dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O cholera robi się ciekawie , jest coś na rzeczy
4
Tytuł powinien być jak Enrique przegrał mecz
0
Czy wobec bana transferowego klub może zakontraktować trenera? Bo już się pogubiłem
0
Jest moje marzenie się spełniło , już nie ma tego darmozjada . Teraz jeszcze stażysta Enrique
0
Sergi Roberto to nasz najlepszy crack jakie setki miał i skuteczność aż ręce same skladają się do klaskania
1
Stary Zubi mocno śpi . Powinien mieć honor i podać się do dymisji , stary dziad
1
Montoya jeszcze ok , ale Munir to porażka Montoy
4
Dzięki Lucho. Zamiast w Copa del Rey rotowoć to on teraz jakieś wynalazki wymyśla
0
Ojej dokladnie nie pamiętam co to za news.: ) trzeba by w archiwum grzebać ale coś okolo 7,5 tys komentarzy
0
Coś koło 7 tys chyba nawet ponad , a wtedy nie bylo Lol Lola: )
3
Ale rymować mogłbyś przestać , irytujące to jest: )
3
Słabe jak te twoje rymy i transfery Zubiego
0
2014?
0
Skończyły sie rymy
1
Tata miał odejść nawet jakbyśmy zdobyli majstra
1
Wygrnie z Realem 4 3 dawno nie widziałem takiego bólu pewnej częsci ciała . Wina sędziego . Ktoś chce żebyśmy zostali w walce o tytuł: )
1
Podpisuję się pod tym . Mistrzostwo raz się zdobywa raz przegrywa , a taki kapitan odchodzi raz
0
Naszaa tajna broń , na finały które nas czekają
0
Wiadomo kto wygra , Messi po za konkurencją . Oddałem głos na Neya , ale powinienem , na najlepszego piłlarza na świecie
0
Sportklub.
0
Tak mam zamiar czekam. Na transmisje na sportklubie
0
Dobre: ) idealne na piżamy dla dzieci
1
Heh jak Milik Jesice: )
0
Bravo , Carvajal , Pique ,Godin , Alba , Mascherano , Koke , Krychowiak , Ronaldo , Messi, Neymar , tak to powinno wyglądać
0
Lyon Marsylia Napoli , gdzie Psg?
0
Wzystkiego najlepszego , dla redakcji i użytkowników , manity na Camp Nou w Gran Derbi , i dużo pucharów!!
0
Douglas to odkkrycie Brazylii
0
Alves wrzuca i gówno z tego jest
1
fenomeno dwa razy mistrz świata
Cr 11 hmmmmm? A czekaj fryzury ładne miał
1
W nurkowaniu i robieniu z siebie pajaca .