dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Powiem tobie, że przy formie realu, może to być realne:)
0
A co z Illaramendim?
0
A wiem nie będę płacił :) myślałem ze na polsat sport będzie :)
1
Komentarz usunięty
0
O której walczy Khalidov i w jakiej tv mogę zobaczyć?
0
Miejsce takich klubów jak legia, tylko co najwyżej liga europy. Powinni przebijać się przez eliminacje. Dałbym więcej drużyn z premier legue, la liga, serie A żeby walczyły w eliminacjach LM z takimi klubami jak Legia
0
Szkoda że, cieszynki dwóch kumpli nie było, jak to widzę, to mam banana na twarzy :)
0
Messi Neymar Suarez w tym roku tak powinno być
Za Rok chciałbym Neymar Suarez Messi
2
El clasico na eleven :)
0
Gdybyś wiedział jakie zyski, z niego mają inaczej byś myślał. No ale za młody jesteś jeszcze ekonomii nie masz:)
0
Kobe Brayant też jest fanem Leo:) trochę się dziwię Gortatowi że, jest fanem Penaldo.
0
Dobrze robi niech postraszy urząd, mogą stracić dobrego podatnika
0
No co perez musi się dowartosciować :)
Jebxxc te wyróżnienia:) lepiej pojechać real 4 jajo :)
Idealna jedenastka fifa
Buffon Alves Pique Mascherano Alba Busquets Iniesta Pogba Messi Suarez Neymar
4
Niech sobie strzela Ceerek i 20 bramek w LM, my i tak wiemy kto jest najlepszy. Bramki do pustej to ja i ty potrafimy strzelić:) no może po za Munirem :)
0
Jestem pewien ze zagra i Bravo w tym roku, Lucho zadba o dobrą atmosferę w klubie
0
A ja wolę zobaczyć rezerwowych, nie ma co ryzykować, każdy mecz to ryzyko kontuzji
2
Król powrócił złota pilka jest możliwa :)
0
Mam nadzieję taką :) czekam na Turana, Vidala i może Nolito
2
Nie wiem czy są takie słowa, aby opisać grę Barcy, bo to co ostatnio widzę to jakaś bajlka, oby tak do końca sezonu, a tryplet będzie :)
Jak to mówi młodzież Masakracja :)
3
Haha ale dałeś do pieca :) to może sprzedać trzeba Bravo i Ter Stegena
1
Wszystko ok, tylko Hazard, nie wiem co tutaj robi, ale to twój skład masz prawo
0
Coś mi się wydaję, że Sandro i Munir pójdą na sprzedaż z opcją pierwokupu lub na wypożyczenie :) przez ponad rok czasu bez gola, to nie na taki klub jak Barca.
0
Jak ten zbir Naingoolan uszkodzi kogoś to nie wiem co zrobię z nerwów
0
Więcej bramek hm Kamil Glik
0
Daj link do wyników :)
0
Proszę zmień Ramosa na Mascherano albo Alvesa
0
Nie:) zrobił Busi kilka błędów, a w piłce to się zdarza, nie popełnia błędów, ten który nic nie robi, to od nas użytkownicy :)
1
Człowieku ty nie grasz meczu tym składem, to jest zabawa możesz wybrac nawet 4 Stoperow
0
Hahah pamiętam jak bronilem Busquetsa tutaj, pisząc ze jest w top 5 defensywnych pomocników, to zmieszany z błotem zostałem
0
Busiego by nie było jakby strzelił Hatricka w finale LM papa Perez o to by się postarał