0

Mogli by sprzedac Bellerina do Barcelony, niech Wenger weźmie Douglasa, bo potem będzie mówił, za 10 lat mogłem mieć Douglasa

1

'Uefa nas zawiesiła

0

Veratti zagra z Realem, czy kontuzja?

0

Vermalena lepiej niech trzyma na el clasico, bo kontuzje zlapie, niech wchodzi i pogra po 15 min. W przypadku absencji np Pique, Bartry, Vermalen idealny obrońca
Bartra mógłby zagrać, co ten lucho robi, Marc zdenerwuje się i opuści nasz zespół.
Busquets powinien odpocząć i za niego Mascherano

4

No ladnie grał, wszysstko czyscil, z obrony dalbym Boateng, Chiellini, Pique
Mascherano jest jako jedyny z obrony, ale wiadomo on to defensywny pomocnik

1

Iniesta genialnie grał w lidze mistrzów, był najlepszym asystentem
Ale Bale, Kroos są bo grają w Realu

0

I Buffona nie ma to kpina jakaś

0

Wlasnie malo oglądam Milan, ale teraz widziałem kilka skrótów, gral super

2

bo będzie smutny, jak na końcu jego dadzą

1

Hm Gharet Bale co on tam robi? Busquets powinien byc i Buffon

0

Jak oceniacie Giacomo Bonaventure nie jestem fanem Serie A, ale ogladam czasami :) dla mnie poziom Coutinhio
Hm 15 mln łakomy kąsek http://www.transfermarkt.pl/giacomo-bonaventura/profil/spieler/57280

2

Eh Barca twraz każdego kupuje chociaż chciałbym aby Milik kiedyś zagrał lub jakiś Polak :)

0

Eh ta cała fifa uefa mnie juz irytuje, Łapy wszędzie wyciagna po kasee

1

Nie jest zla godzina . Gorsza pora o 22 00 w niedziele eh ja to bym mógł nawet o 3 w nocy oglądać :) czasami mecze Argentyny się ogląda o tej porze :)

0

Wtorek wygrane Barcy, Bayernu,Zenita, Valenci, Porto, Olympiakos
Remis Roma-Bayer Chelsea-Dynamo
Środa wygrane Wolfsburg, Sity, Atletico, Sahktar, Benfica
Remis Psg- Real, Cska-United, Juve-Borussia
Wątpliwości mam do meczów Psg-Real Juve- Borussia

1

Wróci Messi wróci średnia

0

Fifty fifty chciałbym, żeby PSG wygrało :)
Z małą przewagą Paryża 2:1

0

Kosecki do rzadu się dostał

0

Ter Stegen Roberto Bartra Marqinhos Alba Pogba Rafinha Messi Neymar Halilovic moze Munir

0

Dla mnie mecz spoko gorsze się oglądało
Najgorszy w ten weekend Liverpool Totenham

0

E tam nie gadaj jak przyjdzie będzie pan zadowolony

0

Gdzie bronisz :) w jakim klubie

0

Gwarantuje tobie że jak przyjdzie to bedziesz tutaj orgazmu z zachwytu dostawał

0

To mi wystarczyło kiedys z kumplem fanem United oglądałem mecz, i mówiłem ziomkowi że będzie kotem

2

Ale ma to w sobie coś , kazdy ma swoje znizki formy. Ja Pogbe uwielbiam juz mi w United się podobał, gościu ma talent

1

Jaszyna nie oglądałem ocenie tych których widziałem Buffon Kahn Neur

1

Jak 12 na 12 jak widziałem podanie niedokladne jak z 8 ligi mistrzów

0

Tez tak mam :) wykupie na el clasico
Wkurza mnie te nc

0

No ladnie Buffon obronił

0

Eh ale luis Alberto ma pecha słupek, spojenie
Ciekawa w tym sezonie La Liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?