0

Na hale polecam nr 1 Munich drogie ale zajebiste

2 Joma 150 zl okolo

3 Kelme

4 Nike kurcze nazwy zapomnialem Iniesta reklamuje je
Jak chcesz to linki poszukam do modeli odpowiednich

15

Real nie może sędzia pomoże :)

0

Haha codziennie nie za często :)

0

W Polsce to Był rap




0

O.S.T.R, Włodi, Rahim, Łona, Małpa, Sokół
Szkoda że Magika nie ma ten to niszczył system
Ogólnie z Polskim Hip Hopem słabo ostatnio

0

Pracuje nad powrotem do Barcelony :)

2

Oj nie wiem czy ten Adriano z Sahktara nie strzelił więcej bramek w LM w jednym meczu, bądź wyrównał
A leo ma już 5 ZP nieoficjalnie :)

0

Powodzenia

0

Ja rezygnuje z tych tv będę przez neta oglądał

0

7,95 zl przez 12 miesięcy jeżeli masz oferte canal potem 15.90zl dla nowych nie pamiętam

0

Haha no ładnie banda oszustów :)ale klienta potraktowali. Sami sobie w brodę plują. Fajnie jak my kibice byśmy olali przez jakiś czas i rezygnowali z ich oferty. Ja kończę z nimi za rok po 6 latach nie będę dorabial oszustów

0

Blatter Platniemu :) tak działa mafia fifa uefa

0

Lucho nie rób jaj macki pereza podchwycą i będzie problem :)

5

Perez zobaczył że nie ma innego sposobu na zatrzymanie naszego cracka i uderza inną amunicją.
Ojejku jak ja tego śmietankowego klubu nie lubię.

0


Mam nadzieję że zagra kiedys u nas :) duet w pomocy Rafinhia Thiago

2

Jejku to jest jego 11 możesz podać swoją i przestać narzekać

Schmeichel Cafu Puyol Maldini Carlos Zidane Xavi Iniesta Ronaldinho Messi Fenomeno lub Romario
Ławka Buffon Nesta Pique Thuram Alves Busquets Deco Raul Henry

0

Taki mam zamiar 3 dni przed jakoś lub na miejscu kupiehttp://taquilla.fcbarcelona.cat/eng_v2/formentradeswl.php?_ga=1.44636068.1657735787.1443004253
Patrz tutaj chyba można jakoś zarezerwować
Jak ci się uda daj cynk

0

A śmieję się z tego heh Król Albani :)

0

Liverpool, Manchester United, Milan, Valencia

Lubie jeszcze z kosza Los Angeles Lakers, Chicago Bulls, Boston Celtics, Orlando Magic

1

Że co Lazio ten nazistowski klub eh nie dobrze mi

0

Nigdy się nie boję meczy z Realem w lidze, bardziej się boję fazy pucharowej ligi mistrzów

0

Mozesz wydrukowac w domu, ceurfour( chyba źle napisalem) hipermarkecie jak dobrze pamiętam lub sklepie Nike chyba .
Ja akurat wziąłem w klubowych kasach na pamiątkę :) Też mialem lecieć na Rome, ale przekładam wyjazd na Atletico 31 stycznia jakoś

0

Madryckie pacholki du..y nadstawili realowi jak zwykłe dziw.i

0

Haha krol Albani popek przekupil sianem :)

1

Też mam, heh co za typ :)

0

Ja kupowałem kiedyś na stonie oficjalnej stronie Barcy. Możesz spróbować trzy dni przed meczem

8

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20151015/202212933370/messi-y-antonella-juntos-en-como-anillo-al-dedo.html
Ależ ta Antonella jest piękna Leo to ma szczęście najlepszy klub na świecie, piękna kobieta Heh w czepku urodzony

4

Haha w szkole czekałem, aby w gałe zagrać, co za czasy :) nieraz po lekcjach się zostawało, żeby zagrać jakąś gierkę

0

Niech gamonie się cieszą że coś dostalali za rok Ney mógłby przejść za free

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?