- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1507 Culés
Gorące dyskusje
Kozinho.
8
@Bykunn chooopie, to może niech sobie odrazu założy stryczek na szyję :d
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1507 Culés
0
Ale mi się smutno zrobiło, jak Augusto na noszach znosili:( Pomijając to, bardzo się ciesze z wygranej, i tabela bardzo fajnie wygląda:D
0
@xwiktoriax Hej wiesz jak wyglada Miki Messi ? ;)
0
@MaTt_BarcaFan Wiem, i co w związku z tym?
1
@xwiktoriax Uuu jaka agresja ;). Tak pytam z ciekawosci bo to przeciez jeden z najwiekszych trolli w historii tego portalu. Jedno mnie zastanawia, skad wiesz jak wyglada ? Ustawiliscie sie ? ;)
0
@MaTt_BarcaFan Gdzie Ty tutaj agresje widzisz?:) Tego już raczej nie musisz wiedzieć ;)
0
@xwiktoriax uuu jaka tajemnicza hehe ;p. Powiedz chociaz ile ma lat bo mi sie zawsze wydawalo, ze tak z 14 gora ;)
0
@MaTt_BarcaFan Powiem tylko tyle, że źle Ci się wydawało;) jak jeszcze jakieś głupie pytania, to ewentualnie na priv możesz:)
2
@MaTt_BarcaFan Okolo 20 lat ktoś kiedyś pisał
I on nadal jest tylko pod innym nickiem
0
@xwiktoriax " Glupie " normalne pytanie, ale widze, ze to jest jakis drazliwy temat dla Ciebie ;p rozmawianie o Mikim jest dla Ciebie jakies takie niekomfortowe, dobra nie wnikam co sie stalo, koniec tematu hehe ;p
2
@dasouzar11 Raz zrobił zorganizowaną akcje z LOL LOL'em i dawał polecenia
1
@MaTt_BarcaFan To nie jest drażliwy temat hahaha:D Nic się nie stało, tylko no kurde, nie rozumiem - lepiej się Wam będzie żyło jak się dowiecie?:D
0
@xwiktoriax Haha noo wiesz, ze Miki byl czasami wkurzajacy, ale ogolnie lubiany bo czesto mozna bylo sie posmiac. Tak pytam tylko z ludzkiej ciekawosci, ujawnij rąbka tajemnicy ;p
0
@MaTt_BarcaFan Kiedy mieliśmy kontakt, obiecałam że nic nie powiem i no cóż:D I tak nie powinnam była nawet zaczynać tego tematu hahah:D
1
@xwiktoriax Noo ok jak tajemnica to tajemnica ;). Już nie będę drążył tematu ;)