- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1256 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1256 Culés
1
Kobe Bryant po sezonie kończy karierę ;/
to jest dla świata sportu zła wiadomość, jestem jego ogromnym fanem i to ze konczy kariere to dla mnie spory cios.
Wiem ze ostatnie lata to kontuzje, ale te 81 pkt które rzucił, te dunki, rzuty za trzy, tego bedzie brakowało, dla mnie to najlepszy koszykarz wszechczasów. Duza strata.
1
@FamiliaBarca Ale on ostatnio już nie jest taki dobry jak go opisujesz :) więc chyba dobrze robi
1
@FamiliaBarca Kiedyś trzeba skończyć, Shaquille O'neal i Kobe Brayant to moi dwaj ulubieni koszykarze
Shaq już skończył, teraz pora na Brayanta
1
@zuziazla co z tego, ze nie jest taki dobry ale legenda, ktora jest, juz nia pozostanie i tak robi dobrze ale NBA traci duzo wraz z jego odejsciem
2
@FamiliaBarca Lakersi zyskają na jego odejściu. Niestety Kobe zestarzał się jako sportowiec bardzo brzydko, w piłce w jego ślady pewnie pójdzie Ronaldo.
1
@Stig Już powoli idzie..
3
@FamiliaBarca Zawsze mi szkoda jak wielka gwiazda światowego sporu kończy karierę ale też trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny i jeśli Kobe Bryant ma grać tak słabo to lepiej niech odejdzie.
Zawsze ceniłem sobie to u Adama Małysza, wielki mistrz skoków narciarskich, odszedł kiedy był na szczycie i już nie wrócił. Oto właśnie chodzi, wszyscy pamiętają go jako tego największego z największych, dlatego liczę że Bryant nie będzie rozdrabniał się na dobre tylko o prostu zakończy karierę.
0
@FamiliaBarca Koszykarz wszechczasów? A o Jordanie słyszałeś?
1
@loswariatofano tak słyszałem... nic poza tym
dla mnie to Kobe był najlepszym, dlatego tak o nim mowie, o #23 sie nie wypowiadam.