dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chodzi o stroje , to przemilczmy ten temat , bo za rok w jakich będziemy grać to jakaś kpina . Chyba te różowe lepsze od naszych poziomych pasków
0
Macki Peraza aż tutaj sięgaja: )
0
Może jak nauczymy się robić prawidłowe zmiany: )
0
Ale który ten z Celta?
0
1 Barca czasy Romario
2 liverpool czasy Owena
3 Arsenal czasy Henrego
0
Moze jak redakcja napisze Pilne: )
0
Spoko:) mam nadzieję , że wygramy i na koniec sezonu Barca sprawi nam radość w postaci pucharów .
0
Napisz na jakim kanale będzie mecz bo co chwile bedą pytać przed meczem:)
0
Jeszcze z Atleti nie wygraliśmy , a tobie w głowie półfinał
Hola hola spokojnie nie chwal dnia przed zachodem słońca
0
Tester sprzętu medycznego: ) jak dotąd
14
Nasz transfer na przyszły sezon to Vermaelen
1
Nie można się dawać Ciekawe co by się stało jakby kogoś z bandy Simeone skopał , sam Diego by wleciał i skopał Ronaldo
0
Jakby mi Ronaldo sprzedał kopa oddał bym jemu , kosztem zawieszenia nie będzie mnie jakiś chłoptaś kopał bo co Bogiem jest?
0
Kapitalny mecz
Kapitalny Szmal
Kapitalny Laskowski wracaj do canal+ przypomina sie lanie na Santiago
Brawo Polska
0
Kapitalny Szmal
Kapitalny mecz
Kapitalny Laskowski wracaj do Canal + przypomina się lanie na Santiago
Bravo Polska oby tak dalej
0
Wypożyczyć chłopaka do innego klubu i bedzie ok
0
Jeden z lepszych jaki widziałem dzisiaj
Lepiej mieć charakterną ekipe niż ,ekipe aktorów Busquetsa
4
Musi nakarmić swoich rycerzyków
1
Valencia , Sevilla , Villarreal , ciekawe zespoły stawiają na młodych .
0
Haha orkan sochaczew
0
Jest ktoś , kto oglada Janowicza?
0
To już wiem dlaczego Messi ma odruchy wymiotne: )
0
W gabinetach lekarskich w meczowych koszulkach raczej nie przebywają
0
Czy znajdzie się choć jedna osoba kto to kupi na tej stronie?
Eh ja kupuje koszulki , ale tej nie kupię , za darmo nawet bym pogardził .
Co to ma być? Jakaś kpina .
0
Czuję że bana zarobisz
0
Haha. Puchar Króla jak puchar Katalonii , ale najpierw trzeba przejść Atleti
Dobrze niech Sevilla odpadnie skupi się na meczu z Realem
0
Mnie tez czeka pewnje ban za nabijanie się z CR11 ciężko sie jest powstrzymać , to jest silniejsze: )
0
Ban?
0
Na taki mecz spokojnie kupisz
0
Ale jak strzeli to golazo jest ładne i dające dużo radości nam , z Chelsea , Real na SB