0

a ja czuję że Andre Gomes coś strzeli dzisiaj :)

1

Byli Romario, Rivaldo, Ronaldinho, Fenomeno, Raul, Carlos, Deco, Puyol, Henry, Cantona, Owen, Gerrard
Aktualni Iniesta, Xavi, Messi, Pique, Suarez, Neymar, Coutinho, Busquets, Modric, Lewandowski, Milk, Błaszczykowski, Bellerin,

3

Real Madryt 3:0 a czekaj ...... :)

2

hahahah jeszcze się pytasz :)
Oglądaj :)

0

Kto sędziuje? Bo tych nieudaczników, nie mogę zapamiętać

0

Są równi i równiejsi. Jeszcze się nie nauczyłeś, że oni zawsze mają szczęście, przy losowaniach ligi mistrzów zawsze słabszy rywal i rewanż u siebie. Gole w końcówkach jestem w stanie zrozumieć, ale karne widmo, Pepe z Elche, James popycha Marcelo z Sevilla, Ceerek wpada w nogi Savica.

0

Masz tego więcej niezly filmik można ułożyć :) zadanie dla kogoś kto filmiki robi na YT









0

Tak tylko żeby się nie obudzili z ręką w nocniku, bez Copa del Rey i Ligi Eurooy

0

Hm podobno Celta, na mecz z Realem zagra rezerwami, z Leganes i Sociedad tak zagrali. Ten Real to zawsze ma szczęście.

23



Widać że Hernandez Hernandez nie chciał widzieć gola, tak samo linniowy nie chciał widzieć. I niech mi ktoś powie że liga nie jest ustawiona. Takiego wała to nawet nie było w sezonie 11/12

2

Ta bo jakis zirytowany Drogba gadał coś do kamer i ten drugi mecz był pokazany w poublicznej tv. Polaczki, nie widzieli jak w pierwszym meczu byl karny na Henrym. Nie wiem ja tam faulów nie widziałem interwencje na styku, może ta Alvesa z Maloudom, powinnien być karny. Szkoda że ci znawcy od uefalony meczu z Interem nie Pamietają. Gol ze spalonego Milito metrowy. Nieuznany prawidłowy gol Bojana. Wtedy była szansa wygrania trzy razy z rzędu ligi nistrzów.

1

ja bym próbował tylko, za bardzo nie nagłaszałbym sprawy, bo wpadnie policja i nici z nagrania

0

ale serial się jeszcze nie skończył Wenger mistrza nie zdobył ;)
Wiesz to taka Moda na sukces

1

1 Breaking Bad
2 Narcos
3 Gra o tron
4 Arsenal mistrzem Anglii
5 The Wire
6 Dexter
7 Peaky Blinders
8 The Walking Dead
9 Piraci
10 Wikingowie

0

To zagram na niespodzinkę Huddersield-Manchester City

1

dziecko zrób. Jarek wynagrodzi ciebie w 500+
:)

1

w sklepach typu Alkohole świata. Coraz częściej są w sklepach typu Inter Marche( nie wiem czy dobrze napisałem)
trzymaj tutaj stronkę może u siebie znajdziesz :)
https://www.polskikraft.pl/region/warszawa_2

0

To ja coś doradzę, bo pije tylko same piwa kraftowe ostatnio :)

Artezean Pacific, Biała Ipa, Mera Ipa

Stu Mostów Salmander Aipa, Pale Ale

Trzech kumpli Pan I PAni, Native America

Pinta Atak chmielu, Modern Drink

Olimp Bacchus

Perun Marylka
Jeste tego dużo więcej, ale na początek wystarczy :)

1

Z Celta też mógłby być remis, brak karnego na Neymarze. Wiem że karny to nie gol i nie wiadomo co by gdyby, ale pod uwagę warto by ten mecz wziąć

5

Rivaldo na treningu Barcy B

0

dobrą robotę zrobiłeś :)
prowadzisz to na bierząco?

1

Do tych 9 czerwonych kartek doliczyłbym jeszcze Isco, który powinien wylecieć w GD.

1

To ty robiłeś to podliczenie korzystne sytuacje Realu i niekorzystne rywala?

0

Jak Barcelona zdobędzie mistrzostwo. Perez jego zwolni :)

0

Stary ty tu piszesz, oby walka trwała do ostatniej kolejki, po czym stwierdzasz, że ciężko w to uwierzyć.

Początek teojego komentarza, wyjaśniłem w komentarzu wyżej.

Jakaś słaba ta twoja wiara :)

0

Tak Lige Mistrzów w ciemno bym brał. Copa del Rey myślę że uda się wygrać. A Real niech sobie wygra, tą ustawioną ligę, ale niech nasi walczą do końca, my się nigdy nie poddamy. Tots units fem Forca

4

Zawsze miełiśmy trudniej. Przetrwaliśmy czasy generała Franco, przeżyjemy tego pionka Pereza

14

kolejny który myśli że mecz trwa do 75 min Myśli że Barca musi grać zawsze pięknie i wygrywać po 5:0.

1

hahha Lucho ten wuefista, po porażce na Anoeta.

1

Na bank chciałeś sprzedać Roberto, ja się przyznaję, że chciałem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?