1

eh ależ główka boli, wczoraj z ziomkiem zrobiłem degustacje piwek rzemieślniczych( Artezan too Young to be herod, stu mostów Aipa i palle Ale) muszę przyznać że zacne piwka. Dzisiaj meczyk i poprawka degustacji u ziomka na urodzinach, miłośnika piwek Craftowych.
Mam nadzieję że Barca wygra, abym na imprezie był w dobrym humorze.
VEB

0

60% słabo, trzeba się podszkolic
13 mnie zaskoczyło najbardziej

0

hahahaha za pazernie :)

1

4:2 dla Barcy

0

O panie jaka fotka :)

19

On nie odda kasy, bo nie będzie bogaty. Co wtedy powie Koke, tak jestem pedałem, ale biednym. Głupio by to wyglądało.

4

nikt płakać nie będzie z jego braku :)

0

Ta wtedy wszystko zaczęło się od Roldana. Może Cristiano znowu zrobi jakieś urodzinki

6

Wiele osób mi mówi, jak mogę oglądać mecze Barcelony, przecież to nudna gra bezsensownych podań. A mi taka gra odpowiada, jara mnie jak Messi zagra klepe, co Iniesta zrobi pod presja rywala. Wolę taką gre, niż 20 sytuacji z których niewiele wynika.

0

oby tylko do głowy nie przyszło jemu stanąć na nodze, jak to zrobił jeden madridistas

0

haha pamiętam jak ja w tamtym sezonie w kwietniu spiewalem Campeones Campeones, a potem Barca w kryzysie i taki strach, że przegramy mistrzostwo. A niech się czują mistrzami w grudniu :)

1

A ja znam takiego gościa co ma 101 lat i trenuje w klubie pingpongowym

4

nie pora na żarty

0

A co myślisz o takim kuponie
Granada Sevilla 2
Leganes Villarreal 2
Dijon Monaco 2
Lorient Reanns 2
Legia Płock 1
Barcy Real 2x

0

oj bal bym się tej Barcy. Ja myślę że Bayern Atletico remis będzie. I tej kurs na Pudzian niski.

0

Tak samo miałem jak oglądałem Breaking Bad, narcos, pierwsze dwa sezonu The Walking dekad, Gra o tron i The Wire

0

jaki kurs?

0

z Iniesta też nam nie szło na Anoeta, to nie była wina braku Don Andresa. Wczoraj Sociedad zagrał genialny mecz, co robił Carlos Vela, ręce same składały się do oklaskow

0

1 Nietykalni
2 Incepcja
3Prestiż
4 Zielona Mila
5 Django

0

A to nie Kraków może nie spotka kibica Cracovi

1

Bilety kupisz bez problemu w kasie na Camp Nou. Bilety ciężko dostaćbna Gran Derbi, a tak np na Valencie kupisz w kasie

3

wina Beniteza zajechał ich :)

0

haha nawet tutaj 4rsenal 4

1

Deportivo za czasów Valerona, Makaya i starego dobrego Ajaxu, a i Valencii Beniteza :)

0

mi też City zawaliło kupon. Niepotrzebnie dawałem ich oni dopuścili walkę o zwycięstwo.

0

Było dac x2 na Porto Kopenhaga dobra jest.
Mi wczoraj, to znaczy dzisiaj Oklahoma z Lakers zasili kupon za 800zl

0

Haha 195 mln co oni z księżyca spadli

0

Ema buki jakie bety na dzisiaj. Wczoraj ziomkowi wysłałem typy i postawił 50 zł do wyjecia 1200zl
Kupon wyglądał tak
Cska Leverkusen x
Monaco Totenham 1 JA dałem x
Celtic Barca 2
Sevilla Juventus 2
Mam taki kupon w grze jeszcze
Cska leverkusen x
Sporting Real 2
Leicester Brugge 1
Celtic Barca 2
M Gladbach ci ty 2
Arsenal Psg obie strzela
Dzisiaj chce tak
Leo dwie bramki
T Muller strzeli
Besiktas Benfica x
Ludogorets Baseł 2x
Napoli Dynamo 1
Jeszcze coś bym dał do tego kuponu jakieś propozycje :)

2

Tomku czy to ty

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?