dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
eh ależ główka boli, wczoraj z ziomkiem zrobiłem degustacje piwek rzemieślniczych( Artezan too Young to be herod, stu mostów Aipa i palle Ale) muszę przyznać że zacne piwka. Dzisiaj meczyk i poprawka degustacji u ziomka na urodzinach, miłośnika piwek Craftowych.
Mam nadzieję że Barca wygra, abym na imprezie był w dobrym humorze.
VEB
0
60% słabo, trzeba się podszkolic
13 mnie zaskoczyło najbardziej
0
hahahaha za pazernie :)
1
4:2 dla Barcy
0
O panie jaka fotka :)
19
On nie odda kasy, bo nie będzie bogaty. Co wtedy powie Koke, tak jestem pedałem, ale biednym. Głupio by to wyglądało.
4
nikt płakać nie będzie z jego braku :)
0
Ta wtedy wszystko zaczęło się od Roldana. Może Cristiano znowu zrobi jakieś urodzinki
6
Wiele osób mi mówi, jak mogę oglądać mecze Barcelony, przecież to nudna gra bezsensownych podań. A mi taka gra odpowiada, jara mnie jak Messi zagra klepe, co Iniesta zrobi pod presja rywala. Wolę taką gre, niż 20 sytuacji z których niewiele wynika.
0
oby tylko do głowy nie przyszło jemu stanąć na nodze, jak to zrobił jeden madridistas
0
haha pamiętam jak ja w tamtym sezonie w kwietniu spiewalem Campeones Campeones, a potem Barca w kryzysie i taki strach, że przegramy mistrzostwo. A niech się czują mistrzami w grudniu :)
1
A ja znam takiego gościa co ma 101 lat i trenuje w klubie pingpongowym
4
nie pora na żarty
0
A co myślisz o takim kuponie
Granada Sevilla 2
Leganes Villarreal 2
Dijon Monaco 2
Lorient Reanns 2
Legia Płock 1
Barcy Real 2x
0
oj bal bym się tej Barcy. Ja myślę że Bayern Atletico remis będzie. I tej kurs na Pudzian niski.
0
Tak samo miałem jak oglądałem Breaking Bad, narcos, pierwsze dwa sezonu The Walking dekad, Gra o tron i The Wire
0
jaki kurs?
0
z Iniesta też nam nie szło na Anoeta, to nie była wina braku Don Andresa. Wczoraj Sociedad zagrał genialny mecz, co robił Carlos Vela, ręce same składały się do oklaskow
0
1 Nietykalni
2 Incepcja
3Prestiż
4 Zielona Mila
5 Django
0
A to nie Kraków może nie spotka kibica Cracovi
1
Bilety kupisz bez problemu w kasie na Camp Nou. Bilety ciężko dostaćbna Gran Derbi, a tak np na Valencie kupisz w kasie
3
wina Beniteza zajechał ich :)
0
haha nawet tutaj 4rsenal 4
1
Deportivo za czasów Valerona, Makaya i starego dobrego Ajaxu, a i Valencii Beniteza :)
0
mi też City zawaliło kupon. Niepotrzebnie dawałem ich oni dopuścili walkę o zwycięstwo.
0
Było dac x2 na Porto Kopenhaga dobra jest.
Mi wczoraj, to znaczy dzisiaj Oklahoma z Lakers zasili kupon za 800zl
0
Haha 195 mln co oni z księżyca spadli
0
Ema buki jakie bety na dzisiaj. Wczoraj ziomkowi wysłałem typy i postawił 50 zł do wyjecia 1200zl
Kupon wyglądał tak
Cska Leverkusen x
Monaco Totenham 1 JA dałem x
Celtic Barca 2
Sevilla Juventus 2
Mam taki kupon w grze jeszcze
Cska leverkusen x
Sporting Real 2
Leicester Brugge 1
Celtic Barca 2
M Gladbach ci ty 2
Arsenal Psg obie strzela
Dzisiaj chce tak
Leo dwie bramki
T Muller strzeli
Besiktas Benfica x
Ludogorets Baseł 2x
Napoli Dynamo 1
Jeszcze coś bym dał do tego kuponu jakieś propozycje :)
2
Tomku czy to ty
1
http://en.toty.uefa.com/my-team.html