dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
styczen/ luty słaby, potem odbił się trochę strzelając słabym drużynom bramki szczególnie Granadzie i Espanolowi ktory rozłożył nogi
Koniec wielkiego Ronaldo jest bliski :)
3
Z Premier League, widziałbym u nas Cortouis, Bellerin, Zuma, Otamendi, Lo ? Herrera , Hazard, Coutinho, De Bruyne, Martial, Alexis
Tylko nie pomyślcie że całą 11 :) chcę kupić
0
Racja :) ale nic mi do głowy nie przychodziło
0
Zlatan Ibracadabra
5
Proszę o następne pytanie z panem już nie rozmawiam
0
Wojownik http://www.filmweb.pl/film/Wojownik-2011-499338
Kiedyś oglądałem dobry film brat, jak sobie przypomne dam link
Mamhttp://www.filmweb.pl/film/Brat-2010-560913
0
O super filmy genialne
0
Kloop, Tupac
0
Sesiones de Entrenamiento: https://www.youtube.com/playlist?list=PLeY2_VAFsAxZQ11GvW8qnDYPhgoWbgHCR
Haha Alves jaki Rasiak
4
Tego sorry to wiecej Celta, Ludogorec, Elche hm znalazło by się tych przeprosin
0
A ja dałbym karnego tylko za rękę Pique, takich sytuacji jak Alves, Abidal jest sporo np ręka wczoraj Marcelo tam też niby miałby być karny, dla mnie sytuacja przypadkowa
0
Ban na transfery, z tego co się orientuję, to nie tylko młodych źle zarejestrowalismy. Ogien w Realu szybko ugaszono
2
Halilovic,Meyer, Depay, Dybala ,Tielemans, Adama Traore, Zuma, szkoda że Samper nie dostaje szans
0
Widzę że użytkownicy wyrzucili poczytaj wyżej, bo nie mogę ze śmiechu
2
Hahahaha co się dzieję na stronie białych:) no ze śmiechu leżę na podłodze. Piszą że nam sędziowie pomagają, bo mamy więcej karnych w tym sezonie. O losie co za mózgi
Aż szkoda, że tam się nie udzielam, ale z drugiej strony, pisać z takim stanem umysłu :) dobrze że nie udzielam się tam.
0
Komisja może wcześniej planować dobór sędziego i naklaniac do korupcji. Oglądając la lige całkiem możliwe że jest skorumpowana
0
Hahaha
0
To może marzenie się spełni.
Oby wrócił, to nasz człowiek
1
A na stronie białych news jest
Źródło Marca
0
A bedzie inny avatar :) R10 i Leo
1
Podobno Kovacic kontuzja, a sprzedali super talent Illare
0
Marzenie się spełniło :) Ale może jesteś złotą rybką i spełniasz 3 życzenia, teraz 2 transfer Bellerina do Barcy
1
Tryplet, Madryt nie wie co to znaczy
3
Wszędzie ta kopacz wchodzę na fcbarca.com i reklamy z kopacz, otworzę lodówkę, a tam kopacz
W Błoniu to było, żebym wiedział, że będzie posłał bym kilka wiązanek.
0
Isco to odejdzie po tym sezonie, od Iaco chyba odegard więcej zarabia
10
A co Perez też w komisji, że brak Busquetsa, dałbym Jordiego Albe jeszcze
Oj marzy mi się Hector Bellerin, w bordowo granatowej koszulce
2
http://www.mundodeportivo.com/futbol/internacional/20151021/202328036662/incidente-de-mourinho-con-un-nino-de-14-anos.html
Haha Mou Jaki frustrat
0
Cska może u siebie wygrać
0
Daj spokój kontuzje u nich, i kapitan grzmot gra z kontuzją, nie widzisz jak poświęca swój organizm
0
@-barca4ever-: Wtorek wygrane Barcy, Bayernu,Zenita, Valenci, Porto, Olympiakos
Remis Roma-Bayer Chelsea-Dynamo
Środa wygrane Wolfsburg, Sity, Atletico, Sahktar, Benfica
Remis Psg- Real, Cska-United, Juve-Borussia
Wątpliwości mam do meczów Psg-Real Juve- Borussia
A o to moje typy, tylko Bayern zawiódł