dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mogli by sprzedac Bellerina do Barcelony, niech Wenger weźmie Douglasa, bo potem będzie mówił, za 10 lat mogłem mieć Douglasa
1
'Uefa nas zawiesiła
0
Veratti zagra z Realem, czy kontuzja?
0
Vermalena lepiej niech trzyma na el clasico, bo kontuzje zlapie, niech wchodzi i pogra po 15 min. W przypadku absencji np Pique, Bartry, Vermalen idealny obrońca
Bartra mógłby zagrać, co ten lucho robi, Marc zdenerwuje się i opuści nasz zespół.
Busquets powinien odpocząć i za niego Mascherano
4
No ladnie grał, wszysstko czyscil, z obrony dalbym Boateng, Chiellini, Pique
Mascherano jest jako jedyny z obrony, ale wiadomo on to defensywny pomocnik
1
Iniesta genialnie grał w lidze mistrzów, był najlepszym asystentem
Ale Bale, Kroos są bo grają w Realu
0
I Buffona nie ma to kpina jakaś
0
Wlasnie malo oglądam Milan, ale teraz widziałem kilka skrótów, gral super
2
bo będzie smutny, jak na końcu jego dadzą
1
Hm Gharet Bale co on tam robi? Busquets powinien byc i Buffon
0
Jak oceniacie Giacomo Bonaventure nie jestem fanem Serie A, ale ogladam czasami :) dla mnie poziom Coutinhio
Hm 15 mln łakomy kąsek http://www.transfermarkt.pl/giacomo-bonaventura/profil/spieler/57280
2
Eh Barca twraz każdego kupuje chociaż chciałbym aby Milik kiedyś zagrał lub jakiś Polak :)
0
Eh ta cała fifa uefa mnie juz irytuje, Łapy wszędzie wyciagna po kasee
1
Nie jest zla godzina . Gorsza pora o 22 00 w niedziele eh ja to bym mógł nawet o 3 w nocy oglądać :) czasami mecze Argentyny się ogląda o tej porze :)
0
Wtorek wygrane Barcy, Bayernu,Zenita, Valenci, Porto, Olympiakos
Remis Roma-Bayer Chelsea-Dynamo
Środa wygrane Wolfsburg, Sity, Atletico, Sahktar, Benfica
Remis Psg- Real, Cska-United, Juve-Borussia
Wątpliwości mam do meczów Psg-Real Juve- Borussia
1
Wróci Messi wróci średnia
0
Fifty fifty chciałbym, żeby PSG wygrało :)
Z małą przewagą Paryża 2:1
0
Kosecki do rzadu się dostał
0
Ter Stegen Roberto Bartra Marqinhos Alba Pogba Rafinha Messi Neymar Halilovic moze Munir
0
Dla mnie mecz spoko gorsze się oglądało
Najgorszy w ten weekend Liverpool Totenham
0
E tam nie gadaj jak przyjdzie będzie pan zadowolony
0
Gdzie bronisz :) w jakim klubie
0
Gwarantuje tobie że jak przyjdzie to bedziesz tutaj orgazmu z zachwytu dostawał
0
To mi wystarczyło kiedys z kumplem fanem United oglądałem mecz, i mówiłem ziomkowi że będzie kotem
2
Ale ma to w sobie coś , kazdy ma swoje znizki formy. Ja Pogbe uwielbiam juz mi w United się podobał, gościu ma talent
1
Jaszyna nie oglądałem ocenie tych których widziałem Buffon Kahn Neur
1
Jak 12 na 12 jak widziałem podanie niedokladne jak z 8 ligi mistrzów
0
Tez tak mam :) wykupie na el clasico
Wkurza mnie te nc
0
No ladnie Buffon obronił
0
Eh ale luis Alberto ma pecha słupek, spojenie
Ciekawa w tym sezonie La Liga