12

Oby TAS nad nami się zlitował , już mam dosyć wrzutek Alvesa i jego gry w defensywie

0

Marny trenerzyna z tego Lucho . Trzeba przygotować , się na suche lata , oby jego głowa szybko poleciała , za nim rozwali drużynę . Chociaż niech klub wypożyczy Martina , bo możemy źle wyglądać kadrowo , w przyszłym sezonie .

0

Ema jakie meczyki są dzisiaj w tv ?

0

Za dużo grzybków , w koszyczku , eh krysztianu by karnych nie mógł strzelać

0

Trzy razy nie . Czego ja bym doczekal eh Mou w Barcelonie

0

Typowy hejterek: ) Busi płacze w chusteczkę ze śmiechu

2

Jaki Bender jaki Koke , Zubi kupi Abu Diabyego

1

Haha trudna była ,dlatego nie dziwię się Luchho ,że ma problem: p

19

Teraz tylko musi odkryć , że Mascherano , to nie stoper tylko DM , ciekawi mnie kiedy ,tą zagadkę rozwiąże

1

Znając Zubiego kupi nam szklanego kanoniera Theo Walcotta , Ramseya , Wilshera, lub Abu Diabiego

1

Zdziwisz , myślę że w innym klubie będzie czolowym grajkiem

0

Obym nie wykrakał , ale za rok odejdą Montoya ,Pique, Alves,Adriano,Xavi,Pedro Lucho co ty kur.... robisz

7

Spokojnie odkupimy za 40 mln

0

a może Barca?

0

Jak zagrał Halilović?

0

Takiego magika jak Ronaldinho twoje oczy magą nie zobaczyć , eh to był kocur , każdy miał swoj styl , fenomeno , gdyby nie kontuzje nie wiele by ustepowal temu Cr7

0

Drugiego Ronaldo nie było i nie będzie jest tylko jeden Ronaldo Luis Nazario de Lima Ten Cristino to jest sztuczny chłopaczyna , chyba wstydził się swojego imienia , bo postanowił zmienić .

0

Za transfery Zubi odpowoiada przede wszystkim , on powinien polecieć . Jak coś to nie bronię zarządu , tylko uważam że wszyscy , są siebie warci

0

E tam 2012 nie było najgprzej przypominam zabrakło szczęścia , w tamtym sezonie w cale gorsi od Realu nie byliśmy , wyszedł strzał życia Diego , gdyby nie Michitarjan Realu w półfinale by nie było , szczęście i jeszcze raz szczęście trzeba mieć

1

Piszecie ,że wróci Laporta ,będą sukcesy , gdyby nie cudowny strzał Iniesty z Chelsea nie było by 6 pucharów , za Rosella też nie było najgorzej z sukcesami , a mogło być dużo lepiej , eh ten niefortunny karny Messiego w poprzczkę , słupek Busiego . Ligę mistrzów też wygraliśmy za Rosella . Można gdybać , ale w futbolu jest potrzebne szczęście ,Real je miał w tamtym sezonie , kto wie co jeszcze ten sezon pokaże , może Suarez zaskoczy ,Messi wskoczy na wyższy level ,Lucho znjdzie idealne ustawienie: ) trzeba wierzyć , nikt nie powiedział , że będziemy wygrywać wiecznie . Pozdro więcej wiary , rozliczajmy po sezonie

0

Eh może nie chcą płacić Arsenalowi bonusów za puchary , eh tylko czy takowe będą :)

0

Może ,z tym Martinezem.się rozpędziłem , ale reszta ok Simeone jak obejmował Atleti , też wielkich osiągnięć nie miał kto wie , tak samo Pep , jak Barce objął

0

Bielsa, Klopp, Simeone,Martinez,Emery,Rudi Garcia,ale rozliczał bym Lucho po sezonie , chyba że przyjdzie seria porażek

0

0

Gerard Pique na prezesa

0

A ja bym chciał zobaczyć Busiego z Mascherarano , w środku , na stoperze Pique Bartra , prawa obrona Montoya , ale wiem że to tylko marzenie .

0

Alvesa sprzedać , kiedy jest okazja na nim zarobić . Pedro pewnie zostanie i odejdzie po sezonie

0

Alves , to nasze najslabsze ogniwo , eh mam madzieję ,że to jego ostatni sezon , w bordowo granatowej koszulce . Niech raczy swoją grą , kibiców czerwonych diabłów .

1

Tak , przegrajcie , Lucho out , więcej niż połowa użytkowników lepszy by skład wystawiła . Aż niechce się patrzyć na to , co robi Mascherano na stoperze . Neymar za Muinira , Suarez za Rafinhie

0

Nie wiadomo , czy w kadrze na ławce nie usiądzie . Powołanie niech otrzymuje , a VDS niech , na treningu się jemu przygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?