dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ktoś ma głowę na karku to po 5 minutach zobaczy że film jest dnem, ja urywkami oglądałem żeby się pośmiać. Ciakawy jestem co fani Realu sądzą o tym filmie, np taki el jarek :)
4
Zgłaszam błąd zdobywca 5 ZP
3
Haha :) ekspert piłki
0
Gratuluje zmarnowanych 90 minut życia. Film słaby jak forma Kapitana grzmota
0
Nie wiem film urywkami oglądałem :) dno ten film
1
Ronaldo by siebie sam w ataku ustawił, bo lepszego nie ma Ronaldo w formie, Ronaldo kontuzjowany, Ronaldo Magik znikający
0
Pewnie w ataku super napastnik Gonzalo Higuain z nim Argentyna na bank wygra
0
4,5 dałbym notę 1 jak z Sevilla
0
W każdej scenie mam beke auta, kontuzje, gdyby było trzech Ronaldo w druzynie czuł bym się lepiej :)
1
Jak się dużo pisze na fcbarca.com to o plecaku się zapomniało :) pozdrawiam
0
Już się przestraszylem :)
0
Oscara, zlotego globa może chce
Za symulowanie powinien juz dawno dostać
1
Oglądałeś ten shit?
11
Na 90 min napewno nie ale na 20 -30 min może się przygotuje, ale czy warto ryzykować? Klasyk jest wymagający
0
Przelew z banku
0
Zly Ronaldohttp://www.cuatro.com/deportes/futbol/Cristiano_Ronaldo-Sergio_Ramos-Real_Madrid_2_2081130091.html
0
A Jakub Wawrzyniak w zimę transfer do Fc Barcelony trzymajcie kciuki
0
A czemu AS nie napisał że sędziowie będą pomagać Realowi
0
Munirowi
14
Benitez też daje dobry przykład
0
Myślałem o nim, ale ciężko było gdzieś upchnąć
0
Ja najbardziej chcialbym Jamesa chociaż Isco nie pogardze
2
Może Grzesiek się odegrał za ten cios z tyłu http://gfycat.com/GivingFabulousDunlin
Widziany był też w polu karnym machając rękami, domagając się karnego
0
Nie interesuje mnie Polska liga, ale z kumplem założyłem się o skrzynkę piwa że Piast wygra mistrza on Legia
3
Najlepsza 11 kolejki
Rico, Mariano, Mustafi, Godin (Ramos), Tremoulinas, Busquets, Parejo, Konoplyanka, Neymar,Suarez, Paco
Według mnie, zgadzacie się?
2
Zagłosowałem na nie, Ronaldo w takiej formie to tylko przeszkadza im, potrzebny jak 5 Koło u wozu. Jak juź kiedyś pisałem że lepszy juź nie będzie maksymalnie 2 sezony pogra na przyzwoitym poziomie
9
Witam jakże piękny poniedzialek, jestem naladowany pozytywną energią, dzięki kochanej Blaugranie. Same pozytywne wyniki w weekend
Porażka białych :) Ronaldo kontuzjowany, gra od kilku lat z kontuzją :)
Porażka Chelsea
Wspaniała gra Neymara, Suareza, Busquetsa, teraz tylko czekać trzeba na Leo, juź niedługo:)
0
Jest jest Sevilla
0
Cytując klasyka jak to mówi młodzież Masakracja
6
Szok kopara mi opadła