La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1641 Culés

1

Lecimy dalej z Leosiem :p
Ray Hudson:

0

@samo306 Tęskno jak nie ma Leo na boisku. Ja codziennie wieczorem oglądam z nim filmy na YT. Bez tego piłkarza piłka nożna traci sens.

konto usunięte

2

@Piotr,1985 Leo wróci z podwójną siłą, a już jutro znowu będziemy mogli zobaczyć naszą Barce w akcji, znowu przeżywać te 90 min.. czytać jak użytkownicy sprzedają skład.. jak lamentują. Brakuje mi tego.

0

@Piotr,1985 Haha codziennie nie za często :)

0

@dasouzar11 No możecodziennie za dużo powiedziane, ale tak co dwa lub trzy dni to tak. Widząc tego piłkarza w akcji na boisku, człowiek tęskni za nim jak jest kontuzjowany:)

0

@samo306 Chyba jestem jedynym na tej stronie któremu nie podoba się komentarz Hudsona.. Zdecydowanie bardziej wolę panów ze Sky Sports

Przykładowo:

0

@qbuteq Mi też się nie podoba. Nie wiem co ludzie widzą w tym komentatorze. Komentuje jakby miał ograzm. Juz wole komentatorów z RAC1:)

0

@Piotr,1985 Komentator RAC1 tez bardzo dobry bo chociaż nie rozumiem praktycznie nic co mówi ale czuć te emocje w jego niekiedy załamującym się głosie

0

@qbuteq Ja tez ich nie rozumiem, ale lubię ich słuchać. Ich emocje są bezcenne:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?