dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzisz pomyliłem się nie każdy musi znać nazwisko :) moje też przekręcają :)
1
Możliwe że Kuman, ale nie jestem do końca przekonany
0
Co zrobili :) takiego chamstwa to za Mourinho nie było, bydło, jak to ujął Suarez "odpady"
Ten Diop do Suareza ssram na twoją matkę
A mierny bramkarzyk to problemy z głową ma, stanął Messiemu na nodze, uderzył łokciem Luisito
I coś tam śpiewał jakąś kolende pod nosem do Suareza
0
Oni herb to podobny Mają do Realu, tego herbu bronią, odpady madryckie
0
Jak kapitanem był Sergio Garcia, to inny zespół to był, s teraz na ten śmieszny klub będą pluć
0
Ciekawe na ile meczy zawieszą tego Pape Diopa czy jak jemu tam, albo tego bramkarzyka marnego
0
Hahaha
0
Ależ mnie nerwy ponoszą, myślałem że wyjdę z siebie, a to wszystko wina sędziego że pozwolił na taką gre. Jak w takim klubie może grać nasz wychowanek, Victor Sanchez
0
Mistrzu, tej angielskiej pilki nie da się oglądać. Już wolę Rayo oglądać niż jakiś west ham
1
Ty chyba pomyślałeś o asspanolu
1
Noge amputowac którą stanął na Leo
1
Takich debili to policja powinna zabierać za straszanie
1
Może ten bramkarzyk chory na głowę
1
Jakiego spalonego :) $edziemu się pojeb...lo
0
Nie bylo przemocy krew się nie lała
Eh dzikusy śmierdzące madrytem
0
Haha buraki ze wsi
0
Prezes po meczu tego klubiku my nie gramy ostro
Madryckie szczeniaczki
1
Tak myślałem ze ten bramkarz tak zarobił
0
Frajer ten beamkarzyk jak Suareza łokciem uderzył to dobrze
Oj zeby ten asspanol spadł do 2ligi
1
Do turbokozkaa jego
0
Haha Bozia pokarała
0
Co ten sedzia on z madrytu
0
Słaby ten Arda tylko butami w sędziego potrafi rzucać :)
1
Ludzie zluzujcie z tym Bartra, to samo pisaliśmy o Sergim Roberto, od tego jest trener, a my od kibicowania
0
A nagroda
0
99 chyba Pedrito
0
Patrick kluivert
2
Arbeloa
0
O lol lol jeszcze komentował :)
Teraz też jest, tylko pod innym nickiem :)
34
A czego Benek spodziewał się po tym śmiesznym klubie. Florentino to musi być człowiekiem, bez zasad. Jaki prezes taki klub