davidluizz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co do Romka, nawet jeśli odejdzie, to Chelsea ma na tyle wyrobioną markę, że nie będzie musiała się martwić o finanse ze strony przyszłego właściciela :D
0
nie boli mnie dupa i w pełni rozumiem i uznaję to, że Barca była w latach 2009-2011 najlepszą drużyną bo grali naprawdę ładną piłkę. Chelsea w tym pamiętnym półfinale, w ogóle w tamtym sezonie, była kompletnie bez formy i jedyną taktyką jaką można było wtedy zagrać była właśnie ta ultradefensywna, którą zaprezentowali. Nie wyobrażam sobie, że mieliby wtedy zagrać otwartą piłkę bo dostaliby po dupie 8-0 w dwumeczu. Ważne, że taktyka RDM okazała się skuteczna.
0
za to wy jesteście debilami hehehaszki
0
nie wyklucza bo już dawno to zrobili
0
właśnie to robię
0
0-7 to nie porażka tylko sromotna klęska
porównywalna z 2-2 z Chelsea, grającą w 10
0
wolę nie wyjść z grupy niż zostać upokorzonym jak dziwka z S8
0-7 wcionsz sie sni
0
bo jest śmiesznie
0
Chelsea odrzuciła definitywnie ofertę Barcelony i zastrzegła, że każda kolejna będzie potraktowana tak samo.
Luiz zostaje w Chelsea
0
0
FromCatalonia
przecież Barca się zaczęła w 2006
0
alianta2
tak
0
"tak gównianych plotek nie ma sensu komentować"-DAVID LUIZ
0
a ja jestem pewny na 120%, że Luiz zostanie w Chelsea. WYGRAŁEM
0
ehh widzę ciągle boli półfinał LM 2012 i wpierdollo na Camp Nou
0
Mou nie ma tyle kwitu ;xxxx
Luiz u was nie zagra, nie będzie odchodzi z topowego klubuł do staczającej sie powoli Barcelony.
0
nie ma szans
0
Racjonalny props dla Ciebie
0
wzgardzi bo za późno jest żeby teraz szukać jakiegoś stopera. Luiz przepracował cały okres przygotowawczy z drużyną i Mou go teraz nie wypuści, a 40 milionów to on może dostać na transfer od Romka od tak.
0
nie puszczą go za 40, ani za 50. Luiz ma kontrakt i powinien siedzieć grzecznie i cicho bo to klub decyduje o jego przyszłości.
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
0
wariacik 96, znajdź mi tą wypowiedź proszę.
0
Z resztą...mając ważny kontrakt powinien zachowywać się jak profesjonalista i nawet jeśli zasugeruje zarządowi chęć odejścia to i tak ostatnie słowo należy do Mourinho czy Abramowicza, którzy nie zgodzą się na transfer. Także skończcie żyć marzeniami i bierzcie tego Glika.
0
miesiąc temu...?
0
Poza tym, niedawno przedłużył kontrakt do 2017 roku, więc to też o czymś świadczy.
0
Wielokrotnie się wypowiadał, że zostanie w Chelsea na długie lata bo chce grać w tym klubie i być jego ważną częścią. Wystarczy poszukać informacji w rzetelnym źródle, a nie jarać się newsami z jakiegoś hiszpańskiego szmatławca.
0
co? xd
0
wam naprawdę tak trudno jest zrozumieć, że Luiz nie chce tego transferu? :D
0
Luiz nie złoży prośby o transfer jak niektórzy tutaj sugerują bo najzwyczajniej w świecie nie ma zamiaru odchodzić z Chelsea. Poza tym, nikt z zarządu Chelsea nie będzie rozmyślał nad ofertą 35 milionów bo zostanie ona z miejsca wyśmiana i odrzucona. Życzę powodzenia panu Rosellowi w szukaniu obrońcy. Podobno Glik jest do wzięcia za całkiem nieduże pieniądze.
0
@kenwood
Chelsea nie przystanie nawet na 50 milionów. Zarządowi Barcy powinno zależeć na czasie bo znając ich talent do robienia transferów skończy się parą stoperów Pique-Mascherano i kolejnym 7-0 od Bayernu czy tam Chelsea.