0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

19 do 13 warto zaznaczyc że znaczna cześć karnych to po symulkach ceerka i wychodzi na to kto jest największym symulantem

0

napisałbym co sądzę kogo ona urodziła, ale dostałbym bana :)

2

co jak co ale ta Pierwsza dama Usa to ładna kobieta.
Wyobraźcie sobie, jakby teraz przyleciał Trump do Polski i źona szoguna stała koło Milenii. Haha tyle wystarczy :)

0

tak...........
eh strzela się i z przewrotek, tylko to inny poziom kryją mnie pachołki czasami :)

1

ładnie sobie pozycje wypracował. Ale oczekiwałem WOW

Eh takie na orliku często strzelam :)

0

dajcie.linka do tego gola Lewego!!!

0

oglądam mecz Depo Las Palmas i tak się zastanawiam, co się stało z Luisem Alberto?
Ktoś coś wie?

3

Yam wyraźnie był kontakt i według nnie powinien być karny. Fakt że trochę Ney dodał od siebie padając jak Ronaldo, ale kontakt był wystarczy na podyktowanie karnego

1

eh Sandro kontuzja liczyłem, że coś strzeli białym

0

Figo, ale ten judasz już nie gra :)

2

Jasper wczoraj teź miał kilka podań ryzykownych do Busqetsa, jedno było niedokładne i poczułem szybsze bicie serca.

0

przegląd sportowy podobny artykuł :)

0

A po co z takim gościem artukuł. Ja bym niechciał, na miejscu Eoren. Kłócić się z takim typem, to jak z dzieckiem o zabawkę.

1

był nie swój, bo jego sędzia zirytował, byli kopani, a Gonzalez nie pokazywałł kartek.

0

Tylko nie wiem za co w końcówce , nie było faulu na żółtą kartkę.

1

Tam jego nie znajdą. Wiem z pewnych źródeł, że jest w Maroko. Z kumplem ćwiczą nurkowanie, bo ostatnio słabo jemu to wychodzi.

3

co to za kapeć komentuje z Leszkiem

3

Neymar miał kilka symulek, ale nie w polu karnym, a gdzieś w okolicach środka boiska. Od Neymara więcej symulek w polu karnym miał Ramos lub Pepe

1

kibice Realu powiedzą Busquets, w pamięci mają symulke z 2010 roku chyba.

Ja stawiam na Robbena

2

mówisz Mascherano, szkoda że to jemu nie weszło.

41

Jest pięknie, wiedziałem że ten Real kiedyś pęknie, cały czas z fartem nie będziesz wiecznie wygrywał. Teraz w weekend, oby Kameni miał taki dzień, jak z nami. Vamos Malaga

0

jest bylem niedawno drugie jego konto danielllo69 chyba jakoś

0

zrbiłbym to jak Vermaelen, cały czas L4

eh namiot mam :)

0

haha czyli w swoim stylu :)

0

nie zdziwiłbym się jak danielo to ej jarek

0

jak grał the best?

właśnie z gierki wróciłem

0

bana nie, ale portfel może stracić, jak Krawczyk kiełbase z lodówki

0

A co boisz się iść do woja?

8

haha Pique to gnębiony jest. Niech uważają, bo prezes Geri sprzeda ich do Chin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?