dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra otwieram barek, żeby opic ten mecz i zobacze, co tam w notatniku :)
0
Widzisz Daniego też lubię, trochę żartów nie zaszkodzi :)
0
Tylko oby w trybuny nie walił :)
0
A czy ja nie szanuje? Koleżko
1
A w notatniku a tam jakiś Roberto Carvajal lepszy :)
0
Dani Alves ucz się :)
0
Jak tam kontuzja naszej żywej legendy? :)
Ktoś chyba jemu pośladki wysmarował
1
Juz się przestraszylem że kostkę skręcił
1
Tak jak piszą serio szkoda czasu najgorszy serial jaki oglądałem. Na początku ok, ale potem to dno
1
Za 4rsenal 4:0
9
I znowu Neymara męczą, ten madryt to zawziety jest.
0
A co my juz mamy pierwsze miejsce w grupie
Oj chyba mecze z City przegapilem. Ide sprawdze wtniki na Flasports
2
Dobra dzisiaj nie wchodzę na La Ramble
Same tematy o aborcji i o naszej żywej lehendzie Douglasie jakie to kontuzji się nabawił :)
2
Masz na mysli mroźną zimę w Madrycie?
1
Siedzenia w busie podobne do tych co na trynunach, oj ten nasz Douglas
1
Haha ok
3
Nie wiem czy to było ja dopiero teraz zobaczylem haha dobre :)
1
Sergio Ramos na bramkarza widać że chlopak umie bronić, a jak złapie za polem karnym to udać chłop dobrze umie :)
0
Za to zagraanie Suareza, to bym zastanawiał się nad żółtą kartka Luisito interesowała piłka nie noga przeciwniaka, Felipe trafił w nogę el pistolero, wybijając piłkę. Pilka to nie szachy i warcaby, dochodzi do takich sytuacji.
1
Dzięki za wczorajsze podpowiedzi eh kupon byl blisko za 3 zl 300 zl prawie :)ale Napoli zremisowało
Trudno żyje się dalej. Planuję na weekend o taki kupon co sądzicie
Bormouth Everton 2
Bilbao Sevilla X
Lorient Lyon 2
Middlesbrogh Totenham 2
Nancy Nice 2
Jaj ktos ma fajne propozycje na weekend chętnie zobaczę :)
1
Byłby Bellein prawa strona w Barcelonie robiła by duzo wiatru
Alez ten Roberto to jest kocur, I pomyśleć ze ja jego chcialem, aby zarząd się pozbył :)
1
Jak ma mieć kontuzję , to ja wolę teraz, chce miec jego na ważną część sezonu, teraz dopiero jest poczatek sezonu i jeszcze nie jedna druzyna straci punkty. Pichichi puchar mnie nie interesuje, niech sobie wygra Ronaldo
1
Artezana polecam dobre piwka, ale ciezko dostępne. U mnie ,w świat alkoholi jest :)
0
Haha maly upominek koszulke któregoś gracza Blaugrany :)
Mi kumpel kupil szalik, ze sklepu oficjalnego :)
0
Co myślicie o tym kuponie
Nice Monaco 2
Guingamp Lorient 1
Sociedad Las Palmas 2
Granada Bilbao 2
Leipizig Monchengladbach 2
Kurs 89 zl
0
Niestety twitera nie mam, ale ogladam mecz i Borek czytal twiterowicza. Hajto śmiał się z Volsszajda czy nak to sie piszę:) i gościu pisał ze przypomina Hajte :)
0
Haha ale hajto zgasili na TT
1
Haha ta piątka; manite mi przypomina:)
0
To specjalne chyba nie bylo, wyprostowana nogą chcial w piłkę, z tyłu została noga którą wyciął przeciwnika. Kara się nalezy, ale bez przesady, że dozywotni zakaz gry
0
O jejjku z 5 meczy kary bym dal