dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj warto na żywo zobaczyć tę małą pchłę na Camp Nou , kto nie był niech żałuje .
0
Daj spokój jemu on ryzykuję karierę grając z kontuzją
3
Co to El jarek komentuje czy jakis inny?
0
Niech idzie na wypoożyczenie Ta cała FIFA jest wkurzająca czemu się za inne kluby mie wezmą tylko za nasz . w Realu też z dzieciakami podpisują kontrakty niech prześwietla inne kluby
0
Remis z Atletico brałbym w ciemno , tylko fajnie jakby Real zgubil punkty chyba z Espanyolem grają ,eh Espanyol z Realem mają sztame może być cięzko o stratę pkt
5
Człowieku to jego syn , w ryżyserowane to ma upadki Ronaldo
0
Dwa nurki ronaldo mogą zmienić sytuację Odp miała być do LOL LOL
1
Ferie świąteczne się skończyły idź spać , bo mama wpadnie i szlaban będzie na internet
1
Moze coś zostanie na porażkę Realu
0
Lucho też niedługo odejdzie moje życzenia się spełniają . Jak dobrze wszystko pójdzie to sezon jeszcze niestracony , warunek musi odejść stażysta .
0
Jeszcze jakby Leo zdobył ZP i Real odpadł Bajka
1
Panowie i Panie lece świętować życzenia sie noworoczne spełniły
Messi ,ależ skarb mieć takiego grajka
0
I to wszystko dzięki Messiemu . Skarb mieć takiego grajka
0
Uczy się na pamięć przemowy ,żeby gafy nie strzelić
1
Albo ogrodnika
0
I jak taki Montoya ma być zmotywowany do gry jak cały czas odsylany na trybuny , ten trener nie ma pojęcia o trenowaniu. Zobaczcie co robi Ancelotti ma swój sklad , częste rotacje nie są za dobre , wybiaja drużynę z rytmu meczowego .
0
Będę się śmiał jak Lucho przyjedzie i Leo się zabierze do domu
0
Ten Roura to mi Gmocha troche przypomina ,trzeba dać jemu flamaster może taktyke rozrysuje
0
Dawać Peckermana
0
Mi się podoba praca Jose Pekermana ciekawą pracę wykonuje z reprezentacją Kolumbii i Argentyńczyk dogadal by się z Messim
0
Carlo Ancelotti
0
Kto te badania r obil Zubi? Gdzie Robben Ribery Neur Reus
0
No niestety trochę szczęścia zabrakło . I strzał życia Diego
2
Dokładnie z Tatą nie było żle , ale wydaje mi się że przez zarząd odszedl coś się nie dogadywali . Mistrzostwo nam sędzia odebral gol był prawidłlowy
0
Dni Lucho są policzone . Pytanie kto będzie jego następcą?
Jeszcze wcześniejsze wybory i będzie ok
0
Już po 3 kolejce mówiłem że ten trener może zepsuć drużynę . Ławka Barcy była zrezygnowana . Piłkarze grają chyba dla kibiców na Camp Nou
0
Po którym gran derbi?
0
Po klęsce z bayernem 6400 około
0
Wstyd sobie i rodzinie przynosisz
0
Może życzenia noworoczne się spełnią poleciała głowa Zubiego ,teraz może zarząd . Lucho myślałem żeby został do końca sezonu , ale widzę że jest coś na rzeczy , więc nic na siłe