0

Oj warto na żywo zobaczyć tę małą pchłę na Camp Nou , kto nie był niech żałuje .

0

Daj spokój jemu on ryzykuję karierę grając z kontuzją

3

Co to El jarek komentuje czy jakis inny?

0

Niech idzie na wypoożyczenie Ta cała FIFA jest wkurzająca czemu się za inne kluby mie wezmą tylko za nasz . w Realu też z dzieciakami podpisują kontrakty niech prześwietla inne kluby

0

Remis z Atletico brałbym w ciemno , tylko fajnie jakby Real zgubil punkty chyba z Espanyolem grają ,eh Espanyol z Realem mają sztame może być cięzko o stratę pkt

5

Człowieku to jego syn , w ryżyserowane to ma upadki Ronaldo

0

Dwa nurki ronaldo mogą zmienić sytuację Odp miała być do LOL LOL

1

Ferie świąteczne się skończyły idź spać , bo mama wpadnie i szlaban będzie na internet

1

Moze coś zostanie na porażkę Realu

0

Lucho też niedługo odejdzie moje życzenia się spełniają . Jak dobrze wszystko pójdzie to sezon jeszcze niestracony , warunek musi odejść stażysta .

0

Jeszcze jakby Leo zdobył ZP i Real odpadł Bajka

1

Panowie i Panie lece świętować życzenia sie noworoczne spełniły
Messi ,ależ skarb mieć takiego grajka

0

I to wszystko dzięki Messiemu . Skarb mieć takiego grajka

0

Uczy się na pamięć przemowy ,żeby gafy nie strzelić

1

Albo ogrodnika

0

I jak taki Montoya ma być zmotywowany do gry jak cały czas odsylany na trybuny , ten trener nie ma pojęcia o trenowaniu. Zobaczcie co robi Ancelotti ma swój sklad , częste rotacje nie są za dobre , wybiaja drużynę z rytmu meczowego .

0

Będę się śmiał jak Lucho przyjedzie i Leo się zabierze do domu

0

Ten Roura to mi Gmocha troche przypomina ,trzeba dać jemu flamaster może taktyke rozrysuje

0

Dawać Peckermana

0

Mi się podoba praca Jose Pekermana ciekawą pracę wykonuje z reprezentacją Kolumbii i Argentyńczyk dogadal by się z Messim

0

Carlo Ancelotti

0

Kto te badania r obil Zubi? Gdzie Robben Ribery Neur Reus

0

No niestety trochę szczęścia zabrakło . I strzał życia Diego

2

Dokładnie z Tatą nie było żle , ale wydaje mi się że przez zarząd odszedl coś się nie dogadywali . Mistrzostwo nam sędzia odebral gol był prawidłlowy

0

Dni Lucho są policzone . Pytanie kto będzie jego następcą?
Jeszcze wcześniejsze wybory i będzie ok

0

Już po 3 kolejce mówiłem że ten trener może zepsuć drużynę . Ławka Barcy była zrezygnowana . Piłkarze grają chyba dla kibiców na Camp Nou

0

Po którym gran derbi?

0

Po klęsce z bayernem 6400 około

0

Wstyd sobie i rodzinie przynosisz

0

Może życzenia noworoczne się spełnią poleciała głowa Zubiego ,teraz może zarząd . Lucho myślałem żeby został do końca sezonu , ale widzę że jest coś na rzeczy , więc nic na siłe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?