0

z kolei z tego, co mi wiadomo zakwalifikowali się do LM, ale widocznie masz lepsze źródła. Romek nie pójdzie siedzieć bo ludzie, którzy podcierają się dolarami z reguły nie lądują za kratkami. Zapomniałem wcześniej dodać, że Luiz nawet jeśli by naciskał na transfer to i tak ostateczna decyzja leży w gestii zarządu i Mourinho, a Ci na 100% nie wyrażą na to zgody. Poza tym, co ja gadam...przecież sam David nie jest zainteresowany grą w Barcelonie, która sypie się powoli jak domek z kart.

0

Uświadomcie sobie w końcu, że Barcelona nie ma NAJMNIEJSZYCH szans na zakontraktowanie Luiza ani teraz, ani za pół roku, ani nawet za rok. Po pierwsze-brak im funduszy, po drugie-Chelsea nie będzie wzmacniała potencjalnego rywala w walce o LM, po trzecie-sam Luiz ma podpisany kilkuletni kontrakt i w wywiadach podkreślał, że The Blues i Londyn są jego domem. Także szukajcie, a może znajdziecie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?