dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja place 107 zl z pakietem canal+ i eleven
Umowe mam jeszcze na rok, ale będę z nimi negocjował na 60 zl jak nie to sklada. Wypowiedzenie dosyć tego nie szanują klienta
1
Tak samo myślę jedyne rozwiazanie to jedna zmiana w dogrywce.
0
O jejku co to za dno. Sluchaj ja już malo slucham rapu ciezko to nazwać rapem teraz, aj szkoda strzepic ryja. Slucham tylko Ostr :)
0
Bigos długo się gotuje, aby był dobry
11
Co do Las Pamlas to nie czuje zaskocznia, juz w zeszłym sezonie ich gra mi się podobała
4
Jaki Reto, kto to?
0
Aseane Wenger 54mln bo to klub z Anglii
0
Alez zmarnowali
0
Mecz meczowi nie równy. Trzeba podejść do meczu z szacunkiem
5
Pozazdroscił Ney Luisito
0
Albo starać sie walczyć
Vidal musi grać, rotacje kolego
0
Ależ brame czka
1
Konkurs w sumie ciekawa propozycja
Fajne te Eleven, a ja tak narzekalem :)
1
O kurcze20 tys eh może by Pique i Shakira do mnie wpadli też dobrze gotuje :)
0
Gdzie grasz w fantasy?
Messi wiecej minut mniej żółtych kartek, więcej asyst
1
Real Madryt tryplet i real madryt sextet
0
Ale Davida de Gea nie kupuję :)
0
Na perkusji :)
0
Ogarnął ktoś fantasy La liga Marca
Zagmatwane to jakieś jest, nie moge zrobić transferów :)
1
Acmi najbardziej podoba sie Caster Semenya :)
Edit
Eh widzę że mnie ktoś uprzedził :)
0
Pinto Messi by mial dobrego ziomka
0
Dzięki
0
Wie ktoś dlaczego nie gra mój ulubiony wychowanek Realu Denis Cheryshev w Villarreal
2
Villarreal Monaco ciekawy meczyk
1
Szkoda ze Wlazły nie gra :(
0
Oststnio zauważyłem że na La Rambli dużo osób pyta sie o serial i tak sobie myślę że powinna być jakaś zakladka seriali :)
Ja ze swojej strony polecam Breaking Bad jak nie oglądałeś, serial number one, a tak poza tym, to Narcos, synowie anarchii, the walking dead, peaky blinderes, Banshe ponoć ostatni sezon genialny, ale nie oglądałem jeszcze, piraci, Dexter z krymilnalnyc, ale koncowka słaba
3
O rany 82 ,29 alez rzut
1
Uu 16 dni ladna wycieczka :) miłego wyjazdu i dużo goli
0
Znalazłem coś tamiego
https://fantasy-liga.com/en/index.php
9
Ja białym, to zazdroszczę szczęścia, w losowaniniach, bramkach w ostatnich minutach. No poprostu w czepku urodzeni