dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogladałem wczoraj mecze młodziaków i widać przyszłość w Barcelonie na miarę talentów Leo, Iniesty, Xaviego, Busquetsa, jest potencjał u mlodych takich jak Adria Capdevilla, Almeida, Garrido, Poul Munoz, Xavi Planas och ten to miał kopyto niczym zlatan, Pablo Paez( ten z 10 nie wiem czy dobrze zapamietalem nazwisko) warto jeszcze pamiętać o Xavim Simonsie. Mam nadzieję, że ich kariery się dobrze poukladają, a teorie hala dzieci, że Barca skończy się na Messim, Don Andresie, pójdą do lamusa.
15
A moze ktos by z La Rambli wysłał CV tylu dobrych trenerów tutaj mamy.
1
alez mlotek ten Planas
wie ktoś może, czy to jakaś rodzina tego Planasa co gra w Celta Vigo
i ten Adria Capdevila, to syn Joana Capdevili?
0
haha strzał w dziesiątkę :) niedaleko pada jabłko od jabłoni
0
Szkoda strzępić ryja, walk to ja juź od dawna nie oglądam dwóch gości trochę się poprzytula i zgarną hajs. A ludzie wykupują transmisje i dorabiają tych nierobów z tv. Przyklad walka stulecia Pachiao czy jak mu tam, z Mayweatherem haha walka stulecia, chyba taniec z gwiazdami.
0
to mają rozmach żółtki
Już wiem gdzie Ceerek skończy kariere :) i ta mina, ze jestem najbogatszy i mam 4 ZP
0
ille dostaje wyplaty?
eh te chinczyki zwariowali :)
3
Renato Sanches
3
nowych to jeszcze nie ma co oceniać, dopiero wchodza do zespolu
6
dam top 5 kolejnosc przypadkowa
Ibrahimovic, Czygrynski, Hleb, Song, Douglas
0
Z jakim nazwiskiem koszulka? niech zgadne Pique
2
z tego Cancelo jeszcze bedziecie zadowoleni :) bedzie z niego prawy obronca na lata
0
a gdzie Danilo, Contrao, James?
wedlug mnie powinno wygladac to tsk
hm bramkarz nie mam pomyslu
Danilo, Smalling, Vermaelen, Contrao
James, Kondogbia, Jese, Sanches
Alcacer, Rooney,
1
haha ten turek co pomogl realowi w LM z Man Utd
0
w koszulce Napoli napewno trafi :)
1
Peszko spokojnie panowie strzelę napewno
1
Co to za śmiechy wiadomo ze Iniesta jest tylko jeden, ale Hazard fajnie gra. Widzialbym jego w bordowo-granatowej koszulce
0
Alez ten Hazard panuje nad piłką, taki drugi Iniesta wg mnie
0
Peaky Blinders, Zakazane Imperium, Prawo Ulicy, Soons of Anarchy, wybierz sobie. O panie widze, ze nie ogladales, Breaking Bad od tego proponuje zaczać :)
0
Dokladnie trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejsc. Ja nawet alkoholu nie widzialem na oczy, przed swietami mocno zatankowalem i paliwo jeszcze mam. Nie ma co meczyc wątraoby :)
0
haha czekam na odp Bartłomieja
Nie wiem dla mnie to jest śmiesznie, kolejny powód do beki z realu.
0
Nie mam zielonego pojęcia o sprawach prawa karnego, ale dziwnym trafem real wychodzi z tego bez ran. Kolejny przykład podatków, dziwnym trafem sa oskarżeni byli piłkarze realu, Di Maria, Ozeil, Alonso, co ci grają to nawet gazety mają zakaz pisania artykułów. Coś tu jest nie tak, albo real ma szczęście lub ktoś nad nimi czuwa
0
haha słyszeliście różnice, jakie były różnice między realem a Barca haha arogancja Padłem :) jak zawsze my jesteśmy gorsi :)
Jeżeli były takie roznice, to Atletico powinno się odwołać do TASu o usunięcie bana. Wszystko pięknie, ale sa równi i równiejsi
1
a u mnie Romario na ścianie królował, Fenomeno, Carlos i Raul
1
Dziwna ta decyzja TAS niby real winny, a kara skrócona, trochę sobie strzelają w kolano. Nie znam szczegółów, nie chcę się wypowiadać, na ten temat. Ciekawe co na to Atletico?
0
Tomek czy to Ty ? :)
2
hahah maestro :) dzobrze wejść na La Ramble
9
Balotelli odpala fajerwerki, James Mandat, Benzema wszystko nagrywa, a Florentino za wszystko płaci.
0
walić ten PiS co oni robią zamach na Niemcy, co to ma być. #wolne media :)
0
Tylko graj rozważnie. Ja ze swojej strony radzę dwa, trzy mecze nie więcej niz za jakieś 20 zl, potem jak coś wygrasz to możesz zagrać za 50 lub 100 zl dwa mecze. Za większe stawki nie graj :)