7

Powiem tobie, że przy formie realu, może to być realne:)

0

A co z Illaramendim?

0

A wiem nie będę płacił :) myślałem ze na polsat sport będzie :)

1

Komentarz usunięty

0

O której walczy Khalidov i w jakiej tv mogę zobaczyć?

0

Miejsce takich klubów jak legia, tylko co najwyżej liga europy. Powinni przebijać się przez eliminacje. Dałbym więcej drużyn z premier legue, la liga, serie A żeby walczyły w eliminacjach LM z takimi klubami jak Legia

0

Szkoda że, cieszynki dwóch kumpli nie było, jak to widzę, to mam banana na twarzy :)

0

Messi Neymar Suarez w tym roku tak powinno być
Za Rok chciałbym Neymar Suarez Messi

2

El clasico na eleven :)

0

Gdybyś wiedział jakie zyski, z niego mają inaczej byś myślał. No ale za młody jesteś jeszcze ekonomii nie masz:)

0

Kobe Brayant też jest fanem Leo:) trochę się dziwię Gortatowi że, jest fanem Penaldo.

0

Dobrze robi niech postraszy urząd, mogą stracić dobrego podatnika

0

No co perez musi się dowartosciować :)

Jebxxc te wyróżnienia:) lepiej pojechać real 4 jajo :)
Idealna jedenastka fifa
Buffon Alves Pique Mascherano Alba Busquets Iniesta Pogba Messi Suarez Neymar

4

Niech sobie strzela Ceerek i 20 bramek w LM, my i tak wiemy kto jest najlepszy. Bramki do pustej to ja i ty potrafimy strzelić:) no może po za Munirem :)

0

Jestem pewien ze zagra i Bravo w tym roku, Lucho zadba o dobrą atmosferę w klubie

0

A ja wolę zobaczyć rezerwowych, nie ma co ryzykować, każdy mecz to ryzyko kontuzji

2

Król powrócił złota pilka jest możliwa :)

0

Mam nadzieję taką :) czekam na Turana, Vidala i może Nolito

2

Nie wiem czy są takie słowa, aby opisać grę Barcy, bo to co ostatnio widzę to jakaś bajlka, oby tak do końca sezonu, a tryplet będzie :)
Jak to mówi młodzież Masakracja :)

3

Haha ale dałeś do pieca :) to może sprzedać trzeba Bravo i Ter Stegena

1

Wszystko ok, tylko Hazard, nie wiem co tutaj robi, ale to twój skład masz prawo

0

Coś mi się wydaję, że Sandro i Munir pójdą na sprzedaż z opcją pierwokupu lub na wypożyczenie :) przez ponad rok czasu bez gola, to nie na taki klub jak Barca.

0

Jak ten zbir Naingoolan uszkodzi kogoś to nie wiem co zrobię z nerwów

0

Więcej bramek hm Kamil Glik

0

Daj link do wyników :)

0

Proszę zmień Ramosa na Mascherano albo Alvesa

0

Nie:) zrobił Busi kilka błędów, a w piłce to się zdarza, nie popełnia błędów, ten który nic nie robi, to od nas użytkownicy :)

1

Człowieku ty nie grasz meczu tym składem, to jest zabawa możesz wybrac nawet 4 Stoperow

0

Hahah pamiętam jak bronilem Busquetsa tutaj, pisząc ze jest w top 5 defensywnych pomocników, to zmieszany z błotem zostałem

0

Busiego by nie było jakby strzelił Hatricka w finale LM papa Perez o to by się postarał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?