5

Haha też, o tym pomyślałem :) Trzeba zobaczyc dzisiaj Bundeslige, może wymieni skład Kaislerslarten z tego meczu

0

Ok źle napisałem :)
Zlecą, zadziała jak płachta na byka

0

1 Messi

2 Griezman

3 Ronaldo ratują jego te puchary, bo za swoją gre nie zasługuje, aby być w trójce . Dałbym Suareza, ale Hala Dzieci, zaraz mnie zjedzą :)

1

Mi Feyonrd zepsuł kupon za 1100 zl

0

Jak Feynord wygra będę bliski wygrania 1100 zl za 3 zl :)

1

Z tego co ja wiem to Ronald ma 95 bramek w UCL

0

Aj sorry telefon mi pozamienial słowa.

Chodziło mi, o te że, Barca w tamtym sezonie zdobyła sześć pucharów. A real w najlepszym swoim sezonie tryplet LM, Pk, Pichichi

3

ZP prędzej dałbym Pepe niz Ronaldowi

0

Tak tylko mu wtedy sześć pucharow zdobyl, a Real tryplet tylko

0

Warszaqwski deszcz ciągle pada :)
Dawaj Pazdan dawaj Pazdan

7

Jak coś nie jestem kibicem Legii, i mam propozycję aby nigdy nie hejtowac Legii. Dla mnie będą mieli szacunek na lata

0

Nie działa płacz na fioletowej

11

Macki Pereza, on wie jak ustawić losowanie

1

Śmiać mi sie chce z takich gości, bo jak postawi na rywala, to nie jest kibicem. Sam wczoraj, na remis stawialem, na wygraną nie liczyłem, ani na taką porażkę

3

Czemu w ocenach za mecz Roberto, ma wyższą ocenę od Busqetsa, moim zdaniem, to Roberto dzisiaj najgorszy.

0

Piwa rzemieślnicze, prawie kazdy Artezan, Doctor brew, trzech kumpli, pinta, stu mostow, Recraft, Gentlemen,
Z takich wiekszzych to, Kozel, Staropamen, Pilsner Urqell, Miloslaw, Zloty Bazant.

0

A ja wierzę, że Leo wygra Ribery też wszystko wygral 2013,ballona już miał stawiać na kominku. A Ronaldo wyplakal wwted ZP :) najgorzej przyzanan ZP zaraz po Owenie :)

0

Juz wolabym postawić ze Ronald strzeli hatricka
W końcu krol powrócił :)

0

W końcu znalazłem czas na 2 sezon, Pablo Escobara :) Narcos to jest serial, jakby ktoś jeszcze nie oglądał, to polecam

0

Odkąd opuścił Real nie musi, się słuchać Florka

0

Bellerin lub Concelo te dwie opcje najlepsze

0

A co to święta już :)

0

Dzieki za podpowiedź. Zrobilem małe korekty.

0

Panowie za 2 zl jedno piwko mniej najwyżej :)
Ostatnio mi wszedl taki za zl 1500zl
A jeszcze jeden mam aktualny 8 meczów typowalem 5 już siadlo, zostały trzy mecze.
Ostatnio, nie wszedl mi jeden mecz na kuponie tez taki zrobiłem, nie wszedl mi mecz Milwuke Charlotte 1

0

Jakies ciekawe kupony na weekend?

Ja mysle o takim

Eibar Villarreal x2

Korona Legia 2

La coruna Valencia x2

Hoffenheim Hertta 2x

Sunderlund Arsenal 2

Leganes Sociedad 2x

Lorient Montpellier 2x

Gijon Sevilla 2

Miami Charlotte 1

Broklyn Indiana 2

Zalgiris Macabi 2

Toronto Clevland 2
Sorry za błędy w nazwach drużyn

0

Cos kiedyś słyszałem o tym Jasiu Meli, gdyby nie ty dalej bym nie wiedział, kto to. Tv nie oglądam, prawie wogole, tym bardziej tvnu. Haha nawet do Tańca z gwiazdami jego wzieli, ta tv to juz nie wie co wymyśleć :)

0

Ich niegodne zachowanie ośmiesza ich. Ciekawe gdzie oni są, jak białe aktorki symulują :)
Ta komisja, sobie szkodzi, bo ja wnioskuje np jak Ronaldo bedzie robił Calme, to ja moge rzucić jego butelką, bo mnie prowokuje

0

I Luisito do Interu :)

0

Neymar odejdzie za worek pieniędzy do Psg :)

5

Haha Alves jeden z najlepszych prawych obrońców, a ten narzeka jak kobieta w okres

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?