0

Jak ktoś ma głowę na karku to po 5 minutach zobaczy że film jest dnem, ja urywkami oglądałem żeby się pośmiać. Ciakawy jestem co fani Realu sądzą o tym filmie, np taki el jarek :)

4

Zgłaszam błąd zdobywca 5 ZP

3

Haha :) ekspert piłki

0

Gratuluje zmarnowanych 90 minut życia. Film słaby jak forma Kapitana grzmota

0

Nie wiem film urywkami oglądałem :) dno ten film

1

Ronaldo by siebie sam w ataku ustawił, bo lepszego nie ma Ronaldo w formie, Ronaldo kontuzjowany, Ronaldo Magik znikający

0

Pewnie w ataku super napastnik Gonzalo Higuain z nim Argentyna na bank wygra

0

4,5 dałbym notę 1 jak z Sevilla

0

W każdej scenie mam beke auta, kontuzje, gdyby było trzech Ronaldo w druzynie czuł bym się lepiej :)

1

Jak się dużo pisze na fcbarca.com to o plecaku się zapomniało :) pozdrawiam

0

Już się przestraszylem :)

0

Oscara, zlotego globa może chce
Za symulowanie powinien juz dawno dostać

1

Oglądałeś ten shit?

11

Na 90 min napewno nie ale na 20 -30 min może się przygotuje, ale czy warto ryzykować? Klasyk jest wymagający

0

Przelew z banku

0

A Jakub Wawrzyniak w zimę transfer do Fc Barcelony trzymajcie kciuki

0

A czemu AS nie napisał że sędziowie będą pomagać Realowi

0

Munirowi

14

Benitez też daje dobry przykład

0

Myślałem o nim, ale ciężko było gdzieś upchnąć

0

Ja najbardziej chcialbym Jamesa chociaż Isco nie pogardze

2

Może Grzesiek się odegrał za ten cios z tyłu http://gfycat.com/GivingFabulousDunlin
Widziany był też w polu karnym machając rękami, domagając się karnego

0

Nie interesuje mnie Polska liga, ale z kumplem założyłem się o skrzynkę piwa że Piast wygra mistrza on Legia

3

Najlepsza 11 kolejki

Rico, Mariano, Mustafi, Godin (Ramos), Tremoulinas, Busquets, Parejo, Konoplyanka, Neymar,Suarez, Paco
Według mnie, zgadzacie się?

2

Zagłosowałem na nie, Ronaldo w takiej formie to tylko przeszkadza im, potrzebny jak 5 Koło u wozu. Jak juź kiedyś pisałem że lepszy juź nie będzie maksymalnie 2 sezony pogra na przyzwoitym poziomie

9

Witam jakże piękny poniedzialek, jestem naladowany pozytywną energią, dzięki kochanej Blaugranie. Same pozytywne wyniki w weekend
Porażka białych :) Ronaldo kontuzjowany, gra od kilku lat z kontuzją :)
Porażka Chelsea
Wspaniała gra Neymara, Suareza, Busquetsa, teraz tylko czekać trzeba na Leo, juź niedługo:)

0

Jest jest Sevilla

0

Cytując klasyka jak to mówi młodzież Masakracja

6

Szok kopara mi opadła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?