0

Haha wiedziałem, ze Ramos haha nie ogladajac meczu. Zaczynając mecz z Ramosem w drużynie, masz karniaka w plecy :)

0

Mecz Hiszpanii na nc+ znajde?

5

Ja wchodzę na mobilną i nie wyskakują mi reklamy. Są małe, ale nie przeszkadzają mi aż tak. Teraz mam np spływ kajakowy.

0

Zobacze gdzieś Barca Oklahoma na NC+

0

Isco chciałbym
Teraz Oblaka jak Ter Stegen, będzie grał tak dalej

24

Haha nie moze grać druga druzyna w tej samej lidze. Wyjatek, to Espanol Madryt i Real Madryt

5

Jedna miłość, jeden klub 1/8 az po grób

Zapomniałeś już? Czy kibic od Decimy

1

Co do Dissa to jego nie oglądam. Ten filmik widziałem i ma poparcie moje, ale powinien w inny sposób się wypowiedzieć o Matsie.

4

Podwyżka nlezy się Sergiemu Roberto, tyle wycierpial chłopak, aby swój cel osiągnąć. Geriemu też bym dał, poziom płacy Ivana

0

Dobra powiem Lucho w przerwie zimowej, będzie, Diego Albes. A ty co po jednym występie już wiesz ze się nie nadaje. Nawet nie zrobił takiego klopsa jak Mats, a już, nq nim krzyżyk stawiasz. Fajnie masz

2

Sorry, ale na staż do policji to bym nie poszedł. Nie lubie tej służby mundurowej i ludzie dziwni.

2

Gosciu wyraźnie napisałam finansowo czy sie zwrócił, bo na bank nie.

0

Z tym przedłużeniem kontraktu Matsa, to bym się wstrzymał, jak tak dalej będzie grał, warto by ściągnąć, np Diego Alvesa, bramkarz kocur

0

Oceny według mnie dobre, tylko dlla Denisa i Geriego trochę nizsze powinny być.

0

Haha Realowi zwrócił, się hajs za Bale. Nie wiem tyle co on przebywa w gabinetach lekarskich. Koszulki też, chyba jakoś,, specjalnie się nie sprzedają.

3

W polu zawodnik ma większą presję i to ich usprawiedliwia w niektórych sytuacjach. Ostatnio Busi np bez formy, też jestem za żeby tak nie tracil piłek. A co odwalil Mats, to brak słów, miał tyle czasu na odegranie piłki, to zabawil się w rozgrywającego. Pierwsza bramka to też, na jego konto, dał niedokładną piłę Busiemu, a tak super gra nogami. Tyle

3

Doskonale rozumiem mistrzu.
Zrobił poważnego klopsa i to nie pierwszego, nie wyciąga wniosków, według mnie lawka. Co zrobi trener, to jego sprawa. Zbyt zabardzo bawi się w Nuera. Ja mam nadzieję, że usiądzie na ławkę. Mieliśmy dobrego Bravo, to Niemiec musiał latać po biurach i szantażować.

0

Ladna laska,
Taki sędzia, to może mi sędziować.
Haha ten trener jaka spina, w B klasie

4

Ten błąd Ter Stegena, to byl wielbłąd. Kibice mają prawo sie irytować, według mnie powinien sobie usiąść na lawace i przemyśleć swoje zagrania. Szansę dostać powinien Holender.

0

Moze podrazal eh w lato była promocja 2,80 jakoś
Teraz biorę i na cenę nie paatrze :)

1

Perla ten sikacz

Eh dla mnie to pilsner Ulquer w biedrze 2,80 jakos

Lubie też książęce pszenicznie

Z wyzszej półki Artezan preparat, raz w tygodniu pije15 zl lub artezan pacific

Dobry jest tez Komes Porteer

0

Tak co ta karta daje?
Zbieram pkt na co?

0

Haha Kucharczyk on jes fatalny, on i 10 bramek, chyba zmarnowanych setek :)

2

Tak szczególnie TVN piękna tv :)
W tematy tv nie będę już więcej się rozpisywał , bo jak wcześniej napisałem nie oglądam

0

Tv się nie ogląda,. Ja tylko mecze na żywo oglądam. A tak telewizor mam wyłączony.

0

Mi sie wydaje ze musisz się przestawić z orlika na halę. Zawsze tak mam że na początku ciężko

4

Ter stegen, zawalil dwa gole, a ten czwarty gol, mi też podciął skrzydła. Wybrał najtrudniejszà opcję

0

Nie wiem nie ogladalem pierwszej połowy, ciężko mi ocenić chłopaków, ale w drugiej walka była, i to się chwali. Z drugiej polowy mocno będę krytykował Matsa tak się nie robi powinien wybijac to w prawą stronę , a nie jakies podcinki. Mam nadzieję, że gosciu wyciągnie wnioski

4

Lepiej ty odejdź

0

Jaki faul co oni gadaj znaFcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?