dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
38
Szkoda mi slabszych klubów w starciach z Realem jak im karniaki rozdają, jakby był dobry sędzia to Sociedad by wygrał
0
Nie pisz takich rzeczy bo eksperci z fioletowej się zlecą, według nich drugi karny jak najbardziej prawidłowy, mało tego jeszcze mówili, że powinien być 3 karny, nie pamiętam kto zagrał tam piłkę ręką przypadkowo, ale tak uważają
1
Trochę rozumiem jego :) Ale mógł inaczej napisać
Jak narazie spadła Bomba MSN 145
I niszczy europe
3
Nie każdy non stop jest na stronie
Ja widzę pierwszy. Alen ma potencjał na najlepszą drużynę świata VEB
0
Sahktarow też nagrzmocił sporo
2
Dobry mecz Roberto :) a pomyśleć że przed sezonem, chciałem żeby odszedł:)
Widać że na trenera Barcy się nie nadaję :)
0
Za takie czegoś karnego się nie daje
No ale cóż to Real Madryt
0
Już widzę że Real wygra, sędziowie pomagają. Przynajmniej zaleta tego że Benek zostanie
0
Bartra musi zostać i grać, trzeba się pozbyć Mathieu, Munira sprzedalbym jeszcze Vermaelena i kupilbym Suareza, Nolito, Mustafiego tańszy od Laporte i ten Alonso mógłby być
No i wiadomo Adriano, Sandro sprzedać
1
Już niedługo Turan, w kadrze na mecz Munir trybuny, Vidal w kadrze Adriano trybuny lub Roma
0
Chyba nasi tam będą :)
Życzę wam od razu wszystkiego najlepszego udanej zabawy sylwestrowej i dużo bramek Barcy
0
Espanol to akurat Madryckie pieski
0
W dzisiejszych czasach trzeba sie pilnować, nie dawać komuś telefonu bo może zgrać sekstasme:) albo wpisać coś na mediach społecznościowych
0
Za Ramosa Godin za Trashorrasa Busquets
44
Może znajdzie miejsce w Getafe lub Espanolu
4
Haha z chęcią:) mogą mnie zatrudnić, jako osobę odpowiedzialną, za zawieszenia
1
Najpierw bym sprzedał, Douglasa, Adriano, Mathieu, Sandro, Munira, Vermaelena ze względu na urazy. Kupilbym, Belllerina, Matipa, Stonsea, Gaye, Mahreza, Suareza i jakiegoś dobrego defensywnego pomocnika
2
Buffon, Alves, Pique, Chiellini, Boateng, Pogba, Iniesta, Rakitic, Neymar, Suarez, Messi
0
Ozil>Real Madryt
0
Wolałbym dostawać szansę gry w lepszej drużynie, z ławki, niż być na dnie premier legue
1
Pedro ciekawe co sobie myśli:)
Gdzie ja przyszedłem, co ja robię tutaj :)
8
Pite w święta chyba było :)
0
Jest kilku użytkowników, których dawno w komentarzach nie widziałem, a staż mają niemały. Myślę że naszą wspaniałą stronę czytają, ale się nie udzielają
1
Z Barcelony z trio MSN
Z reprezentacji, sprawdzilbym możliwości Sławka Peszki :)
0
Jakaś dzwina sprawa wypiłem u szwagra 3/4 i nic, żadnego kaca:) zaraz jadę do drugiego szwagra :) na poprawiny :) zobaczymy jak się będę czuł
0
Jakoś chyba w tym tygodniu
2
Co to ma być jakbym czytal jakiegoś gościa z gimnazium
3
Zapytaj wiśni on kucharzem jest
0
A Riberry to grał coś w tym roku, bo nie przypominam sobie, dziwi mnie brak Krychowiaka
4
Serwis goal com wybral najlepszą jedenastke La Liga
Oblak, Juanfran, Godin, Mustafi, Marcelo,Busquets, Modric, Raul Garica, Neymar, Agiretxe, Lucas Perez
Ja myślę, że trochę inaczej powinno to wyglądać
Oblak, Gaspar, Mustafi, Godin, Marcelo, Busquets, Halilovic, Nolito, Neymar, Suarez, Perez