dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Haha też, o tym pomyślałem :) Trzeba zobaczyc dzisiaj Bundeslige, może wymieni skład Kaislerslarten z tego meczu
0
Ok źle napisałem :)
Zlecą, zadziała jak płachta na byka
0
1 Messi
2 Griezman
3 Ronaldo ratują jego te puchary, bo za swoją gre nie zasługuje, aby być w trójce . Dałbym Suareza, ale Hala Dzieci, zaraz mnie zjedzą :)
1
Mi Feyonrd zepsuł kupon za 1100 zl
0
Jak Feynord wygra będę bliski wygrania 1100 zl za 3 zl :)
1
Z tego co ja wiem to Ronald ma 95 bramek w UCL
0
Aj sorry telefon mi pozamienial słowa.
Chodziło mi, o te że, Barca w tamtym sezonie zdobyła sześć pucharów. A real w najlepszym swoim sezonie tryplet LM, Pk, Pichichi
3
ZP prędzej dałbym Pepe niz Ronaldowi
0
Tak tylko mu wtedy sześć pucharow zdobyl, a Real tryplet tylko
0
Warszaqwski deszcz ciągle pada :)
Dawaj Pazdan dawaj Pazdan
7
Jak coś nie jestem kibicem Legii, i mam propozycję aby nigdy nie hejtowac Legii. Dla mnie będą mieli szacunek na lata
0
Nie działa płacz na fioletowej
11
Macki Pereza, on wie jak ustawić losowanie
1
Śmiać mi sie chce z takich gości, bo jak postawi na rywala, to nie jest kibicem. Sam wczoraj, na remis stawialem, na wygraną nie liczyłem, ani na taką porażkę
3
Czemu w ocenach za mecz Roberto, ma wyższą ocenę od Busqetsa, moim zdaniem, to Roberto dzisiaj najgorszy.
0
Piwa rzemieślnicze, prawie kazdy Artezan, Doctor brew, trzech kumpli, pinta, stu mostow, Recraft, Gentlemen,
Z takich wiekszzych to, Kozel, Staropamen, Pilsner Urqell, Miloslaw, Zloty Bazant.
0
A ja wierzę, że Leo wygra Ribery też wszystko wygral 2013,ballona już miał stawiać na kominku. A Ronaldo wyplakal wwted ZP :) najgorzej przyzanan ZP zaraz po Owenie :)
0
Juz wolabym postawić ze Ronald strzeli hatricka
W końcu krol powrócił :)
0
W końcu znalazłem czas na 2 sezon, Pablo Escobara :) Narcos to jest serial, jakby ktoś jeszcze nie oglądał, to polecam
0
Odkąd opuścił Real nie musi, się słuchać Florka
0
Bellerin lub Concelo te dwie opcje najlepsze
0
A co to święta już :)
0
Dzieki za podpowiedź. Zrobilem małe korekty.
0
Panowie za 2 zl jedno piwko mniej najwyżej :)
Ostatnio mi wszedl taki za zl 1500zl
A jeszcze jeden mam aktualny 8 meczów typowalem 5 już siadlo, zostały trzy mecze.
Ostatnio, nie wszedl mi jeden mecz na kuponie tez taki zrobiłem, nie wszedl mi mecz Milwuke Charlotte 1
0
Jakies ciekawe kupony na weekend?
Ja mysle o takim
Eibar Villarreal x2
Korona Legia 2
La coruna Valencia x2
Hoffenheim Hertta 2x
Sunderlund Arsenal 2
Leganes Sociedad 2x
Lorient Montpellier 2x
Gijon Sevilla 2
Miami Charlotte 1
Broklyn Indiana 2
Zalgiris Macabi 2
Toronto Clevland 2
Sorry za błędy w nazwach drużyn
0
Cos kiedyś słyszałem o tym Jasiu Meli, gdyby nie ty dalej bym nie wiedział, kto to. Tv nie oglądam, prawie wogole, tym bardziej tvnu. Haha nawet do Tańca z gwiazdami jego wzieli, ta tv to juz nie wie co wymyśleć :)
0
Ich niegodne zachowanie ośmiesza ich. Ciekawe gdzie oni są, jak białe aktorki symulują :)
Ta komisja, sobie szkodzi, bo ja wnioskuje np jak Ronaldo bedzie robił Calme, to ja moge rzucić jego butelką, bo mnie prowokuje
0
I Luisito do Interu :)
0
Neymar odejdzie za worek pieniędzy do Psg :)
5
Haha Alves jeden z najlepszych prawych obrońców, a ten narzeka jak kobieta w okres