0

I co dalej na turka narzekacie kebaby haha

0

Haha Weneger moglismy miec Mane

0

Ależ ten 4rsenal czwórki lubi :) czwarta bramka w powietrzu wisi

0

Masz rację, nie wiem jak mogłem zrobić taki błąd. Dzięki za czujność :)

1

Witam mam zamiar ważyć pierwsze swoje piwo, może ktoś tutaj ma takie hobby i coś doradzi jakiś przepis :) uwielbiam piwa pszeniczne i piwerka o wyrazistym chmielu

0

Co ten Turek sędziuje, to brak słów, jakby Real grał to by dawno czerwień dał, tak jak w pamietnym meczu real united,, co Naniemu dal czerwień.
Mam nadzieję, że te dzikusy kolumbijscy nie wykoszą Neymars

9

Muszę przyznać, że szkółka Realu, która nazywa sie Espanol ostatnio dostarczyła dużo graczy do pierwszej druzyny, Lucas Vazquez, Kiko Casilla, Marco Asensio, robi wrażenie

0

Haha ja tez :) to samo miałem napisać

0

Haha jaki kudłaty :) dobre

1

Gra ktos w Fantasy Premier leagu i La liga? jak tak to niech ktoś się podzieli linkiem do La ligi. Jezeli jest jakaś liga Fc Barca com, to poproszę o kod do tych lig

1

Sevilla dawała radę poki miała siłę

0

Daj linka do lig, gdzie to jeat na ocicjalnych stronach llig?

0

Będą dzisiaj jakieś ciekawe konjurencje w Rio?czy tylko jakaś ginastyka.

0

Leo Messi, Michel Jordan, Usain Bolt, Michel Pelhps, Michael Schumaer eh musiałem dać pięciu

0

Jadą Polacy?

0

http://allegro.pl/halowki-joma-top-flex-404-futsal-skora-rozm-43-i6295234626.html
Polecam, bede gral w nich 3 sezon a buty szybkk zdzieram ja . Jak mi sie zapisują to kupuje je znowu

0

Tak ciekawi mnie ile Neymar będzie miał przerwy po igrzyskach

0

O jakie przekonania tobie chodzi?
Jeżeli chodzi o doping co jak co kibiców legii nie przekrzyczysz :)

0

Jak nie taraz to kiedy?

0

Siemanko wracam, po banie ciężko było
Jak Legia awansuje i trafi na Barce, to chyba prawie wszyscy użytkownicy wybiorą się na meczyk do Warszawy. Ja już zaczynam marzyć o takim losowaniu, ale Perez juz zaciera rączki, aby trafić na Legie.

5

No co faks się zaciął

0

Gdzie leci mecz?

0

Aj tam ja mysle ze taki zaza nie dałby rady w Barcelonie. Za wysokie progi

0

Myślę ze lepsi od Zazy

0

No przydał by się taki mistrz wykonuwania karniaków bo trio MSN zawodzi :)
A tak na serio to tskich grajkow jak zaza jest na pęczki np Negredo Bakambu, Milik, Gomez, Soldado,Girou, Liorente itd

1

Pogba już oficjalnie w Man Utd?

0

Halowki nie Mają się podobać tylko muszą być funkcjonalne. Polecam firme Joma top flex tanie dobre i wytrzymałe, Nike model Tiempo, kelme i najdrozsze najlepsze firma Munich

1

Oj mały błąd mi się wkradł Sir Alex Ferguson

Eh zmęczony po pracy :)

Nie wiem czy z błędu się smiejesz, czy dalem SAF na trzecim miejscu

0

Odpowiedz do miloszp
1Johan Cruyff

2 Pep Guardiola

3 Ser Alex Ferguson

4 Arsene Wenger

0

To ide na piwko mam nc+

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?