4

ależ Valencja jedzie z Malagą

14

Busi to jeden z najlepszych defensywnych pomocników na świecie top 10

0

ta ten gwiazdor wynalazek Wengera :)

0

Marouane Chamakh słyszałeś o kimś takim ?

0

tak tylko ciekawe czy jak z biletami na mecz , czy się dostanie :) sam planuję wyjazd do Barcelony z Psg

0

Dziwi brak Pique , ale może wyjdzie to jemu na dobre , w kadrze rywalizacja i w klubie też .

0

a Pique gdzie ?

0

Henrique nie jest zły obrońca , gra w Napoli , i jeśli mnie pamięć nie myli był na mundialu , więc poczekajmy zobaczymy co ten Douglas potrafi .

0

Powiedz kiedy na Neymarze nie powinno być karnego bo sobie nie przypominam , mówisz o GD hah ewidętny karny faul Ramosa . Owszem przewraca się czasami , ale karnego nigdy nie przyznali za darmoche

0

Mówisz o różnicy kilku minut messi na dłuzej wypadł z gry . Zgubil rytm gry , a w statystykach Pichichi , wyprzedza jego aż o 2 gole . Skąd ta róznica już ci tłumacze Symulka Pepe z Elche , symulki Bale , no i Krysztiano przewracający się , jak rażony piorunem

3

Oj ten płaczek się wypowiada . Niech się cieszy póki może , gdyby nie kontuzja Messiego stał by obok najlepszego piłkarza świata i łzy chusteczką by wycierał .

0

Orientuje się ktoś , czy będzie możliwość dostania biletu , na mecz Fc Barcelona Psg 3 dni przed meczem . na mecz ligowy wiem że nie ma problemu

0

Właśnie Szachtar omijać

0

grupa dla Realu Sachtar/City Cska Moskwa Roma

1

jak mamy wygrać ligę mistrzów nie można się Fc Basel bać

0

idealna grupa Fc Barcelona fc Basel Liverpool Apoel Nikozja

1

Chamstwo pokazał też wielki Ronaldo , pokazuje że nie umie przegrywać

0

Zgadzam się , z tobą niech Barca stara się o Marco

0

Tak odczuwam strach przed Realem i Atletico . Powiem ci inaczej , nie mogę sie doczekać meczy .Pogadamy na koniec sezonu .

4

Pedro jest dobry skończcie te hejty w tamtyn sezonie miał dobre statystyki . Mam nadzieje że w tym sezonie będzie podobnie

0

Liverpool 7 śO ma

1

oby bo planuję wybrać się na meczyk niedługo jakoś

0

Przecież ten rudy wart jest poniżej 10 mln , dobrze nie pamiętam ile Garay kosztował chyba 13 mln jakoś . W porównaniu z Garayem powinien kosztować 7 mln

1

nie mogę za Alvesa nie chcą dać 12 mln 31 lat
a z Mathieu krzyczą 20 mln 31 lat

3

jak ktoś tutaj pisał wygrał złoty grzebień

4

wilecy mistrzowie mieszańce :) gdyby nie naturalizowali to by z grupy nie wyszli

0

bardzo dobra 11 ale za Vlarara dałbym Garaya pierwszy rezererwowy Neymar

1

Brazylia Meksyk ładny mecz Anglia Urugwaj Włochy Anglia

2

Robben to złote płetwy powinien dostać

0

ludki co Messi miał sam zrobić ? z przodu Kun bez formy , Higuain wiadomo jak 1/10 w sieci Palcios wchodzi i nie biega , Kun to samo , Messi wiadomo jak gra , z przodu . Jedyny plus Lavezzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?