dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jak to było? 85 min i Rafafał Wolski mówi,w tym momencie Barca żegna się z 1/4 ligi mistrzów :)
4
hahah za taką rememontadę, też bym ogolił .A teraz nawiązanie do Madrtytu, takie remontady,to tylko Real przeprowadza :)
1
final według mnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Takich jal ty szanuję, a nie wierenym środkowy palec hahhaha
1
to tylko marny były piłkarzyk Kosowski, od razu czuć że nie lubi Barcy
0
hahaha zrozumiealem tylko tsk napisałem jakby ktoś popłynął
0
Alanooo zwątpi i trol Fabsan
4
A tam Robeto, Neymar zrobił robotę
0
kto jest pijany po awansie?
0
Hamburgera
A ja 10 piwrk krafowych :)
0
sorry pijany jestem
123 Uefalona było już?
0
Pozdro Alano czy jak tam tobie i innych niedowiarków
1
gdyby mecze trwały 90 minut, Real nie miałby La Decimy :)
0
Sergio Ramos :)
0
A ja chciałbym, aby dostali trudnego rywala, a nie gorące kulki. Taki Bayern idelana drużyna dla Realu
2
a jaki to kibic? Pewnie podszywka z notatnika.
0
eh gorące kulki, lekarstwem na trudny kalendarz
Real wylosuje Seville lub Leicester, albo Benfice
1
Neymar dwa, Messi trzy, to niech jeszcze Suarez jeden i mamy to :)
0
ja z kumplem załozyłem się o 10 piwek kraftowych :)
0
czy tylko na Bet365 można edytować kupon?
6
Jak Leo Messi będzie w formie, obali twoje argumenty.
0
z nowości to Tabu genialny serial, a tak po za tym, to Breaking Bad
Gra o tron, Narcos, Prawo ulicy, Dexter, Peaky Blinders, Detektyw, Fargo, Banshee, Kompania braci, Homeland, Zakazane imperium. Synowie Anarchii, The Walking Dead. Dobra wystarczy miłego oglądania :)
0
Prawie jak jego idol z Granadą :)
0
co oni tam robią, lepiej po całonocnym melanżu bym sędziował
0
Ronaldo wróć
0
ciekawe, że wszyscy podstawowi piłkarze tylko byli badani
2
aTen z 11 z Lechii, to jak narkoman wygląda. W każdej sytuacji kopał Neymara. Założyć się móglbym, że to kibic białych.
0
tak i Isco nie był na spalonym i Ramos w finale ligi mistrzów.
Karnego nie powinno być, gol Isco pozycja spalona, trzeci gol Moraty prawidłowy.
0
kurcze El Ninho