1

Juz doszedł:) chwiko faks nie działał :)

0

Hah el jarek tam napewno jest :)

0

I tak real wygra nie rób sobie nadziei

3

Espanol Polska jest cos takiego?

0

Jaki biały cwaniaczek

0

Pogba też miał być u nas za 81 mln
Pożyjemy zobaczymy

2

W sumie Forentino by się przydał latwy rywal w fazie pucharowej ligi i rewanż zawsze w Londynie:)

2


Przetlumaczy to ktoś?

23

Bo Wenger lubi 4

0

Hahah
A jak gra? Przedchwila włączyłem i mogl gola strzelić
Ten pewny plac, to chyba zabaw z dziecmi z La Massi

0

Jak tam gra Douglas? Jest nadzieja, na powrót do Barcy?

1

Ja tez nie wiem czy sie wyrobię o 11tej jade grać w piłkę, ale na drugą chyba, się wyrobię

0

Haha nie ma tak łatwo nie nazywasz sie Florentino Perez

3

Ja bym chcial gola Paco

5

Całe życie na farcie eh gdybym ja miał takiego farta :) albo pape pereza, wszystko by latwiejsze było

0

Do ligi mistrzów nawet nie zgłosił jego.
Pep uważa, że jest za słaby, a tak naprawde mają kose ze sobą

1

W sumie racja jak widzi Ronaldo, to dostaje orgazmu, jest nieobiektywny. Nie przejmuję się tym, ale ze śmiechu wytrzymać nie mogłem :) i podzielilem się tą informacją :)

0

Właśnie się dowiedziałem, od fana United, że Barca gra nudną piłkę :)

0

Yaya Toure to dlugo nie zagra w City, jak będzie Guardiola

1

Porównaj budżet Barcy i Alaves

0

Haha ronaldo to legii 10 napuka

0

Dlaczego mam żartować Ney kapitalnie zagrał nota 9,5 do noty 10 brakowało lepszego rywala

1

Neymar brameczka z wolnego piękna, i asysty piękne, wykreowal hatrica Messiemu i przepiękne zagrania do Alby eh i ta ruleta, nie ma sie nad czym zastanawiać MOTM Ney

2

Dla mnie Neymar lepiej od Leo

2

Morata, Vazquez, Casilla i jeazcze jakis bramkarz rezereowy

5

Zamiast figo dalbym Thiery Henry lub Jordi Albe

0

Haha chwilowo mi nie działał Error :)
Myślałem że spotkam, sie z falą krytyki

0

O jejku facebook nie działa koniec świata :)
U was też, jest jakaś awaria?

0

Naprawdę, a wiesz co mnie legia obchodzi, to jest forum Barcy, o to mi chodziło.
A poza tym ty jestem kibicem Lecha i ty mnie tutaj nie wkur....aj

1

Przecież Barca nie gra z BvB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?