0

Albo Cecha i nie będzie trzeba wydawać kasy na Bravo

10

Barca PSG Liverpool Roma eh grupa śmierci by była

0

kurcze inne kluby z grosze ściągają bramkarzy , prawie że za darmo a my przepłacamy , potem sprzedamy jego w promocji , bądź za darmo oddamy Żal mi tych specjalistów w Barcelonie od transferów

0

hej przecież to nie Rakitic

0

Dużo za tego bramkarza Bravo , poszukałbym innej opcji np Willy Caballero Julio Cesar

0

Podobną kontuzję mam miesiąc czasu takie leczenie trwa , jak wiązadła poszły w stawie skokowym , to trochę dłużej

0

Pokazują gdzieś mecz Brazylii z Serbią ?

0

Dla mnie Pedro może zostać , czołowym grajkiem La liga był , statystyki miał lepsze od Bale

0

chętnie jego zobaczę i Piszczka transfery , za nie dużą kasę

0

szacunku to nie mają urzędy skarbowe kosząc takie pieniądze na czym się da

0

Trzeba szukać młodych . Stoper, z przyszłością , to John Stones , będzie o nim głośno

12

Munir El Haddadi znowu strzela , dla reprezentacji U19

1

Dos Santosa :)

0

nie tylko nie do Chelsea

0

haha Perez to powinien się cieszyć jak 4 mln dostanie za niego

3

eh Raul przecież on nie wygrał żadnego pucharu z reprezentacją , brak Iniesty śmiech na sali dałbym Ramosa na Prawą flankę

0

Nic nie ma , ale do pomocy nie potrzebujemy , myślę że Cesc zostanie jest Rafinha ,xavi , Iniesta . Lepiej kasę przeznaczyć na Reusa i środkowych obrońców Marquinhosa i nie wiem Laporta lub Benatie

0

Nie tylko nie on , jeszcze za taką kasę niech idzie do Realu miziać się pod prysznicem z żelem .Wolałbym Marco Reus klauzule ma chyba na 35 mln , jeśli mnie pamięć nie myli

0

Kurcze Dani Alves jest raptem rok starszy od Mirandy i wyceniany na 10 /15mln eh Miranda 20/30 mln ,dałbym Atletico 15 mln i niech się cieszą

0

Spokojnie też chciałbym Courtois , ale ten pewnie kosztowałby furmankę pieniędzy , trzeba się cieszyć z tego co mamy . Przed nami kolejne wzmocnienia czekam z niecierpliwością na stopera , marzenie T Silva , pewnie nierealne , więc Americ Laporte , Mats Hummels , Benatia , lub Mangala

1

super grajek , tylko szkoda że wolny ,ale i tak chciałbym żeby został

0

Może mi ktoś wyjaśnić o chodzi z tym palcem , sorry ale nie jestem w temacie

0

Jak sprzedać to tylko za 50 mln , już mam dosyć sprzedawania naszych za pół darmo

6

Zasłuży , ta drużyna która dzisiaj wygra

0


haha Dani Alves

0

dzięki , ale nie mam dekodera HD :( więc pozostaje net

0

o 21 00 Barca gra w kosza z Realem ogarnia , ktoś czy meczyk jest na nc+ ?

0

Trzeba uważać na Real mam nadzieje że Celta odbierze im szanse dzisiaj

2

eh chyba trzeba zakupić koszulkę z nr 5 na pamiątkę :)

1

haha Glikitake dobre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?