dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Juz doszedł:) chwiko faks nie działał :)
0
Hah el jarek tam napewno jest :)
0
I tak real wygra nie rób sobie nadziei
3
Espanol Polska jest cos takiego?
0
Jaki biały cwaniaczek
0
Pogba też miał być u nas za 81 mln
Pożyjemy zobaczymy
2
W sumie Forentino by się przydał latwy rywal w fazie pucharowej ligi i rewanż zawsze w Londynie:)
2
Przetlumaczy to ktoś?
23
Bo Wenger lubi 4
0
Hahah
A jak gra? Przedchwila włączyłem i mogl gola strzelić
Ten pewny plac, to chyba zabaw z dziecmi z La Massi
0
Jak tam gra Douglas? Jest nadzieja, na powrót do Barcy?
1
Ja tez nie wiem czy sie wyrobię o 11tej jade grać w piłkę, ale na drugą chyba, się wyrobię
0
Haha nie ma tak łatwo nie nazywasz sie Florentino Perez
3
Ja bym chcial gola Paco
5
Całe życie na farcie eh gdybym ja miał takiego farta :) albo pape pereza, wszystko by latwiejsze było
0
Do ligi mistrzów nawet nie zgłosił jego.
Pep uważa, że jest za słaby, a tak naprawde mają kose ze sobą
1
W sumie racja jak widzi Ronaldo, to dostaje orgazmu, jest nieobiektywny. Nie przejmuję się tym, ale ze śmiechu wytrzymać nie mogłem :) i podzielilem się tą informacją :)
0
Właśnie się dowiedziałem, od fana United, że Barca gra nudną piłkę :)
0
Yaya Toure to dlugo nie zagra w City, jak będzie Guardiola
1
Porównaj budżet Barcy i Alaves
0
Haha ronaldo to legii 10 napuka
0
Dlaczego mam żartować Ney kapitalnie zagrał nota 9,5 do noty 10 brakowało lepszego rywala
1
Neymar brameczka z wolnego piękna, i asysty piękne, wykreowal hatrica Messiemu i przepiękne zagrania do Alby eh i ta ruleta, nie ma sie nad czym zastanawiać MOTM Ney
2
Dla mnie Neymar lepiej od Leo
2
Morata, Vazquez, Casilla i jeazcze jakis bramkarz rezereowy
5
Zamiast figo dalbym Thiery Henry lub Jordi Albe
0
Haha chwilowo mi nie działał Error :)
Myślałem że spotkam, sie z falą krytyki
0
O jejku facebook nie działa koniec świata :)
U was też, jest jakaś awaria?
0
Naprawdę, a wiesz co mnie legia obchodzi, to jest forum Barcy, o to mi chodziło.
A poza tym ty jestem kibicem Lecha i ty mnie tutaj nie wkur....aj
1
Przecież Barca nie gra z BvB