dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
figo i Fenomeno :)
1
Dokładnie za rok stracą premier league, będzie na eleven i podniosą abonament łachy
0
Wyobraźcie sobie że Alexis Sanchez przejdzie do Realu, co wy sądzicie na ten temat? Wiem że jest tutaj trochę fanów, Alexisa. Ja mam nadzieję że to tylko plotki, prawie wszędzie niechaj przejdzie, ale nie do białych.
0
Haha widziałem to dobre jest :)
1
Argentyna mogła by zremisować z Brazylią i wygrać z Kolumbią, nawet bez Messiego, mając takich grajków Leo chcą z niewyleczoną kontuzją, niech wyleczy kontuzje i będzie z korzyścią dla Argentyny i Barcelony
0
Chcialbym was zapytać czy wykupujecie kanały eleven w nc+?
Ładnie zrobili klientów w balona, to jest zlodziejstwo.
Ja się narazie wstrzymuje z wykupieniem u nich kanałów eleven, narazie ciekawych meczy nie będzie , jak coś to w necie się przemęcze, mam zamiar wykupić na el clasico na rok czasu, potrm kończę z nimi, nie podpisuje umowy
0
Sylwek i Barca eh nad czym sie zastanawiać :)
11
Para w łóżku uprawia sex i żona do męża mówi włóż od tyłu, mąż odpowiada ŻÓŁW
0
Calhanoglu, Coutinho
2
Heh niedługo prostytutki będą wynajmować na powiększenie fanów :) albo jak cerek surogatki :)
1
Super rok umowy mam :)
9
Rozumiem finał mistrzostw świata :)
3
Ooo a dlaczego nie gra super napastnik Higuain?
0
Breking bad, gra o tron, narcos, Dexter, the wire
0
A Breaking Bad oglądał?
3
Grimaldo niech lepiej oddadzą do Valenci, zrobią z niego solidnrgo lewego obrońcę patrz Alba, Bernat, Gaya
1
The wire 2 sezony miazga eh mistrzotwo potem troche gorzej
Zobacz warto :)
2
The wire, Dexter, Zakazane Imperium, House Of Cards?
1
Jak lubisz seriale polecam ci Narcos
1
Eh zawiesilem TWD na 5 sezonie odc 9 bo mnie zdenerwował, ten odcinek mialem wrażenie że będzie ten serial jak Lost
0
1 Messi 2 Suarez 3 Lewandoski Neymar Ronaldo
0
Racja Shakira to anioł
12
Polacy bo jadą na koniu do Francji
0
Lub Lewangolskiego
0
Klich kocha Barcelone i dołoży do transferu :)
Jeszcze numer zabierze Messiemu
3
Człowieku łatwiej, hm ciekawe, Holandia może się nie dostać, taka Serbia po za Euro, Grecja za Wyspami, Szwecja, Chorwacja, Ukraina, Dania, Turcja, chyba będą grać w barażach
1
Haha jak przedłuży ZP to będzie mógł wręczyć z za krat :)
0
Czemu Iniesta Rakitic na drugi plan? Jak będą w formie, to dla mnie mogą byc opcją numero uno
0
Lubię emocje :) i adrenalinę jak Polacy w handballu :)
0
Gmoch :)