0

Jeśli chodzi o stroje , to przemilczmy ten temat , bo za rok w jakich będziemy grać to jakaś kpina . Chyba te różowe lepsze od naszych poziomych pasków

0

Macki Peraza aż tutaj sięgaja: )

0

Może jak nauczymy się robić prawidłowe zmiany: )

0

Ale który ten z Celta?

0

1 Barca czasy Romario
2 liverpool czasy Owena
3 Arsenal czasy Henrego

0

Moze jak redakcja napisze Pilne: )

0

Spoko:) mam nadzieję , że wygramy i na koniec sezonu Barca sprawi nam radość w postaci pucharów .

0

Napisz na jakim kanale będzie mecz bo co chwile bedą pytać przed meczem:)

0

Jeszcze z Atleti nie wygraliśmy , a tobie w głowie półfinał
Hola hola spokojnie nie chwal dnia przed zachodem słońca

0

Tester sprzętu medycznego: ) jak dotąd

14

Nasz transfer na przyszły sezon to Vermaelen

1

Nie można się dawać Ciekawe co by się stało jakby kogoś z bandy Simeone skopał , sam Diego by wleciał i skopał Ronaldo

0

Jakby mi Ronaldo sprzedał kopa oddał bym jemu , kosztem zawieszenia nie będzie mnie jakiś chłoptaś kopał bo co Bogiem jest?

0

Kapitalny mecz
Kapitalny Szmal
Kapitalny Laskowski wracaj do canal+ przypomina sie lanie na Santiago
Brawo Polska

0

Kapitalny Szmal
Kapitalny mecz
Kapitalny Laskowski wracaj do Canal + przypomina się lanie na Santiago
Bravo Polska oby tak dalej

0

Wypożyczyć chłopaka do innego klubu i bedzie ok

0

Jeden z lepszych jaki widziałem dzisiaj
Lepiej mieć charakterną ekipe niż ,ekipe aktorów Busquetsa

4

Musi nakarmić swoich rycerzyków

1

Valencia , Sevilla , Villarreal , ciekawe zespoły stawiają na młodych .

0

Haha orkan sochaczew

0

Jest ktoś , kto oglada Janowicza?

0

To już wiem dlaczego Messi ma odruchy wymiotne: )

0

W gabinetach lekarskich w meczowych koszulkach raczej nie przebywają

0

Czy znajdzie się choć jedna osoba kto to kupi na tej stronie?
Eh ja kupuje koszulki , ale tej nie kupię , za darmo nawet bym pogardził .
Co to ma być? Jakaś kpina .

0

Czuję że bana zarobisz

0

Haha. Puchar Króla jak puchar Katalonii , ale najpierw trzeba przejść Atleti
Dobrze niech Sevilla odpadnie skupi się na meczu z Realem

0

Mnie tez czeka pewnje ban za nabijanie się z CR11 ciężko sie jest powstrzymać , to jest silniejsze: )

0

Ban?

0

Na taki mecz spokojnie kupisz

0

Ale jak strzeli to golazo jest ładne i dające dużo radości nam , z Chelsea , Real na SB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?