2

styczen/ luty słaby, potem odbił się trochę strzelając słabym drużynom bramki szczególnie Granadzie i Espanolowi ktory rozłożył nogi
Koniec wielkiego Ronaldo jest bliski :)

3

Z Premier League, widziałbym u nas Cortouis, Bellerin, Zuma, Otamendi, Lo ? Herrera , Hazard, Coutinho, De Bruyne, Martial, Alexis
Tylko nie pomyślcie że całą 11 :) chcę kupić

0

Racja :) ale nic mi do głowy nie przychodziło

0

Zlatan Ibracadabra

5

Proszę o następne pytanie z panem już nie rozmawiam

0

Wojownik http://www.filmweb.pl/film/Wojownik-2011-499338
Kiedyś oglądałem dobry film brat, jak sobie przypomne dam link
Mamhttp://www.filmweb.pl/film/Brat-2010-560913

0

O super filmy genialne

0

Kloop, Tupac

0

Sesiones de Entrenamiento: https://www.youtube.com/playlist?list=PLeY2_VAFsAxZQ11GvW8qnDYPhgoWbgHCR
Haha Alves jaki Rasiak

4

Tego sorry to wiecej Celta, Ludogorec, Elche hm znalazło by się tych przeprosin

0

A ja dałbym karnego tylko za rękę Pique, takich sytuacji jak Alves, Abidal jest sporo np ręka wczoraj Marcelo tam też niby miałby być karny, dla mnie sytuacja przypadkowa

0

Ban na transfery, z tego co się orientuję, to nie tylko młodych źle zarejestrowalismy. Ogien w Realu szybko ugaszono

2

Halilovic,Meyer, Depay, Dybala ,Tielemans, Adama Traore, Zuma, szkoda że Samper nie dostaje szans

0

Widzę że użytkownicy wyrzucili poczytaj wyżej, bo nie mogę ze śmiechu

2

Hahahaha co się dzieję na stronie białych:) no ze śmiechu leżę na podłodze. Piszą że nam sędziowie pomagają, bo mamy więcej karnych w tym sezonie. O losie co za mózgi
Aż szkoda, że tam się nie udzielam, ale z drugiej strony, pisać z takim stanem umysłu :) dobrze że nie udzielam się tam.

0

Komisja może wcześniej planować dobór sędziego i naklaniac do korupcji. Oglądając la lige całkiem możliwe że jest skorumpowana

0

Hahaha

0

To może marzenie się spełni.
Oby wrócił, to nasz człowiek

1

A na stronie białych news jest
Źródło Marca

0

A bedzie inny avatar :) R10 i Leo

1

Podobno Kovacic kontuzja, a sprzedali super talent Illare

0

Marzenie się spełniło :) Ale może jesteś złotą rybką i spełniasz 3 życzenia, teraz 2 transfer Bellerina do Barcy

1

Tryplet, Madryt nie wie co to znaczy

3

Wszędzie ta kopacz wchodzę na fcbarca.com i reklamy z kopacz, otworzę lodówkę, a tam kopacz
W Błoniu to było, żebym wiedział, że będzie posłał bym kilka wiązanek.

0

Isco to odejdzie po tym sezonie, od Iaco chyba odegard więcej zarabia

10

A co Perez też w komisji, że brak Busquetsa, dałbym Jordiego Albe jeszcze
Oj marzy mi się Hector Bellerin, w bordowo granatowej koszulce

0

Cska może u siebie wygrać

0

Daj spokój kontuzje u nich, i kapitan grzmot gra z kontuzją, nie widzisz jak poświęca swój organizm

0

@-barca4ever-: Wtorek wygrane Barcy, Bayernu,Zenita, Valenci, Porto, Olympiakos
Remis Roma-Bayer Chelsea-Dynamo
Środa wygrane Wolfsburg, Sity, Atletico, Sahktar, Benfica
Remis Psg- Real, Cska-United, Juve-Borussia
Wątpliwości mam do meczów Psg-Real Juve- Borussia
A o to moje typy, tylko Bayern zawiódł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?