dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
haha Ronaldo i kiwka :)
0
czytał ktoś książkę Leszka Orłowskiego? ciekawią mnie wasze opinie.
0
Dokładnie jak przypomnę sobie co te zwierzęta robiły, Pepe jak na ręke Messiego nadepnął, pachołek jak na piszczelu Villi stanął, Faule Contrao ostre i Marcelo, Faul Ramosa na Messim, Mou jak zaatakował Tito. Eh wtedy się gotowałem jak woda w czajniku, miałem ochotę spotkać te bydło i im dokopać. To nie była żadna przyjemność oglądania meczu, tylko rodziła się we mnie agresja i jeszcze te docinki HD Uefalona. Jak dobrze że to już się skończyło.
0
haha jak wy się boicie, o ten kontrakt Leo, ja jestem spokojny, wiem że Messi podpisze.To jest jego z jeden ostatnich kontraktów i chce wynegocjować jak najwięcej
4
u nas lepiej niech nie robią, bo jak Leo wkręci w murawę, to trzeba będzie po wkrętarke lecieć, albo kontuzje będą, Umtiti się już przekonał, co Leo umie
1
oj tam oj tam Robinho zobacz co grał w Santosie i co przepadł w Realu. Kolejny przykład Odegard mijał jak tyczki w Norwegii rywali, a w Castilli ciężko o wyjściowy skład
0
obie strzelą bym proponował
1
Barcelona, przynajmniej raz w miesiącu wybrałbym się na Camp Nou
0
haha oni to mają fantazje :)
za tyle to niech sobie kupią Dybale, trochę podobny do Messiego
2
na dwa zasłuzył. Głupie faule Kravenvitera i Rico.
18
Daj jemu spokój, wczoraj grał z kontuzją.
1
Psg w tamtym sezonie
1
o stary uśmialem się
heh myślałem że to będzie link z tego meczu, a to te padolino :)
0
tak właśnie trzeba myśleć. Jesteśmy bordowo-granatowi nigdy się nie poddamy :) VEB
1
o panie pazerny jesteś :)
2
Sevilla Real od tego się zaczeło :)
0
eh dalem na wygraną Sevilli
remis united liverpool
wygrana Bolgona z Crotone
co zwaliło kupon Lorient Guengumip dałem 2 :)
0
wlaśnie też tsk coś czuję
7
haha Mourinho ten tłumacz
0
drugiego bramkarza brak
1
spisek jest i tylko slepi tego nie widzą. Kibice Valencii wyzywali Neymara i innych z Barcy Neymar podszedl do trybuny i okazywał radość podobnie jak Ramos. Tylko różnica była taka że Neymar został uzanany przez prezesa ligi za prowokatora, Ramos za niewinnego.
0
nurkować, a więc trochę plusuje
0
A Tebas prowokacji nie widział?
2
przeciez tam nie ma spalonych co ty slepy jesteś
sorry teraz załapałem, eh wybacz emocje mnie ponoszą w ostatnich meczach, co ci sędziowie wyprawiają :)
3
a jednak ten florek cwany jest, eh soecjalnie nie wziął Alcorcon i Alaves.
0
ha wiem już kto kogo wylosuje.
Jak będzie inaczej, będę zaskoczony
0
3 tys euro podobno ma dostać kary
Karą pienieżną, to trzeba tych arbitrów karać, to może by się nauczyli sędziować
10
haha różnica jest tak że szczęście im bardziej sprzyja. Wątpie, aby Rafinha był gorszy od Vazqueza lub Denis od Asensio
0
1, 3, 5, 6, 16, 23 bardzo ładne :)
0
czyli karny widmo