dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta no co ty :) To już nie mogą wrócić do nas?
Bo z tego co ja wiem mają specjalną klauzule, żeby mogli wrócić, tylko nie pamiętam jak Deulofelu
1
Munir i Sandro hm kiedy oni odpalą? Z lepszymi rywalami nie dają jakości, a Nolito jest ułożony ciągnie gre Celty. W przypadku kontuzji kogoś z tridente MSN nie mamy zastępstwa, nie daj Boże jak dwóch złapie jakieś urazy, więc trzeba się zabezpieczyć.
Jestem za transferami Nolito Pogby lub Coutinho i chciałbym żeby któryś z naszych młodych wypalił z formą np Halilovic, Suarez, Traore, Deulofeu.
Potrzebny jest nam jeszcze jakiś lewy obrońca Adriano już się wypalił, a więc trzeba kogoś znaleźć
0
Właśnie muszę się wziąć za wytwórnię wlasnego piwka tylko trochę czasochłonne to jest, ale wiem że warto :)
0
Królewskie
0
Często zmieniam piwka ostatnio Król mi posmakowal
1
Dałbym w Argentynie Ayala, Ortega, Augerro, Crespo
1
Aldair, Roce Junior
0
Niech wróci na finały na fazę pucharową Ligi mistrzów grupę jakoś wygramy
0
Oj zdziwilbys na fejsie widze jak wstawia linki z grą w tenisa dobrze jemu to wychodzi
0
Na ktorym już jesteś ja widzialem jakoś miesiąc temu w jeden dzień zobaczylem troche przypomina mi Breaking Bad
Szkoda ze serial na dwa sezony pomysł dobry :)
3
No to ja się zabawie i stworze najlepszą 11 turnieju
Kahn, Cafu, Maldini, Puyol, Carlos, Zidane, Viera, Deco(Xavi) Ronaldlinho, figo, Ronaldo
0
Ładnie się zapowiadał trochę słaby klub wybrał w tamtych czasach, mógł przejść do Depo lub Valenci
1
Ronaldo fenomeno dałem nr1 bo od niego się, te zwody zaczeły, szkoda kontuzji Fenomeno i że tak szybko z nami się rozstał
1
No zdecydowanie eh nie zobaczyłem :)
Swoją drogą genialny serial Narcos, oglądałeś?
3
Widać że Lucho buduje zespół na 3 sezony maks, i wygrać z nimi tyle ile się uda
0
Taka mała zabawa 10 najlepszych dryblerów, jakich widzieliście
1 Ronaldo(fenomeno) 2 Ronaldinho 3 Messsi 4 Zidane 5 Neymar 6 Iniesta 7 Romario 8 Ronaldo 9 Zlatan 10 Robinho dałbym figo ale z wiadomych przyczyn nie dałem :)
0
Też lubiłem Deco jak jego zobaczyłem w Porto marzeniem moim było, aby grał w Barcelonie
0
Florek nie może pogodzić się z porażką, że nie zakupił Neymara, a Real coś ściemnia z tymi 40 mln większe kwoty słyszałem, jakie Perez chciał wyłożyć za Neymara podbił stawke do 100 mln, tak mi się wydaje
0
Ostatnio były kulisy transferu Deco Chelsea dawała za niego 40 mln a my 21mln wiadomo co wybrał
5
Mateo
0
Ohoho w Realu dym i znowu po derbach niepotrzebny był koncert Kevina Roldana
0
Nie graja, ale uwiesz mi robią różnicę, chyba że twój kontakt z piłką to fifa , i możesz tego nie zrozumieć
0
Dawmo nie wiedziałem takich korków, cudne jak z bajki. Teraz to jakieś słabe te kroki robią tzw, oczojebxxxxxxxe
0
No i luz Leo skupi się na graniu
0
Oj Deyna byl geniuszem w tamtych czasach
0
Bellerin to prawy obronca
Gaya, Digne z Romy Juan Bernat,
0
12 Klubów są za, przeciwko ciekawe kto? Strzelam Real Madryt Espanol Gethafe Rayo Granada
1
Bajka:) to byl gosciu szkoda ze tak często imprezowal, może dluzej by pogral w bordowo-granatowej koszulce
1
Po Gran Derbi
7
Za dużo filmów erotycznych