0

Ta no co ty :) To już nie mogą wrócić do nas?
Bo z tego co ja wiem mają specjalną klauzule, żeby mogli wrócić, tylko nie pamiętam jak Deulofelu

1

Munir i Sandro hm kiedy oni odpalą? Z lepszymi rywalami nie dają jakości, a Nolito jest ułożony ciągnie gre Celty. W przypadku kontuzji kogoś z tridente MSN nie mamy zastępstwa, nie daj Boże jak dwóch złapie jakieś urazy, więc trzeba się zabezpieczyć.

Jestem za transferami Nolito Pogby lub Coutinho i chciałbym żeby któryś z naszych młodych wypalił z formą np Halilovic, Suarez, Traore, Deulofeu.

Potrzebny jest nam jeszcze jakiś lewy obrońca Adriano już się wypalił, a więc trzeba kogoś znaleźć

0

Właśnie muszę się wziąć za wytwórnię wlasnego piwka tylko trochę czasochłonne to jest, ale wiem że warto :)

0

Królewskie

0

Często zmieniam piwka ostatnio Król mi posmakowal

1

Dałbym w Argentynie Ayala, Ortega, Augerro, Crespo

1

Aldair, Roce Junior

0

Niech wróci na finały na fazę pucharową Ligi mistrzów grupę jakoś wygramy

0

Oj zdziwilbys na fejsie widze jak wstawia linki z grą w tenisa dobrze jemu to wychodzi

0

Na ktorym już jesteś ja widzialem jakoś miesiąc temu w jeden dzień zobaczylem troche przypomina mi Breaking Bad
Szkoda ze serial na dwa sezony pomysł dobry :)

3

No to ja się zabawie i stworze najlepszą 11 turnieju

Kahn, Cafu, Maldini, Puyol, Carlos, Zidane, Viera, Deco(Xavi) Ronaldlinho, figo, Ronaldo

0

Ładnie się zapowiadał trochę słaby klub wybrał w tamtych czasach, mógł przejść do Depo lub Valenci

1

Ronaldo fenomeno dałem nr1 bo od niego się, te zwody zaczeły, szkoda kontuzji Fenomeno i że tak szybko z nami się rozstał

1

No zdecydowanie eh nie zobaczyłem :)
Swoją drogą genialny serial Narcos, oglądałeś?

3

Widać że Lucho buduje zespół na 3 sezony maks, i wygrać z nimi tyle ile się uda

0

Taka mała zabawa 10 najlepszych dryblerów, jakich widzieliście

1 Ronaldo(fenomeno) 2 Ronaldinho 3 Messsi 4 Zidane 5 Neymar 6 Iniesta 7 Romario 8 Ronaldo 9 Zlatan 10 Robinho dałbym figo ale z wiadomych przyczyn nie dałem :)

0

Też lubiłem Deco jak jego zobaczyłem w Porto marzeniem moim było, aby grał w Barcelonie

0

Florek nie może pogodzić się z porażką, że nie zakupił Neymara, a Real coś ściemnia z tymi 40 mln większe kwoty słyszałem, jakie Perez chciał wyłożyć za Neymara podbił stawke do 100 mln, tak mi się wydaje

0

Ostatnio były kulisy transferu Deco Chelsea dawała za niego 40 mln a my 21mln wiadomo co wybrał

5

Mateo

0

Ohoho w Realu dym i znowu po derbach niepotrzebny był koncert Kevina Roldana

0

Nie graja, ale uwiesz mi robią różnicę, chyba że twój kontakt z piłką to fifa , i możesz tego nie zrozumieć

0

Dawmo nie wiedziałem takich korków, cudne jak z bajki. Teraz to jakieś słabe te kroki robią tzw, oczojebxxxxxxxe

0

No i luz Leo skupi się na graniu

0

Oj Deyna byl geniuszem w tamtych czasach

0

Bellerin to prawy obronca
Gaya, Digne z Romy Juan Bernat,

0

12 Klubów są za, przeciwko ciekawe kto? Strzelam Real Madryt Espanol Gethafe Rayo Granada

1

Bajka:) to byl gosciu szkoda ze tak często imprezowal, może dluzej by pogral w bordowo-granatowej koszulce

1

Po Gran Derbi

7

Za dużo filmów erotycznych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?