dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ja czuję że Andre Gomes coś strzeli dzisiaj :)
1
Byli Romario, Rivaldo, Ronaldinho, Fenomeno, Raul, Carlos, Deco, Puyol, Henry, Cantona, Owen, Gerrard
Aktualni Iniesta, Xavi, Messi, Pique, Suarez, Neymar, Coutinho, Busquets, Modric, Lewandowski, Milk, Błaszczykowski, Bellerin,
3
Real Madryt 3:0 a czekaj ...... :)
2
hahahah jeszcze się pytasz :)
Oglądaj :)
0
Kto sędziuje? Bo tych nieudaczników, nie mogę zapamiętać
0
Są równi i równiejsi. Jeszcze się nie nauczyłeś, że oni zawsze mają szczęście, przy losowaniach ligi mistrzów zawsze słabszy rywal i rewanż u siebie. Gole w końcówkach jestem w stanie zrozumieć, ale karne widmo, Pepe z Elche, James popycha Marcelo z Sevilla, Ceerek wpada w nogi Savica.
0
Masz tego więcej niezly filmik można ułożyć :) zadanie dla kogoś kto filmiki robi na YT
0
Tak tylko żeby się nie obudzili z ręką w nocniku, bez Copa del Rey i Ligi Eurooy
0
Hm podobno Celta, na mecz z Realem zagra rezerwami, z Leganes i Sociedad tak zagrali. Ten Real to zawsze ma szczęście.
23
Widać że Hernandez Hernandez nie chciał widzieć gola, tak samo linniowy nie chciał widzieć. I niech mi ktoś powie że liga nie jest ustawiona. Takiego wała to nawet nie było w sezonie 11/12
2
Ta bo jakis zirytowany Drogba gadał coś do kamer i ten drugi mecz był pokazany w poublicznej tv. Polaczki, nie widzieli jak w pierwszym meczu byl karny na Henrym. Nie wiem ja tam faulów nie widziałem interwencje na styku, może ta Alvesa z Maloudom, powinnien być karny. Szkoda że ci znawcy od uefalony meczu z Interem nie Pamietają. Gol ze spalonego Milito metrowy. Nieuznany prawidłowy gol Bojana. Wtedy była szansa wygrania trzy razy z rzędu ligi nistrzów.
1
ja bym próbował tylko, za bardzo nie nagłaszałbym sprawy, bo wpadnie policja i nici z nagrania
0
ale serial się jeszcze nie skończył Wenger mistrza nie zdobył ;)
Wiesz to taka Moda na sukces
1
1 Breaking Bad
2 Narcos
3 Gra o tron
4 Arsenal mistrzem Anglii
5 The Wire
6 Dexter
7 Peaky Blinders
8 The Walking Dead
9 Piraci
10 Wikingowie
0
To zagram na niespodzinkę Huddersield-Manchester City
1
dziecko zrób. Jarek wynagrodzi ciebie w 500+
:)
1
w sklepach typu Alkohole świata. Coraz częściej są w sklepach typu Inter Marche( nie wiem czy dobrze napisałem)
trzymaj tutaj stronkę może u siebie znajdziesz :)
https://www.polskikraft.pl/region/warszawa_2
0
To ja coś doradzę, bo pije tylko same piwa kraftowe ostatnio :)
Artezean Pacific, Biała Ipa, Mera Ipa
Stu Mostów Salmander Aipa, Pale Ale
Trzech kumpli Pan I PAni, Native America
Pinta Atak chmielu, Modern Drink
Olimp Bacchus
Perun Marylka
Jeste tego dużo więcej, ale na początek wystarczy :)
1
Z Celta też mógłby być remis, brak karnego na Neymarze. Wiem że karny to nie gol i nie wiadomo co by gdyby, ale pod uwagę warto by ten mecz wziąć
5
Rivaldo na treningu Barcy B
0
dobrą robotę zrobiłeś :)
prowadzisz to na bierząco?
1
Do tych 9 czerwonych kartek doliczyłbym jeszcze Isco, który powinien wylecieć w GD.
1
To ty robiłeś to podliczenie korzystne sytuacje Realu i niekorzystne rywala?
0
Jak Barcelona zdobędzie mistrzostwo. Perez jego zwolni :)
0
Stary ty tu piszesz, oby walka trwała do ostatniej kolejki, po czym stwierdzasz, że ciężko w to uwierzyć.
Początek teojego komentarza, wyjaśniłem w komentarzu wyżej.
Jakaś słaba ta twoja wiara :)
0
Tak Lige Mistrzów w ciemno bym brał. Copa del Rey myślę że uda się wygrać. A Real niech sobie wygra, tą ustawioną ligę, ale niech nasi walczą do końca, my się nigdy nie poddamy. Tots units fem Forca
4
Zawsze miełiśmy trudniej. Przetrwaliśmy czasy generała Franco, przeżyjemy tego pionka Pereza
14
kolejny który myśli że mecz trwa do 75 min Myśli że Barca musi grać zawsze pięknie i wygrywać po 5:0.
1
hahha Lucho ten wuefista, po porażce na Anoeta.
1
Na bank chciałeś sprzedać Roberto, ja się przyznaję, że chciałem :)