0

Karnym
Widzę ze emocje jeszcze tobie nie opadly

0

Jakiś frajxxxr rzucil butelką, cham i prostak

1

Uf to się nazywa meczyk. Eh czuję się jakbym biegał razem z naszymi chlopakami

5

Haha chyba nie musisz pytać :)
Haha oby tak do końca sezonu

0

Jski kurs w ręczną jak maly to nie stawiaj nie oplaca się Veszprem to dobry zespół

0

Po co lewa flanka już obsadzona. Potrzebny nam prawy obrońca i stoper, jakby chciał odejść Mathieu lub Mascherano

0

Lyon moze zepsuć

0

Sergi Roberto jest dobry, nawet b dobry, ale ten Bellerin, uważam że jest lepszy. Dlaczego lepszy, dużo szybszy od Sergiego, ambitny, podania dobre.
Dodam jeszcze filmik, jakby Barca chciała wzmocnić PO to Hector idealne rozwiązanie

0

Aj Bellerin i Roberto PO marzenie moje


Jak wyjaśnił Pedrito :)

1

Haha a moze czerwony ramos :)

0

Dla mnie zakończył eh nawet you tube niechce mi się oglądać jakiejś Katarskiej ligi

0

Ciezko bedzie, ale przeżyłem już koniec kariery

Romario, Fenomeno, Ronaldinho, Owena, Puyola, Xqviego.

0

Czerwony rudolf :)

0

Mysle ze o rekordach nie myśli, tak by nie oddawał kaqrnego Neymarowi

0

Pub stu mostów, fajne piwko we wroclawiu macie :)

11

Jakby porównać z Pogba, to jak za darmo:)

0

Reto :)
A tak na serio, to tylko Ostr

1

Qa zapomniałeś o espanolu madryt, getafe i Andora

54

Jak można takie coś w prasie zamieścić. Poziom zeeo takiej gazety.

1

Jaka zaczepka, mały żart :)

0

Danilo jak coś

3

City jutro zaplaci rachunek :)
Jak będzie remis, nie będę płakał

0

A ja taki zrobilem

Totki remis nie ma zakkadu

Monaco remis nie ma zakladu

Ronaldo trzy lub więcej

Dinamao sevilla 2

Cavani dwa gole lub więcej

Griezman przynajmniej jeden gol :)

0

Legia ma kilku dobrych piłkarzy jak Pazdan, Nikolic, Raadovic. Wiem ze Legia niie ugra nic, ale chcialbym zeby im nosa utarli. Eh Lewego kiedyś też nie znall, ale jak wpakowal im 4 paka :) szybko poznali

2

Dobrze ze na gierkę sie wybrałem, a mialem nie grać i zobaczyć meczycho :)

0

Panowie i panie jak szlagier premier league?
A soery już widzę, mogłem poczytać LR

19

Kucharczyk i Teodorczyk

3

Na rownym poziomie, jeśli chodzi o druki w meczach to się zgodzę

0

Kurs ze krystyna strzeli 3 gole legii ponad 3 zl

1

Już udowodnili nie raz z City i Arsenalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?