dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Takie montują na Santiago Bernabeu bo przymrozki mogą nadejść i przy okazji powód, aby final Copa del Rey się nie odbył
18
u mnie 90 stopni pod namiotem :)
2
akurat wiatr Realowi w meczu by nie przeszkadzał. Ronaldo Lubi To :)
Wiatr i Woda to jego idealne warunki
3
Karna za krzyż :)
Kto się pozbywa Boga dla pieniędzy, tego spotk kara :)
12
A Perez Znawca budowlany chciał grać. Ciekawe jakby jego Krysztianu dostał kawałkiem dachu, co by powiedział?
0
wiedzialem co robić. Ostatnio znieniam metodę gry na niespodzianki :) Osa będzie teraz walczyć o utrzymanie. Skonczyły się łatwe mecze :)
0
a ja dalem na remis :)
0
warunki pogodowe, wczoraj mecz Deportivo się nie odbył
1
w sumie fajnie jakby Mecz Celty z Realem się nie odbył. Celta by rozegrała mecz o puchar króla i myślami by była w lidze.
0
dzięki :)
0
gdzie w necie zobaczę 6 sezon gry o tron?
1
Peszko też od setki zaczynał :)
4
Hahah szatnia Realu oburzona, że Barcelona żali się na arbitrów :) Widać że im sokole oko i videoweryfikacja nie pasuje.
1
Celta dała radę w dwu meczu z Realem, a więc Napoli ma możliwości na wyeliminowanie Realu. Może znowu wychowanek ich wyeliminuje Callejon
0
Może Malaga jego wykupi, bez klauzuli antyBarca
0
Gdzie jego może Perez sprzedać? Jak piłkarz się nie zgodzi na transfer, to za darno może odejść w czerwcu 2018, gdzie tylko chce
26
ojciec Messiego i Neymara dyrektarami od finansów
0
Tak marzyć nikt nikomu nie zabroni. A zdobyć jego, udało się nielicznym. Więc wniosek wysuwa się jeden, nie każdemu Triplete jest pisane :)
2
tyle ile sędziowie wypracowali :)
0
Bawi to tym bardziej, że Real marzył o tryplecie. Jak to mówi Zidane Triplete zdobywa się, idąc dzień po dniu :)
0
hm tez bym dał na reamis białych, ale Celta ma wystawić rezerwy podobno
0
ależ wy lubicie grać na te niskie kursy, a potem kasa w du.... :)
1
Jak na standardy Hiszpańskie, powiedzmy że może być. Jedyny minus dla arbitra brak kartego żółtych dla żołnierzy Simeone
0
Dokładnie czyli nie ma co robić afery, bramka legalna. U nas błąd był w kryciu, dokłqdnie nie wiem kto pilnował Godina.
0
Bo do końca nie jesten pewny, musiałbym zobaczyć, to jeszcze raz na spokojnie.
1
A według mnie Luisito trochę symulował, sorry jak się mylę.
0
ja zagrałem
wynik/ obie strzelą 2/ tak kurs 4,15
1
Mi Tello uratowal dwa kupony :)
0
u Tello mi kupony dwa uratował
1
proszę jaka niespodzianka na stronie :)
mina notatnika
https://zapodaj.net/371e96da738d9.png.html