dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I co dalej na turka narzekacie kebaby haha
0
Haha Weneger moglismy miec Mane
0
Ależ ten 4rsenal czwórki lubi :) czwarta bramka w powietrzu wisi
0
Masz rację, nie wiem jak mogłem zrobić taki błąd. Dzięki za czujność :)
1
Witam mam zamiar ważyć pierwsze swoje piwo, może ktoś tutaj ma takie hobby i coś doradzi jakiś przepis :) uwielbiam piwa pszeniczne i piwerka o wyrazistym chmielu
0
Co ten Turek sędziuje, to brak słów, jakby Real grał to by dawno czerwień dał, tak jak w pamietnym meczu real united,, co Naniemu dal czerwień.
Mam nadzieję, że te dzikusy kolumbijscy nie wykoszą Neymars
9
Muszę przyznać, że szkółka Realu, która nazywa sie Espanol ostatnio dostarczyła dużo graczy do pierwszej druzyny, Lucas Vazquez, Kiko Casilla, Marco Asensio, robi wrażenie
0
Haha ja tez :) to samo miałem napisać
0
Haha jaki kudłaty :) dobre
1
Gra ktos w Fantasy Premier leagu i La liga? jak tak to niech ktoś się podzieli linkiem do La ligi. Jezeli jest jakaś liga Fc Barca com, to poproszę o kod do tych lig
1
Sevilla dawała radę poki miała siłę
0
Daj linka do lig, gdzie to jeat na ocicjalnych stronach llig?
0
Będą dzisiaj jakieś ciekawe konjurencje w Rio?czy tylko jakaś ginastyka.
0
Leo Messi, Michel Jordan, Usain Bolt, Michel Pelhps, Michael Schumaer eh musiałem dać pięciu
0
Jadą Polacy?
0
http://allegro.pl/halowki-joma-top-flex-404-futsal-skora-rozm-43-i6295234626.html
Polecam, bede gral w nich 3 sezon a buty szybkk zdzieram ja . Jak mi sie zapisują to kupuje je znowu
0
Tak ciekawi mnie ile Neymar będzie miał przerwy po igrzyskach
0
O jakie przekonania tobie chodzi?
Jeżeli chodzi o doping co jak co kibiców legii nie przekrzyczysz :)
0
Jak nie taraz to kiedy?
0
Siemanko wracam, po banie ciężko było
Jak Legia awansuje i trafi na Barce, to chyba prawie wszyscy użytkownicy wybiorą się na meczyk do Warszawy. Ja już zaczynam marzyć o takim losowaniu, ale Perez juz zaciera rączki, aby trafić na Legie.
5
No co faks się zaciął
0
Gdzie leci mecz?
0
Aj tam ja mysle ze taki zaza nie dałby rady w Barcelonie. Za wysokie progi
0
Myślę ze lepsi od Zazy
0
No przydał by się taki mistrz wykonuwania karniaków bo trio MSN zawodzi :)
A tak na serio to tskich grajkow jak zaza jest na pęczki np Negredo Bakambu, Milik, Gomez, Soldado,Girou, Liorente itd
1
Pogba już oficjalnie w Man Utd?
0
Halowki nie Mają się podobać tylko muszą być funkcjonalne. Polecam firme Joma top flex tanie dobre i wytrzymałe, Nike model Tiempo, kelme i najdrozsze najlepsze firma Munich
1
Oj mały błąd mi się wkradł Sir Alex Ferguson
Eh zmęczony po pracy :)
Nie wiem czy z błędu się smiejesz, czy dalem SAF na trzecim miejscu
0
Odpowiedz do miloszp
1Johan Cruyff
2 Pep Guardiola
3 Ser Alex Ferguson
4 Arsene Wenger
0
To ide na piwko mam nc+