0

Ja place 107 zl z pakietem canal+ i eleven
Umowe mam jeszcze na rok, ale będę z nimi negocjował na 60 zl jak nie to sklada. Wypowiedzenie dosyć tego nie szanują klienta

1

Tak samo myślę jedyne rozwiazanie to jedna zmiana w dogrywce.

0

O jejku co to za dno. Sluchaj ja już malo slucham rapu ciezko to nazwać rapem teraz, aj szkoda strzepic ryja. Slucham tylko Ostr :)

0

Bigos długo się gotuje, aby był dobry

11

Co do Las Pamlas to nie czuje zaskocznia, juz w zeszłym sezonie ich gra mi się podobała

4

Jaki Reto, kto to?

0

Aseane Wenger 54mln bo to klub z Anglii

0

Alez zmarnowali

0

Mecz meczowi nie równy. Trzeba podejść do meczu z szacunkiem

5

Pozazdroscił Ney Luisito

0

Albo starać sie walczyć
Vidal musi grać, rotacje kolego

0

Ależ brame czka

1

Konkurs w sumie ciekawa propozycja
Fajne te Eleven, a ja tak narzekalem :)

1

O kurcze20 tys eh może by Pique i Shakira do mnie wpadli też dobrze gotuje :)

0

Gdzie grasz w fantasy?
Messi wiecej minut mniej żółtych kartek, więcej asyst

1

Real Madryt tryplet i real madryt sextet

0

Ale Davida de Gea nie kupuję :)

0

Na perkusji :)

0

Ogarnął ktoś fantasy La liga Marca
Zagmatwane to jakieś jest, nie moge zrobić transferów :)

1

Acmi najbardziej podoba sie Caster Semenya :)
Edit
Eh widzę że mnie ktoś uprzedził :)

0

Pinto Messi by mial dobrego ziomka

0

Dzięki

0

Wie ktoś dlaczego nie gra mój ulubiony wychowanek Realu Denis Cheryshev w Villarreal

2

Villarreal Monaco ciekawy meczyk

1

Szkoda ze Wlazły nie gra :(

0

Oststnio zauważyłem że na La Rambli dużo osób pyta sie o serial i tak sobie myślę że powinna być jakaś zakladka seriali :)
Ja ze swojej strony polecam Breaking Bad jak nie oglądałeś, serial number one, a tak poza tym, to Narcos, synowie anarchii, the walking dead, peaky blinderes, Banshe ponoć ostatni sezon genialny, ale nie oglądałem jeszcze, piraci, Dexter z krymilnalnyc, ale koncowka słaba

3

O rany 82 ,29 alez rzut

1

Uu 16 dni ladna wycieczka :) miłego wyjazdu i dużo goli

0

Znalazłem coś tamiego
https://fantasy-liga.com/en/index.php

9

Ja białym, to zazdroszczę szczęścia, w losowaniniach, bramkach w ostatnich minutach. No poprostu w czepku urodzeni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?