dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Albo Cecha i nie będzie trzeba wydawać kasy na Bravo
10
Barca PSG Liverpool Roma eh grupa śmierci by była
0
kurcze inne kluby z grosze ściągają bramkarzy , prawie że za darmo a my przepłacamy , potem sprzedamy jego w promocji , bądź za darmo oddamy Żal mi tych specjalistów w Barcelonie od transferów
0
hej przecież to nie Rakitic
0
Dużo za tego bramkarza Bravo , poszukałbym innej opcji np Willy Caballero Julio Cesar
0
Podobną kontuzję mam miesiąc czasu takie leczenie trwa , jak wiązadła poszły w stawie skokowym , to trochę dłużej
0
Pokazują gdzieś mecz Brazylii z Serbią ?
0
Dla mnie Pedro może zostać , czołowym grajkiem La liga był , statystyki miał lepsze od Bale
0
chętnie jego zobaczę i Piszczka transfery , za nie dużą kasę
0
szacunku to nie mają urzędy skarbowe kosząc takie pieniądze na czym się da
0
Trzeba szukać młodych . Stoper, z przyszłością , to John Stones , będzie o nim głośno
12
Munir El Haddadi znowu strzela , dla reprezentacji U19
1
Dos Santosa :)
0
nie tylko nie do Chelsea
0
haha Perez to powinien się cieszyć jak 4 mln dostanie za niego
3
eh Raul przecież on nie wygrał żadnego pucharu z reprezentacją , brak Iniesty śmiech na sali dałbym Ramosa na Prawą flankę
0
Nic nie ma , ale do pomocy nie potrzebujemy , myślę że Cesc zostanie jest Rafinha ,xavi , Iniesta . Lepiej kasę przeznaczyć na Reusa i środkowych obrońców Marquinhosa i nie wiem Laporta lub Benatie
0
Nie tylko nie on , jeszcze za taką kasę niech idzie do Realu miziać się pod prysznicem z żelem .Wolałbym Marco Reus klauzule ma chyba na 35 mln , jeśli mnie pamięć nie myli
0
Kurcze Dani Alves jest raptem rok starszy od Mirandy i wyceniany na 10 /15mln eh Miranda 20/30 mln ,dałbym Atletico 15 mln i niech się cieszą
0
Spokojnie też chciałbym Courtois , ale ten pewnie kosztowałby furmankę pieniędzy , trzeba się cieszyć z tego co mamy . Przed nami kolejne wzmocnienia czekam z niecierpliwością na stopera , marzenie T Silva , pewnie nierealne , więc Americ Laporte , Mats Hummels , Benatia , lub Mangala
1
super grajek , tylko szkoda że wolny ,ale i tak chciałbym żeby został
0
Może mi ktoś wyjaśnić o chodzi z tym palcem , sorry ale nie jestem w temacie
0
Jak sprzedać to tylko za 50 mln , już mam dosyć sprzedawania naszych za pół darmo
6
Zasłuży , ta drużyna która dzisiaj wygra
0
haha Dani Alves
0
dzięki , ale nie mam dekodera HD :( więc pozostaje net
0
o 21 00 Barca gra w kosza z Realem ogarnia , ktoś czy meczyk jest na nc+ ?
0
Trzeba uważać na Real mam nadzieje że Celta odbierze im szanse dzisiaj
2
eh chyba trzeba zakupić koszulkę z nr 5 na pamiątkę :)
1
haha Glikitake dobre