1

Gosciu nie zawsze się wygrywa 3:0 5:0 , mieli słabszy moment, Betis postawił trudne warunki. Fakt mieli ciężkie chwile, ale próbowali, Neymar, Suarez mieli sytuacje, byli nieskuteczni tak jak Betis. Pod koniec meczu próbowali odwrócić losy meczu i chwała im za to. Jestem z tych którzy, wierzą w naszych do końca. A na arbitrów trzeba narzekać, tylko nie powinni tego robić piłkarze i kibice tylko klub. To jest tak jaķ na podwórku raz ktoś ciebie zniszczy, zgnoi, będzie robił to częściej, jak się nie postawisz.

1

Daj spokój z tym gościem się nie dogadasz i nie przetłumaczysz jemu. To chyba zagubiona dusza z Notatnika

3

Jak ja kocham takie myślenie, przestańmy narzekać na sędziów. Tak wszystko rozumiem gdyby nas dwa razy okradziono, a tak się nie dzieję. Zobacz Malaga, Celta, Villarreal, Betis, z Bilbao i Sociedad w PK. Trzeba mieć dużo wiary w sobie, aby rywalizować dalej o ligę. Jak ktoś gra w piłke, to wie co mam na myśli.

1

odwiedziłem notatnik i co czytam, że ten gol by Barcelonie dużo nie dał, bo Betis był drużyną lepszą. Teraz wyobraźcie sobie mamy tyle samo punktów i gramy ostatnią kolejke, my gramy z Eibar i wygrywamy, a Real z Malagą, sędzia nie uznaje prawidlłowego gola :) Real remisuje. Co tam by się działo haha.

A teraz trzeba zejść na ziemię, bo tak nie będzie #LigaPereza :)

0

Hofenheim 1
Dortmund lipsk X

4

co ten Mirosławski się nacpał grzybów jakiś? Tam nawet faulu nie było

3

Oby Kapitanie. Mam nadzieję że wejdzie Vela i rozrusza gre. Podoba mi się ten lewy obrońca w RSSS, w ofensywie pięknie gra.

3

a Ja strawię tą lige ustawioną pod Real. Tylko niech Barca wygra Lige Mistrzów i Copa del Rey

0

brak kartki dla Ramosa

1

haha kroos o sam się przewraca, a ten faul daje
Nie wiem czy to oglądać

0

Mi się wydaje, że to Betis się cofnął i dlatego lepsza gra zaskoczyła

4

Brak słów, co ten pajac z gwizdkiem sędziował. Czwarty mecz w którym zabierają punkty. My tak nistrzostwa nie zdobędziemy. Najlepsze to jak przerywa gre jak gracz Betisu dostaje pilką w głowę, a ten kalosz nawet sekundy nie doliczył

0

moze to niewyspsny Klauts pisze :)

0

myslę że Napoli może dać radę i Monaco City

1

czym się strułaś, tym się lecz :)
MI przeważnie pomaga woda z cytryną, czasami jedno piwko. A na kaca najlepsza ciężka praca :)

0

Psg Monaco 2x
Real RSSS 2X
Sevilli w tym meczu bym nie stawial
Arsennal za niski kurs
Liverpool Chelsea x

0

nie spalilo, ale Hofenheim zawalaił eh zawsze coś :(

0

e tam Benjaamin Fraklin, George Best. Peszko to jest gośc :)

0

Dpbrze typować :)

0

tez mam kolonie na kuponie i Lipsk z Hofenheim podwojna szansa 0-0

i na drugim remis Lipska

0

moze w końcu zaczàł by lepiej dryblować :)

1

a co ty chcesz żeby był lepszy od Ronaldo :)

0

nie gram pucharow, ale chyba zaczne grać 2x jak w tym wypadku wolves :)

2

Co o tym myślicie
Crotone Empoli 2
Leganes Celta 2
Lipsk Hofenheim x
Real RSSS 2x

3

przewiduje że Munir dwa gole strzeli, Luisito i chyba Alena strzelcami bramek :)

1

Dexter super serial, ale ostatni odcinek ostatniego sezonu hm bez komentarza

8

Wedlug mnie Karabatic najlepszy piłkarz ręczny

0

strumbas zdecydowanie

1

co to za konkurs? Na czym polegał?

4

W wakacje taką sarenkę wyciagałem, utkneła właśnie tak samo w płocie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?