dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gosciu nie zawsze się wygrywa 3:0 5:0 , mieli słabszy moment, Betis postawił trudne warunki. Fakt mieli ciężkie chwile, ale próbowali, Neymar, Suarez mieli sytuacje, byli nieskuteczni tak jak Betis. Pod koniec meczu próbowali odwrócić losy meczu i chwała im za to. Jestem z tych którzy, wierzą w naszych do końca. A na arbitrów trzeba narzekać, tylko nie powinni tego robić piłkarze i kibice tylko klub. To jest tak jaķ na podwórku raz ktoś ciebie zniszczy, zgnoi, będzie robił to częściej, jak się nie postawisz.
1
Daj spokój z tym gościem się nie dogadasz i nie przetłumaczysz jemu. To chyba zagubiona dusza z Notatnika
3
Jak ja kocham takie myślenie, przestańmy narzekać na sędziów. Tak wszystko rozumiem gdyby nas dwa razy okradziono, a tak się nie dzieję. Zobacz Malaga, Celta, Villarreal, Betis, z Bilbao i Sociedad w PK. Trzeba mieć dużo wiary w sobie, aby rywalizować dalej o ligę. Jak ktoś gra w piłke, to wie co mam na myśli.
1
odwiedziłem notatnik i co czytam, że ten gol by Barcelonie dużo nie dał, bo Betis był drużyną lepszą. Teraz wyobraźcie sobie mamy tyle samo punktów i gramy ostatnią kolejke, my gramy z Eibar i wygrywamy, a Real z Malagą, sędzia nie uznaje prawidlłowego gola :) Real remisuje. Co tam by się działo haha.
A teraz trzeba zejść na ziemię, bo tak nie będzie #LigaPereza :)
0
Hofenheim 1
Dortmund lipsk X
4
co ten Mirosławski się nacpał grzybów jakiś? Tam nawet faulu nie było
3
Oby Kapitanie. Mam nadzieję że wejdzie Vela i rozrusza gre. Podoba mi się ten lewy obrońca w RSSS, w ofensywie pięknie gra.
3
a Ja strawię tą lige ustawioną pod Real. Tylko niech Barca wygra Lige Mistrzów i Copa del Rey
0
brak kartki dla Ramosa
1
haha kroos o sam się przewraca, a ten faul daje
Nie wiem czy to oglądać
0
Mi się wydaje, że to Betis się cofnął i dlatego lepsza gra zaskoczyła
4
Brak słów, co ten pajac z gwizdkiem sędziował. Czwarty mecz w którym zabierają punkty. My tak nistrzostwa nie zdobędziemy. Najlepsze to jak przerywa gre jak gracz Betisu dostaje pilką w głowę, a ten kalosz nawet sekundy nie doliczył
0
moze to niewyspsny Klauts pisze :)
0
myslę że Napoli może dać radę i Monaco City
1
czym się strułaś, tym się lecz :)
MI przeważnie pomaga woda z cytryną, czasami jedno piwko. A na kaca najlepsza ciężka praca :)
0
Psg Monaco 2x
Real RSSS 2X
Sevilli w tym meczu bym nie stawial
Arsennal za niski kurs
Liverpool Chelsea x
0
nie spalilo, ale Hofenheim zawalaił eh zawsze coś :(
0
e tam Benjaamin Fraklin, George Best. Peszko to jest gośc :)
0
Dpbrze typować :)
0
tez mam kolonie na kuponie i Lipsk z Hofenheim podwojna szansa 0-0
i na drugim remis Lipska
0
moze w końcu zaczàł by lepiej dryblować :)
1
a co ty chcesz żeby był lepszy od Ronaldo :)
0
nie gram pucharow, ale chyba zaczne grać 2x jak w tym wypadku wolves :)
2
Co o tym myślicie
Crotone Empoli 2
Leganes Celta 2
Lipsk Hofenheim x
Real RSSS 2x
3
przewiduje że Munir dwa gole strzeli, Luisito i chyba Alena strzelcami bramek :)
1
Dexter super serial, ale ostatni odcinek ostatniego sezonu hm bez komentarza
8
Wedlug mnie Karabatic najlepszy piłkarz ręczny
0
strumbas zdecydowanie
1
co to za konkurs? Na czym polegał?
4
W wakacje taką sarenkę wyciagałem, utkneła właśnie tak samo w płocie.