dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ty co w życiu z jedną dziewczyną się całowałeś?
Chyba że dp szkoły chodzisz i przyry się uczysz
0
Jak zagrał wczoraj Sergi Roberto?
Bo widzę ze zagrał w podstawowym skladzie, zamiast Carvajala
0
Aq Messiego
Królewskie :)
2
Akurat ten bejl lepiej gra niż najlepszy pilkarz grający w europie, w tym sezonie
0
Apropo piwa, proponuję samemu sobie zrobić. Wczoraj bylem na degustacji piw ziomków, ja niestety kupiłem i jest duża różnica kupne, a swojskie. Narazie mam mało czasu na robienie piwerka, ale niedługo się zabieram za warzenie piwka
13
' haha hiszpańscy sędziowie, to nawet z powtorek dobrze nie będą umieli zinterpretować. Pamiętam jak kiedyś, chyba marca usunęła obrońcę, tak aby było widać spalonego. Madryt z powtorkami sobie poradzi :)
11
Zapyataj braci zielinskich
18
Lagia Warszawa
0
Klasa Gigi
0
A co jak na Pazdana obetnie?
0
Szkoda ze ten Gabriel Jesus nie zagra w bordowo granatowej koszulce
2
- i pokemony po szkole łapać :)
1
Wasza najlepsza 11 w historii Fc Barcelony?
wedlug mnie taka
Zubizaretta Alves Puyol Pique Kuman Cruyff Iniesta Xavi Messi Ronaldinho Romario
0
Daj spokój, szkoda strzępić ryja
24
Uefe kupili
Po co wydawac kupe kasy i nie wygrac ligi mistrzów, lepiej dac koperte
33
Ale śmiechem z tych bialych gazet 234 mln € za rezezerwowych
Haha James 81 mln rezerwowy
Isco 35 mln rezerwow
Danilo 30 mln rezerwowy
Kovacic 30 mln rezerwowy
Morats 30 mln rezerwowy
Contrao 35 mln
241 mln rezerwowi może Marca myślała o lawce realu.
Sorry jak się pomyliłem w cenach, pisałem tak jak myślałem
2
Hm Arrow dobry serisl, eh przerwalem na pierwszym sezonie. Znam 20 lub 30 seriali lepszych, na arrow nie mam czasu
0
Jak smart to tylko samsung
1
Po to ktos wymyślił gre Pokemon Go :)
1
Pierwszy raz sllysze, o jakiejs stec wchodzę w link i co nic nie widzę. A myślałem, że jakaś fajna laska
8
Wspieram ciebie
Jak to można oglądać
0
Zobaczymy
Aktor mi Jamesa przypomina :)
0
Dobra zaczynam Mr Robot
Myślę ze mnie serial nie zawiedzie
0
I Wenger :)
0
Ogladam powtórkę realu, gdzie tam w notatniku widzieli karnego na Jamesie i Marcelo
0
Eh trzeba było brac tego Nolito nawet za 20 mln €
3
A niby Nawalka ma jaja
Ja mam zal ze nie zaufał Zielinskiemu i brak zmiany Boruca za Fabiana z Portugalią
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Haha chyba macki pereza :)
0
Hrhe chyba sie uczy od Krysztiano