dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha wiedziałem, ze Ramos haha nie ogladajac meczu. Zaczynając mecz z Ramosem w drużynie, masz karniaka w plecy :)
0
Mecz Hiszpanii na nc+ znajde?
5
Ja wchodzę na mobilną i nie wyskakują mi reklamy. Są małe, ale nie przeszkadzają mi aż tak. Teraz mam np spływ kajakowy.
0
Zobacze gdzieś Barca Oklahoma na NC+
0
Isco chciałbym
Teraz Oblaka jak Ter Stegen, będzie grał tak dalej
24
Haha nie moze grać druga druzyna w tej samej lidze. Wyjatek, to Espanol Madryt i Real Madryt
5
Jedna miłość, jeden klub 1/8 az po grób
Zapomniałeś już? Czy kibic od Decimy
1
Co do Dissa to jego nie oglądam. Ten filmik widziałem i ma poparcie moje, ale powinien w inny sposób się wypowiedzieć o Matsie.
4
Podwyżka nlezy się Sergiemu Roberto, tyle wycierpial chłopak, aby swój cel osiągnąć. Geriemu też bym dał, poziom płacy Ivana
0
Dobra powiem Lucho w przerwie zimowej, będzie, Diego Albes. A ty co po jednym występie już wiesz ze się nie nadaje. Nawet nie zrobił takiego klopsa jak Mats, a już, nq nim krzyżyk stawiasz. Fajnie masz
2
Sorry, ale na staż do policji to bym nie poszedł. Nie lubie tej służby mundurowej i ludzie dziwni.
2
Gosciu wyraźnie napisałam finansowo czy sie zwrócił, bo na bank nie.
0
Z tym przedłużeniem kontraktu Matsa, to bym się wstrzymał, jak tak dalej będzie grał, warto by ściągnąć, np Diego Alvesa, bramkarz kocur
0
Oceny według mnie dobre, tylko dlla Denisa i Geriego trochę nizsze powinny być.
0
Haha Realowi zwrócił, się hajs za Bale. Nie wiem tyle co on przebywa w gabinetach lekarskich. Koszulki też, chyba jakoś,, specjalnie się nie sprzedają.
3
W polu zawodnik ma większą presję i to ich usprawiedliwia w niektórych sytuacjach. Ostatnio Busi np bez formy, też jestem za żeby tak nie tracil piłek. A co odwalil Mats, to brak słów, miał tyle czasu na odegranie piłki, to zabawil się w rozgrywającego. Pierwsza bramka to też, na jego konto, dał niedokładną piłę Busiemu, a tak super gra nogami. Tyle
3
Doskonale rozumiem mistrzu.
Zrobił poważnego klopsa i to nie pierwszego, nie wyciąga wniosków, według mnie lawka. Co zrobi trener, to jego sprawa. Zbyt zabardzo bawi się w Nuera. Ja mam nadzieję, że usiądzie na ławkę. Mieliśmy dobrego Bravo, to Niemiec musiał latać po biurach i szantażować.
0
Ladna laska,
Taki sędzia, to może mi sędziować.
Haha ten trener jaka spina, w B klasie
4
Ten błąd Ter Stegena, to byl wielbłąd. Kibice mają prawo sie irytować, według mnie powinien sobie usiąść na lawace i przemyśleć swoje zagrania. Szansę dostać powinien Holender.
0
Moze podrazal eh w lato była promocja 2,80 jakoś
Teraz biorę i na cenę nie paatrze :)
1
Perla ten sikacz
Eh dla mnie to pilsner Ulquer w biedrze 2,80 jakos
Lubie też książęce pszenicznie
Z wyzszej półki Artezan preparat, raz w tygodniu pije15 zl lub artezan pacific
Dobry jest tez Komes Porteer
0
Tak co ta karta daje?
Zbieram pkt na co?
0
Haha Kucharczyk on jes fatalny, on i 10 bramek, chyba zmarnowanych setek :)
2
Tak szczególnie TVN piękna tv :)
W tematy tv nie będę już więcej się rozpisywał , bo jak wcześniej napisałem nie oglądam
0
Tv się nie ogląda,. Ja tylko mecze na żywo oglądam. A tak telewizor mam wyłączony.
0
Mi sie wydaje ze musisz się przestawić z orlika na halę. Zawsze tak mam że na początku ciężko
4
Ter stegen, zawalil dwa gole, a ten czwarty gol, mi też podciął skrzydła. Wybrał najtrudniejszà opcję
0
Nie wiem nie ogladalem pierwszej połowy, ciężko mi ocenić chłopaków, ale w drugiej walka była, i to się chwali. Z drugiej polowy mocno będę krytykował Matsa tak się nie robi powinien wybijac to w prawą stronę , a nie jakies podcinki. Mam nadzieję, że gosciu wyciągnie wnioski
4
Lepiej ty odejdź
0
Jaki faul co oni gadaj znaFcy