dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to za nagrody dla grznota
0
Ronaldo wygra
2
Najlepszy piłkarz świata a nie ma Leo hahahha
0
M'bia gdzie
0
Gdzie Buffon?
2
Powinno być tak
Messi
Neymar
Suarez
0
ZP
Messi
Neymar
Symunaldo
Treneiro
Enrique
Allegri
Guardiola
Ale i tak Benitez kozak :)
1
Kiedyś trzeba skończyć, Shaquille O'neal i Kobe Brayant to moi dwaj ulubieni koszykarze
Shaq już skończył, teraz pora na Brayanta
0
Niepotrzebne mi są do tego twoje statystyki z 2016roku :) gdzie mamy 2015 rok
Ja trochę się na piłce znam, i wiem jaka powinna być najlepsza trójka w 2015:) MSN
3
Już 2016? :) co ty jasnowidz czy z przyszłości
0
Co masz do Iniesty? to jedenstka Uefa najwięcej asyst w ucl najlepszy pimocnik reprezentacji Hiszpanii
0
W sumie racja mecz niedługo z Getafe:) nogi im chętnie rozłożą 5 goli ceerka
0
Nie interesuję się ligą angielską, ale asyst najwięcej ma chyba Deulofeu
0
Jak tak dalej symunaldo będzie grał, to uważam że Suarez wygryzie jego z 11
0
Podoba mi się ten Konoplyanka, młody i chce grać w Barcelonie, mam nadzieję, że się rozkręci w La Liga i przejdzie kiedyś do nas.
0
Heh nadawał by się do pyta pl :)
0
Byl delikatny ale Vazquez sam wyleciał w noge obronccy Eibar
11
Ej bez przesady, jest się z czego śmiać jak prosi o karnego
0
Uuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuu
1
Jaki pojazd na Ronaldo :)
1
I on zasługuje na bycie w trójce ZP :)
W trójce największych symulantow napewno tak
2
Hahah zdjal bym sluchawki i przestał komentowac mecz
3
No nie najlepszy obrońca
0
Mi się snila Antonella no i zobacz nie sprawdziło się :)
2
Ale przewrócić się łatwo można :)
1
Przyznać się kto przysnął na meczu Chelsea
Ja dzisiaj i wczoraj na meczu United, a ponoć La liga nudna
1
Nie ma co teraz narzekać, mecze Barcy teraz często będą, a już niedługo zaczną grać Turan i Vidal
0
Rakieta ma ładną żonę
0
Hm co za widoki :) mniam
7
Powiem tobie, że przy formie realu, może to być realne:)