dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Najlepsza drużyna na świecie
5
Dobra skończ już chlopcze, nie wiesz że każda passa się kończy. Wróci Leo i wierzę że pozamiata na Anoeta. Nie wygraliśmy trudno, chłopaki się starali, ale jak sędzia ma klapki na oczach, to ciężko wygrać.
0
I leicester i po wypłatę do buka
0
Dobra posłucham się ciebie w sumie wczoraj zrobiłem kupon i mam już mecze z Leicester i Liverpool. NA tym kuponie weszło mi już Real w kosza, Legia i Lipsk zostało Leicester, Liverpool i MAN UTD Arsenal 2x
0
Ja tak zrobię tylko dorzucę jeszcze 2x Liverpool i leicester 2x
3
Aj ten Pique to ma skarb :)
1
Super robota właśnie się dowiedziałem gdzie zobaczę gran derbi w kosza
0
Może Bellerin
4
Haha też mam pomysł jeszcze na jeden Mem, ale nie będę już robił. Chodzi mi o losowanie ligi mistrzów.
Łysy wylosuj Realowi w lidze mistrzów słabsze zespoły i rewanż zawsze u siebie :)
28
https://naforum.zapodaj.net/0954b5759fba.jpg.html
I ja jeden wrzucę, tylko bez spin :)
1
Taki o to kupon na weekend, co by zmienić w nim
Volfsburg Schalke X
Gijon Sociedad 2
Atletico Real 1
Bayer Lipsk X
1
Volfsburg Schalke X
Sevilla na wyjazdach ciężki temat
City mały kurs, dałbym jakąś Nice
Barca 1,12 kurs, też nie ciekawa opcja
0
Właśnie co z tym Ryskiem, słyszałem że miał jakieś problemy. Co tam się stało?
0
Zrób mema Wałęsy i Ikera
I mówię Ikerowi zostań tajnym agentem kretem :)
0
Przypadkowo anulowalem odpowiedź
0
Jeśli osiol myli się dwa razy to idzie na salami
Wyżej napisałem z jakiego meczu
0
Haha el classico
Na Camp Nou manita
1
1 Messi
2 Ronaldo
3 Xavi
4 Iniesta
5 Pirlo
6 Buffon
7 Ibrahimović
8 Robben
9 Suarez
10 Lewandowski
17
Warto było nie spać, to co Leo zagrał,jak artysta.Jak to mówi Tomasz majstersztyk
22
Ta i byśmy mieli stada ciapakow, z Niemiec, problemu Angela, by się pozbyla.
0
Eh a już chciałem postawić 10 zł na remis Portugalii. To samo wczoraj z Walia Serbia eh brak szczęścia
27
I Ronaldo, ale on nawet z kontuzją gra
4
Czyżby el Jarosław?
0
Brazylia Argentyna mogłeś dac 2x
0
Jest la Rioja dobra, kiedys Atletico dobre było. A taak to cienkie inne drużyny.
2
Nic chyba nie przebije Breaking Bad. Dobry jest Narcos i Gra o tron. Tego West World nie widziałem, ale widzę pochlene recenzje
1
Za gol z Realem
Sedziat Marta de La Mata, oskarżyła, z polecenia Pereza
0
Nawet trzy luki, Ronald bez formy, albo gra z kontuzją
1
A ja od siebie Peaky Blinders
0
Jak zagral Ronaldo, nadal trzyma formę jak z Legia?