dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkods ze na euro tak micha się nie cieszyła ale i tak było ok
0
Haha
Komentaor 11 fatalnie strzela Bale
Bale sam jesteś fatalny :)
0
Powie że jemu zazdroszczę, ze jest piękny i bogaty
0
Haha ale ten krysztiano jest żałosny, jakby Pique interesowało piękne zdjęcie z nagrodą, dla nie naj lepszego piłkarza grającego w europie.
0
Tej Borussi M nielekcewazyl bym, mają potencjal
0
Haha widze ze lekcji nie omijasz, to na WF zacznij chodzić może jakieś zasady będą.
Bez napinki pilny uczniu szanuj czyjeś wypowiedzi, a nie znawce tutaj zgrywasz :)
1
Dokladnie Za Ronaldo przemawialy puchary, a wedlug logiki to wybór najlepszego piłkarza, a nie drużyny i farta:)
Leo i Suarez powinni być w trójce, ale wiadomo Uefalona :)
1
A po co on nam :) w Realu nie był najlepszy, a co dopiero z tridente MSN walił by fochy na brak minut :)
0
Spokojnie jak przyjdzie to będzie dobrze, Jak nie to świat sie nie zawali. Trochę cierpliwości.
0
A ciebie uczyli?
Gościu przecież napisalem, że to jest moje zdanie kto powininen wygrać ch.... mmie obchodzą nominacje skorumpowanej Uefa
0
Dla mnie najlepszym pilkarzem grającym w eurpie w tym roku byl Suarez albo Grezaman, trzecie miejsce wacha bym się niedzy trojka pilkarzy między Leo, Balem i Ronaldo
2
Real juz ma
https://m.facebook.com/FCBarcacom/photos/a.377154786236.163890.195470936236/10153675348206237/?type=3&source=48
3
Moze nie zagra tak fatalnie, może wyjedzie jemu cudowny balans cialem jak z Dundalk
0
A czujny jesteś
Haha co tam europejskie puchary :) liga angielska jest ważniejsza
0
Haha West Ham przegrywa z Astana :)
0
Haha zamieszał jak Kucharczyk :)
4
Porażkę Realu z Legią?
0
Fatalnie to widzę :)
0
A racja nie mozemy Atletico :) sorki zapomniałem o tym przepisie
0
Ide o zaklad ze nastepny nasz rywal to Bayern lub Atletico
Dla realu bedzie Bayer Leverkusen
2
Ta nakryje to nie Portugalia, tutaj jest jeszcze Bale, Modric, Kroos Marcelo, przemiela ich jak mięso przez maszynke
0
A racja kolega wyzej mnie zmylił, umieszczając jego w 4 koszyku
0
Chcialbym tak Real city psv monaco
Barca napoli Basel Legia
Leicester Sevilla Brugge Celtic
Cska Atletico Glagbach Kopenhaga
Psg Bayer sporting Ludogorec
Juve Borussia Hapoel Rostov
Bayern Porto Lyon Salzburg
Benfica Arsenal dDynamo
3
Haha ale mam beke z fioletowych umysłów
Gdybym mógł to Geriemu bym browarka postawił, ależ ból tylka białych, a Klauts przechodzi samego siebie
4
El jarka bardzo dobry redaktor zacnej strony klubowej
0
Schmeichel Cafu Puyol Maldini Carlos Zidane Cruyff Maradona Ronaldinho Ronaldo Platini
0
Dobra jest tutaj ktoś bystry i da mi podział na koszyki w Lidze mistrzow. Tak wiem jeszcze dzisiaj mecze ale mniej wiecej wiadomo kto awansuje
Znalazłem
I tak patrze jaką najmocniejszą grupę mogla by mieć Barca, Borussia Dortmund, Totenham, Psv lub Monaco jak jest w 4 koszyku
3
4rsenal Londyn nie zajął 4 miejsca w lidze:)
0
Co ty Real na 99% legie wylosuje
0
Kolego zapomniałeś ze kluby angielskie olewają europejskie puchary :)