dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby, trzymam cię za słowo
0
Alez ten De la Pena miał nogę :):
Oglądał ktoś Barca tv
2
Bez przesedy może i osiągnie ktoś poziom Leo, może i jego przebije, dla dobra piłki chciałbym zobaczyć takiego geniusza jak Leo, najlepiej w koszulce bordowogranatowej. Wracając do tego poziomu Messiego, rzeczywiście że niema takiego Cracka jak La Pulga, ten mały skurczybyk z dychą na plecach to kosmita
10
Takie tam na poprawe humoru z rana
Jakby Hajto komentował mecz Barcy, to na Jeremy Mathieu by powiedział. Był Rudy102 jest Rudy Mild Seven
A propo Tomka, z papierosami, też ma dużo wspólnego :)
2
Gorzej być chyba nie może. Na PIS nie głosowałem, ani na PO. Dokładnie też jestem za tym aby dać szansę, niech sie wykażą, co potrafią.
Dobra dosyć tej polityki co na stronę wejdę to same komentarze o wyborach, a szukam czegoś o piłce
1
Jedyny plus ze Wolski będzie komentował
0
Jakie pichchi zloty but chyba
0
Za co kartka? nie oglądam
2
Hehv 3 króli M+S+N
0
Jak sędziowie sprzyjają co?
0
Link na Androida błagam nie ma mnie w domu
2
Link na Androida ma ktoś?
0
Oj kapitan grzomt będzie miał ciężko o zlotego buta
0
Szlagieru naszej ekstraklapy nie ogladasz w końcu z Poznania jestes?
0
A jak tam Derby Manchesteru? Ciekawy meczyk nie mogę oglądać, dopiero na drugą połowę zdążę
0
A czy ja piszę o transferach ich, chyba nie? Tylko zazdroszczę eh Yaya za wczesnie odszedł od nas
1
A ja zazdroszczę im Jaj(Yaya Toure) i Davida Silvy
0
Myślałem, też nad tym, ale raczej nie da rady. To są cwaniaczki niezłe. Nawet jak tobie się umowa skończy nie weźmiesz Elevenow, oni mają swoje pakieciki Jak mi się skończy umowa to rezygnuję, wykupie Eleven w necie
7
Co do kartki Cabrala, zgadza się nie można dyskutować z sędziami, ale trzeba traktować równo każdego, a nie tak że pilkarz obraża sędziego i nie dostaje czerwonej kartki, jak w tej sytuacji
Na stronie białych piszą że tylko kapitan może dyskutować, a no tak zapomniałem Kapitan Grzmot jemu można więcej
0
Małach&Rufuz
8
Sevilla się rozstrzelala, fajnie jakby Getafe, Espanol i Granda spadły. Nie lubię tych ekip
0
Ha ha dobre sxkoda ze nie mam muszki
2
Koko koko euro spoko
6
Stawiaj flaszkę z tej okazji :)
Życzę następnych 1000 dni i bez banów
0
Ojej musiałem zapauzować oczopląsu dostałem od tych zwodów i siatek
0
To lepiej niech nic nie kupuja bo kupią znowu jakiś wynalazek skauta Neymara seniora
1
Dokladnie nie dla PO PiS
Ja na Korwina
3
To Messi ma zdecydować czy przyjdzie Nolito
1
Jak tam u was sytuacja z Eleven, gdzie oglądacie?
Ile kosztuje eleven w necie i jak się za to płaci smse, czy przelewem?
Mam nc- ale oszustów nie lubie dorabiać :)
3
Ale ma pape pereza, więc pierwsza trójka będzie