dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
19 do 13 warto zaznaczyc że znaczna cześć karnych to po symulkach ceerka i wychodzi na to kto jest największym symulantem
0
napisałbym co sądzę kogo ona urodziła, ale dostałbym bana :)
2
co jak co ale ta Pierwsza dama Usa to ładna kobieta.
Wyobraźcie sobie, jakby teraz przyleciał Trump do Polski i źona szoguna stała koło Milenii. Haha tyle wystarczy :)
0
tak...........
eh strzela się i z przewrotek, tylko to inny poziom kryją mnie pachołki czasami :)
1
ładnie sobie pozycje wypracował. Ale oczekiwałem WOW
Eh takie na orliku często strzelam :)
0
dajcie.linka do tego gola Lewego!!!
0
oglądam mecz Depo Las Palmas i tak się zastanawiam, co się stało z Luisem Alberto?
Ktoś coś wie?
3
Yam wyraźnie był kontakt i według nnie powinien być karny. Fakt że trochę Ney dodał od siebie padając jak Ronaldo, ale kontakt był wystarczy na podyktowanie karnego
1
eh Sandro kontuzja liczyłem, że coś strzeli białym
0
Figo, ale ten judasz już nie gra :)
2
Jasper wczoraj teź miał kilka podań ryzykownych do Busqetsa, jedno było niedokładne i poczułem szybsze bicie serca.
0
przegląd sportowy podobny artykuł :)
0
A po co z takim gościem artukuł. Ja bym niechciał, na miejscu Eoren. Kłócić się z takim typem, to jak z dzieckiem o zabawkę.
1
był nie swój, bo jego sędzia zirytował, byli kopani, a Gonzalez nie pokazywałł kartek.
0
Tylko nie wiem za co w końcówce , nie było faulu na żółtą kartkę.
1
Tam jego nie znajdą. Wiem z pewnych źródeł, że jest w Maroko. Z kumplem ćwiczą nurkowanie, bo ostatnio słabo jemu to wychodzi.
3
co to za kapeć komentuje z Leszkiem
3
Neymar miał kilka symulek, ale nie w polu karnym, a gdzieś w okolicach środka boiska. Od Neymara więcej symulek w polu karnym miał Ramos lub Pepe
1
kibice Realu powiedzą Busquets, w pamięci mają symulke z 2010 roku chyba.
Ja stawiam na Robbena
2
mówisz Mascherano, szkoda że to jemu nie weszło.
41
Jest pięknie, wiedziałem że ten Real kiedyś pęknie, cały czas z fartem nie będziesz wiecznie wygrywał. Teraz w weekend, oby Kameni miał taki dzień, jak z nami. Vamos Malaga
0
jest bylem niedawno drugie jego konto danielllo69 chyba jakoś
0
zrbiłbym to jak Vermaelen, cały czas L4
eh namiot mam :)
0
haha czyli w swoim stylu :)
0
nie zdziwiłbym się jak danielo to ej jarek
0
jak grał the best?
właśnie z gierki wróciłem
0
bana nie, ale portfel może stracić, jak Krawczyk kiełbase z lodówki
0
A co boisz się iść do woja?
8
haha Pique to gnębiony jest. Niech uważają, bo prezes Geri sprzeda ich do Chin