0

Mam takie pytanie, czy buk potrafi zablokować konto jak komuś dobrze idzie?
gram w bet365 i dzisiaj dobry dzień miałem :)

3

fajnie jakby Gomes zamknął gębę, takim hejterom jak Miroslawski na czele. Luisito też był taktowany i pokazał klasę, tak samo Turan daje radę

0

a masz jakiś inny meczyk?
e tam Malediwy, wolałbym na meczyk mojej ukochanej Barcelony :)

0

jakieś typy na weekend
Tak od siebie dam
leczna Nieciecza 2 kurs 2,60 jakiś
ingolstad Lipsk 2 kurs 1,70
Roma milan 2x kurs 2,30

pomoże ktoś? ostatnio trochę wygrałem, jest czym inwestować :)

0

pamiętam jakiś użytkownik pisał o modelu samochodu dla Vermaelena Audi L4, dostał dużo poleceń. Ale czy to ważne ile? ja na to nie zwracam uwagi

5

musi kombinować, aby być najbogatszym. Koke kopara opadnie z wrażenia, jak usłyszy ile ceerek ma na kasy. Loty do Maroko nie są za darmo :)

0

ja od siebie dam
Łęczna Nieciecza 2
Ingolstad Lipsk 2
ktoś pomoże jeszcze

2

O rany jaka locha :)

6

a ludzie lykaja, te walki jak pelikany :)

4

Tak, a naszych piłkarzy sądy madryckie męczą i straszą więzieniem. A gazetom, dają zakaz nawet pisania w prasie, o tych podatkach. Rozpatruje sie tylko sprawy tych piłkarzy, których już nie ma w realu. Coś tutaj mi się nie podoba, czyżby jakieś macki :)

13

w końcu coś wpadło u buka 220 zl

remis Southampton

remis Ajax

wygrana interu

0

i znowu buk zarobi
alkmar dobrze narazie gra
apoel wygrywa, ale mam nadzieję że Olympiakos wyrówna
Anderlecht pewnie mi kupon zepsuje

tak wygląda mój kupon
Alkmar Zenit 1
Anderlecht St Etienne x
Apoel Olympiakos x
za 30 zl 624 zl jakos

0

'chciałbym Porto
będzie Bayern, kulka już się grzeje

1

a ja chciał bym tak
Leicester Benfica
Barca Levekusen
Borussia City
Juventus Real
Arsenal Bayern
Atletico PSG
Monaco Porto
Napoli Sevilla

3

eh jak mi dzisiaj, ktoś popsuje kupon, tak jak wczoraj Besiktas, to robię przerwę w obstawianiu. Ostatnio zła passe mam :)

0

Borussii za leży na 1 miejscu unikają Barcelony Juventusu, Atletico, Arsenalu, Bayernu

0

Juventus jeszcze może ograć Real

2

+ Vidal, Gomes, Tyran, Untiti
- Paco

0

benfica napoli obie strzela
tylko radzę jak coś, nie mniej pretensji potem do mnie :)

0

haha pewniaczki w bukmacherce :)
ja robię tak
Real bvb x
leverkusen monaco x
dynamo beskitas 2
benfica napoli obie strzela

9

Szkoda żebyś dostał bana perma. Mordo tymi pacholkami madryckimi, to się nie ma co przejmować, środkowy palec, dla białych zolnierzykow. Pamiętaj Madryt to stan umysłu. Miło się czyta, te twoje komentarze, eh styl nie do podrobienia. Trzym się pozdro.

0

ciekawe jakim skladem zagra Arsenal jutro kurs fajny na kanonierow

0

ależ ten Miroslawski to ślepy ludek

haha jedyny słuszny karny, to na Vazquezie który padał już przed kontaktem z Mascherano

0

co myślicie o tym kuponie?
Benfica Napoli x
Dynamo Besiktas 2
Barca M gladbach x2
real Bvb 2x
Bayern Atletico x
Lyon Sevilla x

0

Racja trzeba się nacieszyć, bo niedługo, przerwa świąteczna.

23

A co tak ten Tebas cicho siedzi, jak mysz pod miotłą. Carvajala media w Hiszpanii nie hejtuja, bo to madrycki piesek

0

gdzie zobaczę tą walkę Pudziana z królem albani w internetach?

0

właśnieteż tak mam z doctorem brew, ze robią dużo i nie ma tego wow, to samo Pinta, ale doceniam ich za niektóre piwka.

1

dzisiaj Widawa, Bednary, Pilsa z stu mostów i niespodzianka od kumpla jego domowe piwko. A jak Barca wygra to znajdzie się coś jeszcze:)

Artezan, sto mostów, Trzech kumpli, Doctor Brew to moje ulubione Browary

0

Polskie piwa spróbuj naprawdę warto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?