0

Ile doliczy 4 haha

0

A miałem otworzyć butelke. Cóż kiedy indziej :)

0

Fan Matsa?
Gosciu popełnił klopsa mamy prawo zie irytować

0

Chyba myslal ze na trenimgu jest i gra w dziadka

0

Eh brak słów co to ma nyc

0

Kurcze Sergi Roberto rekawami odycha

0

Haja niestety daleko najbilzszy sklep 4km
Chyba ze otworze coś mocniejszego :)
Myślę ze 4 pak by wystarczył :)

2

Haha jak otwieram piwko Barca strzela
A piwka mam tylko dwa :)

0

Haha a miało tak pięknie

0

Nowa strona będzie w końcu :)

2

Bez rachunku :)

1

Eh jednak Florentino nie wymienił faksu. I Eibar nie opłaciło rachunku

0

Dobra nie ogladan realu. Zawsze jak włączę, to sztrzela bramkę. Eibat zaplaci rachunek :)
Tak trzymać

0

Elo buki
Wejdzie taki kuponik
Totki City x
Schalke MGladbach 2
Malaga Bilbao 2
Nice Lorient 1
Angers Marsylia 2
Kurs 110 zl za 3 zl
Eh znowu mi city kupon zepsuje

1

Apropo Ronaldinho dzisiaj mi się śnił, wrócił do Barcy i robił takie show, szalał na lewym skrzydle jak ww pamiętnym el clasico na Santiago

0

Pytanie do grajacych w Fantasy uefa champions league
Jak to jest, że menagerowie :) wymieniają cały skład i mają odjęte tylko 12 punktów?

0

Czasami po dobrej imprezie :)

1

Eh predatory
Ja za małolata, gralem w korkotrampkach stomila:)
Pierwsze moje korki to Puma king jak mialen 17 lat

5

Walencja Atleti czuję remis

10

Ja np bana miałem dwa dni za wspominanie starych użytkowników i wysmiamie adminów. Tak na serio zastanawiam się czy tutaj zaglądać. Ale dzięki wam La Ramblowicze wchodzę :)

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

2


espanol madryt w strefie spadkowej, fsjnie jakby spadli do sequnda

14

I jest bogatszy i ludzie jemu zazdroszczą :)

5

Oj eh takie akcje to można oglądać
Haha tylko żeby dzieci z brudnopisu, sie nie zlecialy i głosili swoje mądrości, że oni mają decime i undecime

15

Ale Ronaldo jest lepszy on ma 3 złote pilki, a Chuck Noris 0

1

Peaky Blinders, Dexter, the wire genialny serial

4

Albo zasnął w autobusie niewygodnie jak nasz Crack Douglas :)

5

Niech oni lepiej sie zajmą czerwonym Ramosem z Las Palmas mógł też wylecieć po zagraniu ręka i faulu

0

Leganes Granaldo v

0

Notatnik nie chce się otworzyć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?