dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bo ma jeden zwód
0
Może pograc w The Walking Dead
0
a niech sobie biorą to drewno maks bym dał 5 mln ;)
0
nie ma co winic Luiza , cały zespoł źle zagrał . Mecz meczowi nierówny
0
wie ktoś kiedy jest finał MŚ i o której ?
0
Jest zostaje idealny zmiennik będzie się dzielił minutami z innymi . Uniwersalny zawodnik umie strzelic lewą jak i prawą
0
http://allegro.pl/pilka-nozna-puma-king-fifa-approved-roz-5-i4371199610.html
podobno to są dobre piłeczki sam mam zamiar kupic pumy king
2
Grali ładnie na poprzednich Mundialach i co ? liczy się wynik :) Argentyno idz tak dalej po puchar świata
0
Eh i koniec gry dla Neymara wielka szkoda .Gościu miałby szanse na Złotą Piłkę w tak młodym wieku jakby do końca tak grał
2
haha wina trenera nie mogę
0
tayson odgryzł ucho dostał karę pienieżną
0
Bale = Neymar moim zdaniem tak Ney jest młodszy pokaże swoje jeszcze . jak narazie to jego pierwszy sezon w klubie i w Euorpie
0
ok dzięki :)
27
weźcie mnie go stąd akysz
0
haha Zubi by się ucieszył , że droższy :)
0
haha nie wierzę :) chyba Lucho czyta FcBarca.com
0
haha Luis Suarez ja
0
zakrywa ten nieszczęsny Qatar
0
Ładną cene krzyczy florek za Morate
1
niech chłopak lepiej gra , niż ma się marnować na ławce
1
co za parada
0
GDS wow widać gdzie sie uczył piłlki
0
haha beka z Madrytu znowu wina sędziego . Szczerze to nawet nie jest już śmieszne , a nudne
0
Alexis odejdzie nie będzie chcial grać jako rezerwowy
0
albo z Algierią porządek zrobi :)
0
tak tak campeones
1
eh paznokcie poobgryzane :)
0
campeones
1
brawo Lampe vamos Barca
0
65 57 dla barcy po 3 kwarcie