0

Zgadzam się z tobą, podobnie myślę Messi juź nagrodę zdobył 6 czerwca
Wedlug mnie podium 1 Messi 2 Neymar 3 Suarez 4 Lewy 5 Ronaldo

1

Iniesta akurat w rozgrywkach Uefa prezentował się znakomicie i zasługuje żeby znalazł się w 11 roku tak samo Busi

0

W sumie co do Bravo to się zgodzę bo Uefa nie ma nic wspólnego z CA, ale brak Busquetsa to nie zrozumie nigdy

0

A ja dałem Rakiete :) gol w finale Lm i z City w tym roku dałbym całą jedenastkę Barcy :)
Ale wiadomo najlepszy defensywny pomocnik świata bez nominacji :) to jakieś żarty

0

A więc po zapoznaniu z nominacjami wybrałem tak :) Buffon, Alves, Pique, Mascherano, Chiellini, Rakitic, Iniesta, Pogba, Messi, Suarez, Neymar
Dałbym Lewego, ale wiadomo MSN najlepsze w tym roku

0

Ta Busquetsa nie ma? To sa jakieś jaja

0

Haha Iniesty nie ma, co to ma być

0

Słyszałem, że od dzisiaj można głosować na najlepszą jedenastkę 2015. Nigdzie nie mogę znaleźć głosowania, a skład w głowie jest

Buffon, Alves, Pique, Chiellini, Alba, Busquets, Iniesta , Rakitic, Messi, Suarez, Neymar

4

Hm a Robben gdzie? Oj Lewy co to ma być

1

Bate - BAYER BARCA-Roma ARSENAL- Dinamo BAYERN-Olympiakos PORTO - Dynamo Macabi- CHELSEA
Remis Zenit-Valencia Lyon- Gent
Sahktar-REAL Malmo-PSG Astana-BENFICA ATLETICO-Galatasaray UNITED-Psv
Remis Cska-Volfsburg Juve-City Sevilla- Monchengladbach
Karny dla Realu bo Ronaldo snutny jest po zagraniu piłką w plecy :)

0

Znowu smutny Ronaldo :) lubię to

0

Na Robbena :)

2

Alez mi się podoba odbiór Suareza przy drugim golu. Nie tylko ty ogladasz właśnie lece na gierke ładuję akumulatory :)

0

A kto ma grać potrzebne rotacje Iniesta zagrał z kontuzją Ney i Suarez grają non stop, Messi dopiero co po kontuzji

0

Dobra nie lubię bawić się w trenera, ale widzę to inaczej
Ter Stegen Alves Bartra Vermaelen Adriano Busi Roberto Rackitic Ney Suarez Munir

1

Ja też miałem ubaw, byli pewni przed meczem :) teraz wyrzucają Beniteza Ronaldo Bale

2

Niech się przyzwyczaja po mydełko trzeba się schylic

5

Haha :) to wybrał ciekawą ligę

4

Lepiej niż naszych :) a tak na poważnie, lepiej by pasował do naszego systemu gry

0

Jaką klauzule ma Isco? Chętnie bym zobaczył jego u nas kisi się w tym Realu

2

Mi tez po 2-3 godz
Zadzwoń i zapytaj się najlepiej

0

Współczuję tobie :) ale jak Barca wygra będziesz miała powód do dumy i szydery

1

Napewno w eleven cały tydzień będą pokazywać ten mecz

0

Pytanie w jaki Meczu zagra Benzema?












Meczu ostatniej szansy

3

Ja lece na orlik, potem piwko z ziomkiem, później sen, rano praca, po pracy jade po ziomków na el clasico i ogladamy, potem balet
Zleci szybko

0

Ja Myślę że będzie remis na Santiago Bernabeu dawno nie było remisu
Typuje 2:2 lub 1:3 ten wynik chciałbym najbardziej , ale coś czuję remis

4

Terrorystą o on jest polując na nogi rywala

18

Znika jak w ważnych meczach

1

Eh ten komentarz ze sportklubu lubiłem te konentarze
Alez drybler

0

Oby Geri Brameczke strzelił eh nie mogę się doczekać już dawajcie mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?