1

Takie montują na Santiago Bernabeu bo przymrozki mogą nadejść i przy okazji powód, aby final Copa del Rey się nie odbył

18

u mnie 90 stopni pod namiotem :)

2

akurat wiatr Realowi w meczu by nie przeszkadzał. Ronaldo Lubi To :)
Wiatr i Woda to jego idealne warunki

3

Karna za krzyż :)
Kto się pozbywa Boga dla pieniędzy, tego spotk kara :)

12

A Perez Znawca budowlany chciał grać. Ciekawe jakby jego Krysztianu dostał kawałkiem dachu, co by powiedział?

0

wiedzialem co robić. Ostatnio znieniam metodę gry na niespodzianki :) Osa będzie teraz walczyć o utrzymanie. Skonczyły się łatwe mecze :)

0

a ja dalem na remis :)

0

warunki pogodowe, wczoraj mecz Deportivo się nie odbył

1

w sumie fajnie jakby Mecz Celty z Realem się nie odbył. Celta by rozegrała mecz o puchar króla i myślami by była w lidze.

0

dzięki :)

0

gdzie w necie zobaczę 6 sezon gry o tron?

1

Peszko też od setki zaczynał :)

4

Hahah szatnia Realu oburzona, że Barcelona żali się na arbitrów :) Widać że im sokole oko i videoweryfikacja nie pasuje.

1

Celta dała radę w dwu meczu z Realem, a więc Napoli ma możliwości na wyeliminowanie Realu. Może znowu wychowanek ich wyeliminuje Callejon

0

Może Malaga jego wykupi, bez klauzuli antyBarca

0

Gdzie jego może Perez sprzedać? Jak piłkarz się nie zgodzi na transfer, to za darno może odejść w czerwcu 2018, gdzie tylko chce

26

ojciec Messiego i Neymara dyrektarami od finansów

0

Tak marzyć nikt nikomu nie zabroni. A zdobyć jego, udało się nielicznym. Więc wniosek wysuwa się jeden, nie każdemu Triplete jest pisane :)

2

tyle ile sędziowie wypracowali :)

0

Bawi to tym bardziej, że Real marzył o tryplecie. Jak to mówi Zidane Triplete zdobywa się, idąc dzień po dniu :)

0

hm tez bym dał na reamis białych, ale Celta ma wystawić rezerwy podobno

0

ależ wy lubicie grać na te niskie kursy, a potem kasa w du.... :)

1

Jak na standardy Hiszpańskie, powiedzmy że może być. Jedyny minus dla arbitra brak kartego żółtych dla żołnierzy Simeone

0

Dokładnie czyli nie ma co robić afery, bramka legalna. U nas błąd był w kryciu, dokłqdnie nie wiem kto pilnował Godina.

0

Bo do końca nie jesten pewny, musiałbym zobaczyć, to jeszcze raz na spokojnie.

1

A według mnie Luisito trochę symulował, sorry jak się mylę.

0

ja zagrałem

wynik/ obie strzelą 2/ tak kurs 4,15

1

Mi Tello uratowal dwa kupony :)

0

u Tello mi kupony dwa uratował

1

proszę jaka niespodzianka na stronie :)
mina notatnika
https://zapodaj.net/371e96da738d9.png.html

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?