dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No to sędzia niech uważa, za takie sędziowanie jak ostatnio mogą buty latać
4
Jak dobrze takiego poczytać i powspominać stare dobre czasy.
Pozdro Donie
5
Z królem basenu będzie miał ciężko, a niewiadomo jak z innymi gwiazdeczkami
0
Pepe, Ramos, Ronaldo, będą mieli od kogo się uczyć
5
Niech sobie lepiej Geri ten mecz odpuści
0
Perez z Benkiem jedzą kolacje Mistrzów
Florek ale ten Suarez jest słaby:)
0
Bo to było tak
Perez
Zidane jesteś trenerem
ZZ
Ok ale chce powrotu Ikera
Perez
Po moim trupie, w takim razie trenerem jest the special five
0
Styczen będzie najważniejszym miesiącem trzeba wszystko wygrać, żeby mieć spokojną głowę, potem dojdą rozgrywki Copa del Rey i Champions League
47
Haha niech sobie Króla Ronaldo kupią Perez odda jego za 120 mln, lub księcia Walii
1
Jak ja się cieszę, że nie kupiliśmy Danilo, Abdenaura i Kroosa
Jakoś w lidze, Realu się nie boję, tylko oby sędziowie im nie pomagali, bardziej martwi mnie w lidze Atletico, mają dobrą drużynę, dla mnie to top 5 na świecie
0
Szkoda ze Negredo nie zagral piłki do Rodrigo, ale i tak jest dobrze. Oby Benitez tylko został
0
Nie to nie była ironia, w meczu Realu z Rayo należał się jeden karny i nie powinni grać w 9, ale każdy ma swoje zadanie
0
Graj jedenastu na dziewięciu i dobijaj rywala
0
Za ten faul też powinna być żółta kartka, dla Diopa chyba. Podobnie gościu mi wszedł na orliku, bolało z 10 dni
1
Real już by grał przeciwko dziewięciu z aspanolem i wynik dwucyfrowka
5
2 min na tyle przerw haha
1
Jak mnie te madryckie szczeniaczki wkur.....jają
4
Kazdy błędy popełnia, więc musi grać i się ogrywać
0
No i ta gazeta powinna przyznawać ZP
12
Jakby ktoś nie widział
0
Bo ktos pisał że jest pusta, na podstawie wyglądu:)
Nie jeden by życie za taką oddał :)
0
Nie wiem nie lubie oceniać kogoś, kogo nie znan
0
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3381019/Barcelona-star-Neymar-sees-New-Year-UFC-Octagon-girl-Jhenny-Andrade-model-dubs-Barbie-Ken.html
No no ale piękności :)
8
Haha u mnie to samo, dla niektórych alkohol powinien być zabroniony!!
1
To idź z inną i nic jej nie mów :)
0
Wszytskiego najlepszego drodzy kibice, aby ten rok jeszcze był lepszy od 2015, żeby piłkarze byli zdrowi i wy też, dużo bramek i sześć pucharów w gablocie.
Lece witać nowy rok pozdro
6
Komentarz usunięty
0
Czerwiec 2016 ronaldo pichichi
Styczen 2017 złota piłka Ronaldo za 5 bramek przeciwko getafe espanol rayo
1
Tam się Realowi nie kibicuję, tylko królowi jedenastek
0
Wiem, ale to by nic nie pomogło Betisowi
Predzej czy później bomba MSN 145 by odpaliła