dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile doliczy 4 haha
0
A miałem otworzyć butelke. Cóż kiedy indziej :)
0
Fan Matsa?
Gosciu popełnił klopsa mamy prawo zie irytować
0
Chyba myslal ze na trenimgu jest i gra w dziadka
0
Eh brak słów co to ma nyc
0
Kurcze Sergi Roberto rekawami odycha
0
Haja niestety daleko najbilzszy sklep 4km
Chyba ze otworze coś mocniejszego :)
Myślę ze 4 pak by wystarczył :)
2
Haha jak otwieram piwko Barca strzela
A piwka mam tylko dwa :)
0
Haha a miało tak pięknie
0
Nowa strona będzie w końcu :)
2
Bez rachunku :)
1
Eh jednak Florentino nie wymienił faksu. I Eibar nie opłaciło rachunku
0
Dobra nie ogladan realu. Zawsze jak włączę, to sztrzela bramkę. Eibat zaplaci rachunek :)
Tak trzymać
0
Elo buki
Wejdzie taki kuponik
Totki City x
Schalke MGladbach 2
Malaga Bilbao 2
Nice Lorient 1
Angers Marsylia 2
Kurs 110 zl za 3 zl
Eh znowu mi city kupon zepsuje
1
Apropo Ronaldinho dzisiaj mi się śnił, wrócił do Barcy i robił takie show, szalał na lewym skrzydle jak ww pamiętnym el clasico na Santiago
0
Pytanie do grajacych w Fantasy uefa champions league
Jak to jest, że menagerowie :) wymieniają cały skład i mają odjęte tylko 12 punktów?
0
Czasami po dobrej imprezie :)
1
Eh predatory
Ja za małolata, gralem w korkotrampkach stomila:)
Pierwsze moje korki to Puma king jak mialen 17 lat
5
Walencja Atleti czuję remis
10
Ja np bana miałem dwa dni za wspominanie starych użytkowników i wysmiamie adminów. Tak na serio zastanawiam się czy tutaj zaglądać. Ale dzięki wam La Ramblowicze wchodzę :)
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
2
espanol madryt w strefie spadkowej, fsjnie jakby spadli do sequnda
14
I jest bogatszy i ludzie jemu zazdroszczą :)
5
Oj eh takie akcje to można oglądać
Haha tylko żeby dzieci z brudnopisu, sie nie zlecialy i głosili swoje mądrości, że oni mają decime i undecime
15
Ale Ronaldo jest lepszy on ma 3 złote pilki, a Chuck Noris 0
1
Peaky Blinders, Dexter, the wire genialny serial
4
Albo zasnął w autobusie niewygodnie jak nasz Crack Douglas :)
5
Niech oni lepiej sie zajmą czerwonym Ramosem z Las Palmas mógł też wylecieć po zagraniu ręka i faulu
0
Leganes Granaldo v
0
Notatnik nie chce się otworzyć :)