4

Najlepsza drużyna na świecie

5

Dobra skończ już chlopcze, nie wiesz że każda passa się kończy. Wróci Leo i wierzę że pozamiata na Anoeta. Nie wygraliśmy trudno, chłopaki się starali, ale jak sędzia ma klapki na oczach, to ciężko wygrać.

0

I leicester i po wypłatę do buka

0

Dobra posłucham się ciebie w sumie wczoraj zrobiłem kupon i mam już mecze z Leicester i Liverpool. NA tym kuponie weszło mi już Real w kosza, Legia i Lipsk zostało Leicester, Liverpool i MAN UTD Arsenal 2x

0

Ja tak zrobię tylko dorzucę jeszcze 2x Liverpool i leicester 2x

3

Aj ten Pique to ma skarb :)

1

Super robota właśnie się dowiedziałem gdzie zobaczę gran derbi w kosza

0

Może Bellerin

4

Haha też mam pomysł jeszcze na jeden Mem, ale nie będę już robił. Chodzi mi o losowanie ligi mistrzów.
Łysy wylosuj Realowi w lidze mistrzów słabsze zespoły i rewanż zawsze u siebie :)

28

https://naforum.zapodaj.net/0954b5759fba.jpg.html
I ja jeden wrzucę, tylko bez spin :)

1

Taki o to kupon na weekend, co by zmienić w nim
Volfsburg Schalke X
Gijon Sociedad 2
Atletico Real 1
Bayer Lipsk X

1

Volfsburg Schalke X

Sevilla na wyjazdach ciężki temat

City mały kurs, dałbym jakąś Nice
Barca 1,12 kurs, też nie ciekawa opcja

0

Właśnie co z tym Ryskiem, słyszałem że miał jakieś problemy. Co tam się stało?

0

Zrób mema Wałęsy i Ikera

I mówię Ikerowi zostań tajnym agentem kretem :)

0

Przypadkowo anulowalem odpowiedź

0

Jeśli osiol myli się dwa razy to idzie na salami
Wyżej napisałem z jakiego meczu

0

Haha el classico
Na Camp Nou manita

1

1 Messi
2 Ronaldo
3 Xavi
4 Iniesta
5 Pirlo
6 Buffon
7 Ibrahimović
8 Robben
9 Suarez
10 Lewandowski

17

Warto było nie spać, to co Leo zagrał,jak artysta.Jak to mówi Tomasz majstersztyk

22

Ta i byśmy mieli stada ciapakow, z Niemiec, problemu Angela, by się pozbyla.

0

Eh a już chciałem postawić 10 zł na remis Portugalii. To samo wczoraj z Walia Serbia eh brak szczęścia

27

I Ronaldo, ale on nawet z kontuzją gra

4

Czyżby el Jarosław?

0

Brazylia Argentyna mogłeś dac 2x

0

Jest la Rioja dobra, kiedys Atletico dobre było. A taak to cienkie inne drużyny.

2

Nic chyba nie przebije Breaking Bad. Dobry jest Narcos i Gra o tron. Tego West World nie widziałem, ale widzę pochlene recenzje

1

Za gol z Realem
Sedziat Marta de La Mata, oskarżyła, z polecenia Pereza

0

Nawet trzy luki, Ronald bez formy, albo gra z kontuzją

1

A ja od siebie Peaky Blinders

0

Jak zagral Ronaldo, nadal trzyma formę jak z Legia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?