0

bo ma jeden zwód

0

Może pograc w The Walking Dead

0

a niech sobie biorą to drewno maks bym dał 5 mln ;)

0

nie ma co winic Luiza , cały zespoł źle zagrał . Mecz meczowi nierówny

0

wie ktoś kiedy jest finał MŚ i o której ?

0

Jest zostaje idealny zmiennik będzie się dzielił minutami z innymi . Uniwersalny zawodnik umie strzelic lewą jak i prawą

0

http://allegro.pl/pilka-nozna-puma-king-fifa-approved-roz-5-i4371199610.html
podobno to są dobre piłeczki sam mam zamiar kupic pumy king

2

Grali ładnie na poprzednich Mundialach i co ? liczy się wynik :) Argentyno idz tak dalej po puchar świata

0

Eh i koniec gry dla Neymara wielka szkoda .Gościu miałby szanse na Złotą Piłkę w tak młodym wieku jakby do końca tak grał

2

haha wina trenera nie mogę

0

tayson odgryzł ucho dostał karę pienieżną

0

Bale = Neymar moim zdaniem tak Ney jest młodszy pokaże swoje jeszcze . jak narazie to jego pierwszy sezon w klubie i w Euorpie

0

ok dzięki :)

27

weźcie mnie go stąd akysz

0

haha Zubi by się ucieszył , że droższy :)

0

haha nie wierzę :) chyba Lucho czyta FcBarca.com

0

haha Luis Suarez ja

0

zakrywa ten nieszczęsny Qatar

0

Ładną cene krzyczy florek za Morate

1

niech chłopak lepiej gra , niż ma się marnować na ławce

1

co za parada

0

GDS wow widać gdzie sie uczył piłlki

0

haha beka z Madrytu znowu wina sędziego . Szczerze to nawet nie jest już śmieszne , a nudne

0

Alexis odejdzie nie będzie chcial grać jako rezerwowy

0

albo z Algierią porządek zrobi :)

0

tak tak campeones

1

eh paznokcie poobgryzane :)

0

campeones

1

brawo Lampe vamos Barca

0

65 57 dla barcy po 3 kwarcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?