dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jak strzeli to golazo jest ładne i dające dużo radości nam , z Chelsea , Real na SB
2
Strona odstrasza wyglądem , a komentarze zwalają z nóg niczym dobry żart . Aż dziw bierze jak ktos ma taki tok rozumowania
0
Strzał Iniesty w Koke
2
Jemu chodzi że osiągnie poziom nurkowania cr11 a poziomu Messiego nie osiągnie jak unika fauli
1
Ciekawe czy Jesus Gamez też mówił że karnego nie było
2
To jest maszyna na bank się nie zatrzyma , ciekawe czy karny będzie?
0
Wystawi Diego mocny skład nie wiem czy to nie będzie błąd , sporo zawodników jest zagrożonych abesencją w nastepnym meczu
Zagrożeni chyba są Mandziukić ,Godin , Koke ,Greezman , Garcia
0
Laskowski ręczna w katarze komentuje
1
Też dostałem bana do 3 lutego . Strasznie sie wkurzyłem ban był bez sensu
2
A oglądaleś Breaking Bad? To jest kozak
3
Alez by się przydała opcja ignoraowania artykułów
0
Wiadomo jakby coś poważniejszego się stało , nawet mi przez myśl głupie zarty by nie przeszly , a taka kontuzja można przymknąć oko
0
0
No nie a już formę łapał , eh plan Lucho legnie w gruzach , zapowiadał się na gracza
podstawowej jedenastki
0
No no Deulofeu się rozegrał
0
Roberto m teraz formę
0
Jak mozna zapomniec o Pedrito
0
Niech dadzą lukratywny kontrakt Barcelonie , będzie kojarzony z adidasem
2
Ciekawe 11 Decima , chyba się przeniosłeś trochę w czasie
0
Haha coś czułem że to wpadnie , ależ odpalił z tym strzałem , aż mi kopara opadla
0
Jednak ten Douglas to prawdziwy crack Zubi wracaj wspaniałego grajka sciągnął nam Zubi
0
Douglas Roberto Munir once de gala
0
Chyba swojaka.
1
Przewidujesz że Ramos będzie czerwony i dlatego nie napisałeś: )
0
Dokładnie powinien utemperowac wcześniej zapędy , grajków Atleti
3
Ja jestem za Atleti , cóż za białymi nie przepadam już taki jestem . Co do kopaczy Atleti jestem przekonany że jak zawody poprowadzi dobry sędzia , nie Undiano Mallenco czy inny leszcz , to na boisku będzie porządek
0
Ma potencjal , za 2 / 3 lata coś moze z niego będzie
0
Bul bul tonę.
0
Hala madrid.
3
Co to miało być z fotela spadłem