A co do Romka, nawet jeśli odejdzie, to Chelsea ma na tyle wyrobioną markę, że nie będzie musiała się martwić o finanse ze strony przyszłego właściciela :D
nie boli mnie dupa i w pełni rozumiem i uznaję to, że Barca była w latach 2009-2011 najlepszą drużyną bo grali naprawdę ładną piłkę. Chelsea w tym pamiętnym półfinale, w ogóle w tamtym sezonie, była kompletnie bez formy i jedyną taktyką jaką można było wtedy zagrać była właśnie ta ultradefensywna, którą zaprezentowali. Nie wyobrażam sobie, że mieliby wtedy zagrać otwartą piłkę bo dostaliby po dupie 8-0 w dwumeczu. Ważne, że taktyka RDM okazała się skuteczna.
Chelsea nie przystanie nawet na 50 milionów. Zarządowi Barcy powinno zależeć na czasie bo znając ich talent do robienia transferów skończy się parą stoperów Pique-Mascherano i kolejnym 7-0 od Bayernu czy tam Chelsea.
z kolei z tego, co mi wiadomo zakwalifikowali się do LM, ale widocznie masz lepsze źródła. Romek nie pójdzie siedzieć bo ludzie, którzy podcierają się dolarami z reguły nie lądują za kratkami. Zapomniałem wcześniej dodać, że Luiz nawet jeśli by naciskał na transfer to i tak ostateczna decyzja leży w gestii zarządu i Mourinho, a Ci na 100% nie wyrażą na to zgody. Poza tym, co ja gadam...przecież sam David nie jest zainteresowany grą w Barcelonie, która sypie się powoli jak domek z kart.
Luiz nie złoży prośby o transfer jak niektórzy tutaj sugerują bo najzwyczajniej w świecie nie ma zamiaru odchodzić z Chelsea. Poza tym, nikt z zarządu Chelsea nie będzie rozmyślał nad ofertą 35 milionów bo zostanie ona z miejsca wyśmiana i odrzucona. Życzę powodzenia panu Rosellowi w szukaniu obrońcy. Podobno Glik jest do wzięcia za całkiem nieduże pieniądze.
Uświadomcie sobie w końcu, że Barcelona nie ma NAJMNIEJSZYCH szans na zakontraktowanie Luiza ani teraz, ani za pół roku, ani nawet za rok. Po pierwsze-brak im funduszy, po drugie-Chelsea nie będzie wzmacniała potencjalnego rywala w walce o LM, po trzecie-sam Luiz ma podpisany kilkuletni kontrakt i w wywiadach podkreślał, że The Blues i Londyn są jego domem. Także szukajcie, a może znajdziecie ;)
Komentarze
0
A co do Romka, nawet jeśli odejdzie, to Chelsea ma na tyle wyrobioną markę, że nie będzie musiała się martwić o finanse ze strony przyszłego właściciela :D
0
nie boli mnie dupa i w pełni rozumiem i uznaję to, że Barca była w latach 2009-2011 najlepszą drużyną bo grali naprawdę ładną piłkę. Chelsea w tym pamiętnym półfinale, w ogóle w tamtym sezonie, była kompletnie bez formy i jedyną taktyką jaką można było wtedy zagrać była właśnie ta ultradefensywna, którą zaprezentowali. Nie wyobrażam sobie, że mieliby wtedy zagrać otwartą piłkę bo dostaliby po dupie 8-0 w dwumeczu. Ważne, że taktyka RDM okazała się skuteczna.
0
za to wy jesteście debilami hehehaszki
0
nie wyklucza bo już dawno to zrobili
0
właśnie to robię
0
@kenwood
Chelsea nie przystanie nawet na 50 milionów. Zarządowi Barcy powinno zależeć na czasie bo znając ich talent do robienia transferów skończy się parą stoperów Pique-Mascherano i kolejnym 7-0 od Bayernu czy tam Chelsea.
0
z kolei z tego, co mi wiadomo zakwalifikowali się do LM, ale widocznie masz lepsze źródła. Romek nie pójdzie siedzieć bo ludzie, którzy podcierają się dolarami z reguły nie lądują za kratkami. Zapomniałem wcześniej dodać, że Luiz nawet jeśli by naciskał na transfer to i tak ostateczna decyzja leży w gestii zarządu i Mourinho, a Ci na 100% nie wyrażą na to zgody. Poza tym, co ja gadam...przecież sam David nie jest zainteresowany grą w Barcelonie, która sypie się powoli jak domek z kart.
0
Luiz nie złoży prośby o transfer jak niektórzy tutaj sugerują bo najzwyczajniej w świecie nie ma zamiaru odchodzić z Chelsea. Poza tym, nikt z zarządu Chelsea nie będzie rozmyślał nad ofertą 35 milionów bo zostanie ona z miejsca wyśmiana i odrzucona. Życzę powodzenia panu Rosellowi w szukaniu obrońcy. Podobno Glik jest do wzięcia za całkiem nieduże pieniądze.
0
Uświadomcie sobie w końcu, że Barcelona nie ma NAJMNIEJSZYCH szans na zakontraktowanie Luiza ani teraz, ani za pół roku, ani nawet za rok. Po pierwsze-brak im funduszy, po drugie-Chelsea nie będzie wzmacniała potencjalnego rywala w walce o LM, po trzecie-sam Luiz ma podpisany kilkuletni kontrakt i w wywiadach podkreślał, że The Blues i Londyn są jego domem. Także szukajcie, a może znajdziecie ;)
0
nie puszczą go za 40, ani za 50. Luiz ma kontrakt i powinien siedzieć grzecznie i cicho bo to klub decyduje o jego przyszłości.