dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się z tobą, podobnie myślę Messi juź nagrodę zdobył 6 czerwca
Wedlug mnie podium 1 Messi 2 Neymar 3 Suarez 4 Lewy 5 Ronaldo
1
Iniesta akurat w rozgrywkach Uefa prezentował się znakomicie i zasługuje żeby znalazł się w 11 roku tak samo Busi
0
W sumie co do Bravo to się zgodzę bo Uefa nie ma nic wspólnego z CA, ale brak Busquetsa to nie zrozumie nigdy
0
A ja dałem Rakiete :) gol w finale Lm i z City w tym roku dałbym całą jedenastkę Barcy :)
Ale wiadomo najlepszy defensywny pomocnik świata bez nominacji :) to jakieś żarty
0
A więc po zapoznaniu z nominacjami wybrałem tak :) Buffon, Alves, Pique, Mascherano, Chiellini, Rakitic, Iniesta, Pogba, Messi, Suarez, Neymar
Dałbym Lewego, ale wiadomo MSN najlepsze w tym roku
0
Ta Busquetsa nie ma? To sa jakieś jaja
0
Haha Iniesty nie ma, co to ma być
0
Słyszałem, że od dzisiaj można głosować na najlepszą jedenastkę 2015. Nigdzie nie mogę znaleźć głosowania, a skład w głowie jest
Buffon, Alves, Pique, Chiellini, Alba, Busquets, Iniesta , Rakitic, Messi, Suarez, Neymar
4
Hm a Robben gdzie? Oj Lewy co to ma być
1
Bate - BAYER BARCA-Roma ARSENAL- Dinamo BAYERN-Olympiakos PORTO - Dynamo Macabi- CHELSEA
Remis Zenit-Valencia Lyon- Gent
Sahktar-REAL Malmo-PSG Astana-BENFICA ATLETICO-Galatasaray UNITED-Psv
Remis Cska-Volfsburg Juve-City Sevilla- Monchengladbach
Karny dla Realu bo Ronaldo snutny jest po zagraniu piłką w plecy :)
0
Znowu smutny Ronaldo :) lubię to
0
Na Robbena :)
2
Alez mi się podoba odbiór Suareza przy drugim golu. Nie tylko ty ogladasz właśnie lece na gierke ładuję akumulatory :)
0
A kto ma grać potrzebne rotacje Iniesta zagrał z kontuzją Ney i Suarez grają non stop, Messi dopiero co po kontuzji
0
Dobra nie lubię bawić się w trenera, ale widzę to inaczej
Ter Stegen Alves Bartra Vermaelen Adriano Busi Roberto Rackitic Ney Suarez Munir
1
Ja też miałem ubaw, byli pewni przed meczem :) teraz wyrzucają Beniteza Ronaldo Bale
2
Niech się przyzwyczaja po mydełko trzeba się schylic
5
Haha :) to wybrał ciekawą ligę
4
Lepiej niż naszych :) a tak na poważnie, lepiej by pasował do naszego systemu gry
0
Jaką klauzule ma Isco? Chętnie bym zobaczył jego u nas kisi się w tym Realu
2
Mi tez po 2-3 godz
Zadzwoń i zapytaj się najlepiej
0
Współczuję tobie :) ale jak Barca wygra będziesz miała powód do dumy i szydery
1
Napewno w eleven cały tydzień będą pokazywać ten mecz
0
Pytanie w jaki Meczu zagra Benzema?
Meczu ostatniej szansy
3
Ja lece na orlik, potem piwko z ziomkiem, później sen, rano praca, po pracy jade po ziomków na el clasico i ogladamy, potem balet
Zleci szybko
0
Ja Myślę że będzie remis na Santiago Bernabeu dawno nie było remisu
Typuje 2:2 lub 1:3 ten wynik chciałbym najbardziej , ale coś czuję remis
4
Terrorystą o on jest polując na nogi rywala
18
Znika jak w ważnych meczach
1
Eh ten komentarz ze sportklubu lubiłem te konentarze
Alez drybler
0
Oby Geri Brameczke strzelił eh nie mogę się doczekać już dawajcie mecz