dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
ależ Valencja jedzie z Malagą
14
Busi to jeden z najlepszych defensywnych pomocników na świecie top 10
0
ta ten gwiazdor wynalazek Wengera :)
0
Marouane Chamakh słyszałeś o kimś takim ?
0
tak tylko ciekawe czy jak z biletami na mecz , czy się dostanie :) sam planuję wyjazd do Barcelony z Psg
0
Dziwi brak Pique , ale może wyjdzie to jemu na dobre , w kadrze rywalizacja i w klubie też .
0
a Pique gdzie ?
0
Henrique nie jest zły obrońca , gra w Napoli , i jeśli mnie pamięć nie myli był na mundialu , więc poczekajmy zobaczymy co ten Douglas potrafi .
0
Powiedz kiedy na Neymarze nie powinno być karnego bo sobie nie przypominam , mówisz o GD hah ewidętny karny faul Ramosa . Owszem przewraca się czasami , ale karnego nigdy nie przyznali za darmoche
0
Mówisz o różnicy kilku minut messi na dłuzej wypadł z gry . Zgubil rytm gry , a w statystykach Pichichi , wyprzedza jego aż o 2 gole . Skąd ta róznica już ci tłumacze Symulka Pepe z Elche , symulki Bale , no i Krysztiano przewracający się , jak rażony piorunem
3
Oj ten płaczek się wypowiada . Niech się cieszy póki może , gdyby nie kontuzja Messiego stał by obok najlepszego piłkarza świata i łzy chusteczką by wycierał .
0
Orientuje się ktoś , czy będzie możliwość dostania biletu , na mecz Fc Barcelona Psg 3 dni przed meczem . na mecz ligowy wiem że nie ma problemu
0
Właśnie Szachtar omijać
0
grupa dla Realu Sachtar/City Cska Moskwa Roma
1
jak mamy wygrać ligę mistrzów nie można się Fc Basel bać
0
idealna grupa Fc Barcelona fc Basel Liverpool Apoel Nikozja
1
Chamstwo pokazał też wielki Ronaldo , pokazuje że nie umie przegrywać
0
Zgadzam się , z tobą niech Barca stara się o Marco
0
Tak odczuwam strach przed Realem i Atletico . Powiem ci inaczej , nie mogę sie doczekać meczy .Pogadamy na koniec sezonu .
4
Pedro jest dobry skończcie te hejty w tamtyn sezonie miał dobre statystyki . Mam nadzieje że w tym sezonie będzie podobnie
0
Liverpool 7 śO ma
1
oby bo planuję wybrać się na meczyk niedługo jakoś
0
Przecież ten rudy wart jest poniżej 10 mln , dobrze nie pamiętam ile Garay kosztował chyba 13 mln jakoś . W porównaniu z Garayem powinien kosztować 7 mln
1
nie mogę za Alvesa nie chcą dać 12 mln 31 lat
a z Mathieu krzyczą 20 mln 31 lat
3
jak ktoś tutaj pisał wygrał złoty grzebień
4
wilecy mistrzowie mieszańce :) gdyby nie naturalizowali to by z grupy nie wyszli
0
bardzo dobra 11 ale za Vlarara dałbym Garaya pierwszy rezererwowy Neymar
1
Brazylia Meksyk ładny mecz Anglia Urugwaj Włochy Anglia
2
Robben to złote płetwy powinien dostać
0
ludki co Messi miał sam zrobić ? z przodu Kun bez formy , Higuain wiadomo jak 1/10 w sieci Palcios wchodzi i nie biega , Kun to samo , Messi wiadomo jak gra , z przodu . Jedyny plus Lavezzi