dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na hale polecam nr 1 Munich drogie ale zajebiste
2 Joma 150 zl okolo
3 Kelme
4 Nike kurcze nazwy zapomnialem Iniesta reklamuje je
Jak chcesz to linki poszukam do modeli odpowiednich
15
Real nie może sędzia pomoże :)
0
Haha codziennie nie za często :)
0
W Polsce to Był rap
0
O.S.T.R, Włodi, Rahim, Łona, Małpa, Sokół
Szkoda że Magika nie ma ten to niszczył system
Ogólnie z Polskim Hip Hopem słabo ostatnio
0
Pracuje nad powrotem do Barcelony :)
2
Oj nie wiem czy ten Adriano z Sahktara nie strzelił więcej bramek w LM w jednym meczu, bądź wyrównał
A leo ma już 5 ZP nieoficjalnie :)
0
Powodzenia
0
Ja rezygnuje z tych tv będę przez neta oglądał
0
7,95 zl przez 12 miesięcy jeżeli masz oferte canal potem 15.90zl dla nowych nie pamiętam
0
Haha no ładnie banda oszustów :)ale klienta potraktowali. Sami sobie w brodę plują. Fajnie jak my kibice byśmy olali przez jakiś czas i rezygnowali z ich oferty. Ja kończę z nimi za rok po 6 latach nie będę dorabial oszustów
0
Blatter Platniemu :) tak działa mafia fifa uefa
0
Lucho nie rób jaj macki pereza podchwycą i będzie problem :)
0
Hahah Krychowiak Szczęsny https://www.laczynaspilka.pl/reprezentacja/reprezentacja-a/wideo-jedziemy-do-francji-ja-na-koniu-jade-w-wersji-remix-zobacz-radosc-krychowiaka-i-szczesnego-z-awansu1
5
Perez zobaczył że nie ma innego sposobu na zatrzymanie naszego cracka i uderza inną amunicją.
Ojejku jak ja tego śmietankowego klubu nie lubię.
0
Mam nadzieję że zagra kiedys u nas :) duet w pomocy Rafinhia Thiago
2
Jejku to jest jego 11 możesz podać swoją i przestać narzekać
Schmeichel Cafu Puyol Maldini Carlos Zidane Xavi Iniesta Ronaldinho Messi Fenomeno lub Romario
Ławka Buffon Nesta Pique Thuram Alves Busquets Deco Raul Henry
0
Taki mam zamiar 3 dni przed jakoś lub na miejscu kupiehttp://taquilla.fcbarcelona.cat/eng_v2/formentradeswl.php?_ga=1.44636068.1657735787.1443004253
Patrz tutaj chyba można jakoś zarezerwować
Jak ci się uda daj cynk
0
A śmieję się z tego heh Król Albani :)
0
Liverpool, Manchester United, Milan, Valencia
Lubie jeszcze z kosza Los Angeles Lakers, Chicago Bulls, Boston Celtics, Orlando Magic
1
Że co Lazio ten nazistowski klub eh nie dobrze mi
0
Nigdy się nie boję meczy z Realem w lidze, bardziej się boję fazy pucharowej ligi mistrzów
0
Mozesz wydrukowac w domu, ceurfour( chyba źle napisalem) hipermarkecie jak dobrze pamiętam lub sklepie Nike chyba .
Ja akurat wziąłem w klubowych kasach na pamiątkę :) Też mialem lecieć na Rome, ale przekładam wyjazd na Atletico 31 stycznia jakoś
0
Madryckie pacholki du..y nadstawili realowi jak zwykłe dziw.i
0
Haha krol Albani popek przekupil sianem :)
1
Też mam, heh co za typ :)
0
Ja kupowałem kiedyś na stonie oficjalnej stronie Barcy. Możesz spróbować trzy dni przed meczem
8
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20151015/202212933370/messi-y-antonella-juntos-en-como-anillo-al-dedo.html
Ależ ta Antonella jest piękna Leo to ma szczęście najlepszy klub na świecie, piękna kobieta Heh w czepku urodzony
4
Haha w szkole czekałem, aby w gałe zagrać, co za czasy :) nieraz po lekcjach się zostawało, żeby zagrać jakąś gierkę
0
Niech gamonie się cieszą że coś dostalali za rok Ney mógłby przejść za free