2

No to sędzia niech uważa, za takie sędziowanie jak ostatnio mogą buty latać

4

Jak dobrze takiego poczytać i powspominać stare dobre czasy.
Pozdro Donie

5

Z królem basenu będzie miał ciężko, a niewiadomo jak z innymi gwiazdeczkami

0

Pepe, Ramos, Ronaldo, będą mieli od kogo się uczyć

5

Niech sobie lepiej Geri ten mecz odpuści

0

Perez z Benkiem jedzą kolacje Mistrzów
Florek ale ten Suarez jest słaby:)

0

Bo to było tak
Perez
Zidane jesteś trenerem
ZZ
Ok ale chce powrotu Ikera
Perez
Po moim trupie, w takim razie trenerem jest the special five

0

Styczen będzie najważniejszym miesiącem trzeba wszystko wygrać, żeby mieć spokojną głowę, potem dojdą rozgrywki Copa del Rey i Champions League

47

Haha niech sobie Króla Ronaldo kupią Perez odda jego za 120 mln, lub księcia Walii

1

Jak ja się cieszę, że nie kupiliśmy Danilo, Abdenaura i Kroosa
Jakoś w lidze, Realu się nie boję, tylko oby sędziowie im nie pomagali, bardziej martwi mnie w lidze Atletico, mają dobrą drużynę, dla mnie to top 5 na świecie

0

Szkoda ze Negredo nie zagral piłki do Rodrigo, ale i tak jest dobrze. Oby Benitez tylko został

0

Nie to nie była ironia, w meczu Realu z Rayo należał się jeden karny i nie powinni grać w 9, ale każdy ma swoje zadanie

0

Graj jedenastu na dziewięciu i dobijaj rywala

0

Za ten faul też powinna być żółta kartka, dla Diopa chyba. Podobnie gościu mi wszedł na orliku, bolało z 10 dni

1

Real już by grał przeciwko dziewięciu z aspanolem i wynik dwucyfrowka

5

2 min na tyle przerw haha

1

Jak mnie te madryckie szczeniaczki wkur.....jają

4

Kazdy błędy popełnia, więc musi grać i się ogrywać

0

No i ta gazeta powinna przyznawać ZP

12

Jakby ktoś nie widział

0

Bo ktos pisał że jest pusta, na podstawie wyglądu:)
Nie jeden by życie za taką oddał :)

0

Nie wiem nie lubie oceniać kogoś, kogo nie znan

8

Haha u mnie to samo, dla niektórych alkohol powinien być zabroniony!!

1

To idź z inną i nic jej nie mów :)

0

Wszytskiego najlepszego drodzy kibice, aby ten rok jeszcze był lepszy od 2015, żeby piłkarze byli zdrowi i wy też, dużo bramek i sześć pucharów w gablocie.
Lece witać nowy rok pozdro

6

Komentarz usunięty

0

Czerwiec 2016 ronaldo pichichi

Styczen 2017 złota piłka Ronaldo za 5 bramek przeciwko getafe espanol rayo

1

Tam się Realowi nie kibicuję, tylko królowi jedenastek

0

Wiem, ale to by nic nie pomogło Betisowi
Predzej czy później bomba MSN 145 by odpaliła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?