dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Oby TAS nad nami się zlitował , już mam dosyć wrzutek Alvesa i jego gry w defensywie
0
Marny trenerzyna z tego Lucho . Trzeba przygotować , się na suche lata , oby jego głowa szybko poleciała , za nim rozwali drużynę . Chociaż niech klub wypożyczy Martina , bo możemy źle wyglądać kadrowo , w przyszłym sezonie .
0
Ema jakie meczyki są dzisiaj w tv ?
0
Za dużo grzybków , w koszyczku , eh krysztianu by karnych nie mógł strzelać
0
Trzy razy nie . Czego ja bym doczekal eh Mou w Barcelonie
0
Typowy hejterek: ) Busi płacze w chusteczkę ze śmiechu
2
Jaki Bender jaki Koke , Zubi kupi Abu Diabyego
1
Haha trudna była ,dlatego nie dziwię się Luchho ,że ma problem: p
19
Teraz tylko musi odkryć , że Mascherano , to nie stoper tylko DM , ciekawi mnie kiedy ,tą zagadkę rozwiąże
1
Znając Zubiego kupi nam szklanego kanoniera Theo Walcotta , Ramseya , Wilshera, lub Abu Diabiego
1
Zdziwisz , myślę że w innym klubie będzie czolowym grajkiem
0
Obym nie wykrakał , ale za rok odejdą Montoya ,Pique, Alves,Adriano,Xavi,Pedro Lucho co ty kur.... robisz
7
Spokojnie odkupimy za 40 mln
0
a może Barca?
0
Jak zagrał Halilović?
0
Takiego magika jak Ronaldinho twoje oczy magą nie zobaczyć , eh to był kocur , każdy miał swoj styl , fenomeno , gdyby nie kontuzje nie wiele by ustepowal temu Cr7
0
Drugiego Ronaldo nie było i nie będzie jest tylko jeden Ronaldo Luis Nazario de Lima Ten Cristino to jest sztuczny chłopaczyna , chyba wstydził się swojego imienia , bo postanowił zmienić .
0
Za transfery Zubi odpowoiada przede wszystkim , on powinien polecieć . Jak coś to nie bronię zarządu , tylko uważam że wszyscy , są siebie warci
0
E tam 2012 nie było najgprzej przypominam zabrakło szczęścia , w tamtym sezonie w cale gorsi od Realu nie byliśmy , wyszedł strzał życia Diego , gdyby nie Michitarjan Realu w półfinale by nie było , szczęście i jeszcze raz szczęście trzeba mieć
1
Piszecie ,że wróci Laporta ,będą sukcesy , gdyby nie cudowny strzał Iniesty z Chelsea nie było by 6 pucharów , za Rosella też nie było najgorzej z sukcesami , a mogło być dużo lepiej , eh ten niefortunny karny Messiego w poprzczkę , słupek Busiego . Ligę mistrzów też wygraliśmy za Rosella . Można gdybać , ale w futbolu jest potrzebne szczęście ,Real je miał w tamtym sezonie , kto wie co jeszcze ten sezon pokaże , może Suarez zaskoczy ,Messi wskoczy na wyższy level ,Lucho znjdzie idealne ustawienie: ) trzeba wierzyć , nikt nie powiedział , że będziemy wygrywać wiecznie . Pozdro więcej wiary , rozliczajmy po sezonie
0
Eh może nie chcą płacić Arsenalowi bonusów za puchary , eh tylko czy takowe będą :)
0
Może ,z tym Martinezem.się rozpędziłem , ale reszta ok Simeone jak obejmował Atleti , też wielkich osiągnięć nie miał kto wie , tak samo Pep , jak Barce objął
0
Bielsa, Klopp, Simeone,Martinez,Emery,Rudi Garcia,ale rozliczał bym Lucho po sezonie , chyba że przyjdzie seria porażek
0
0
Gerard Pique na prezesa
0
A ja bym chciał zobaczyć Busiego z Mascherarano , w środku , na stoperze Pique Bartra , prawa obrona Montoya , ale wiem że to tylko marzenie .
0
Alvesa sprzedać , kiedy jest okazja na nim zarobić . Pedro pewnie zostanie i odejdzie po sezonie
0
Alves , to nasze najslabsze ogniwo , eh mam madzieję ,że to jego ostatni sezon , w bordowo granatowej koszulce . Niech raczy swoją grą , kibiców czerwonych diabłów .
1
Tak , przegrajcie , Lucho out , więcej niż połowa użytkowników lepszy by skład wystawiła . Aż niechce się patrzyć na to , co robi Mascherano na stoperze . Neymar za Muinira , Suarez za Rafinhie
0
Nie wiadomo , czy w kadrze na ławce nie usiądzie . Powołanie niech otrzymuje , a VDS niech , na treningu się jemu przygląda