0

To jest DRUŻYNA nieugięci, maszyna

7

@Derean popieram w 100%

4

Betis zagrał maxa , doceniam ten punkt w kontekście ilości meczów, zmęczenia i bitew na 3 polach. Mamy +4 nad białymi . Nie mam wątpliwości, że chcieli a że nie ,,pykło" bywa to realna gra a nie PSP . Do Yamala można mieć pretensje ale pomyślmy co byłoby gdyby go nie było. Gość skupia kilku obrońców i nawet jak gra gorzej to wciąż jego skuteczność dryblingów i podań na poziomie 75%. Mało?

0

@PJ777 odpuścić mecz? Gratulacje za dogłębną analizę

1

Już w zeszłym roku FIFPRO apelował o zmniejszeniem liczby meczy. Terminarz jest przeladowany, grozi kontuzjami. Pilkarz to te, zawód i to trudny. W końcu zastrajkują i słusznie

18

Liga narodów, komu , po co to potrzebne. A zapomniałem , kasa misiu kasa

0

@th@les FdJ miał problemy zdrowotne przed meczem

7

Hansie stworzył potwora. VeB

1

6. FdJ potrzebny jednak.

1

@OzzyFCB a po co? Kogo ich wypowiedzi obchodzą

1

O Szczęsnym będzie sporo, a to co zrobić Flick ze zmianami to majstersztyk. Mecz wygrywają żołnierze ale generał musi poukładać puzle

37

Nie odzwierciedla...fakt, powinno być 0:6

3

Vini to istotnie junior. Cudowny wieczór, pal diabli białych, cieszy mnie chemia w druzynie - abstrahując od piekielnie skutecznej kompaktowej gry- to jak się cieszą sobą. Visça Barça

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Bestia BlauGrana

0

Jakby Duńczyk zameldował się Puyolowi to by się chłopak zdziwił

5

@Deraxium bo klub to wypuszcza?

1

Niesłychana historia. Zaznaczę, że fanem Szczęsnego nie byłem i nie jestem - podobnie jak Lewandowskiego ale odrzucam własne dąsy, fochy i uprzedzenia. Ważna jest tylko Barca. Dla Szczęsnego szacun, że chce pomóc, choć jak pisał ktoś tutaj, zwieńczyć karierę w Barcelona to nie w kij dmuchał. Jestem pewien, że zyskujemy bezpieczeństwo w bramce i ogromny wpływ na stabilność całej linii obrony. I na koniec: mimo wszystkich hejtów na Laportę i Deco; im też należą się słowa moltes gràcies

1

@Wojtek84 a obaj nie grali z Gironą?

1

Vini zaistniał.

0

@Qaz123 ale ja nie odbieram nikomu prawa do wyłania frustracji. To moje frustrację opisałem, sam siebie pocieszając

9

Gdyby, gdyby, gdyby
Jestem culé od lat 90 tych, sinusoida zawsze była. Były łzy szczęścia i jak dzisiaj cholernego bólu. Gdyby nie czerwo ( za atak na wychodzącego na pozycję a nie samo wejście), możliwe że byśmy przeszli. Gdyby sędzia obejrzal powtórkę na Gundo, gdyby Lewy podał do Ferrana, tysiace gdyby. Ok. Nie poszło. Mam smutek ale nie odmawiam chłopakom że bardzo chcieli. Dwumeczu nie poddali, nie bali się, nie panikowali. To gra a nie PSP. Culé się jest a nie bywa. Powstaniemy jeszcze, jeszcze podniesiemy niejeden puchar. Visça Barça y Visça Catalunya

0

@gabrielos1899 Lewy zagrał bardzo dobrze. Praktycznie beż strat, zaangażowanie, absorbowanie obrony, powroty do obrony (!) , taki Leey nam potrzebny

0

@bulo być może, gdybam

0

Można gdybać...Gdyby ta trójka grała u siebie czyli w B to przy obecnym składzie, śmiem twierdzić LL jest nasza. Bellinghamy i Viniciuse mogłyby skoczyć nam. Ech pogdybać warto

3

Zęby bolą i nie dlatego, że cierpię z uwagi na brak stomatologa. Tak jak byłem zwolennikiem dania czasu i cierpliwego budowania projektu przez Xaviego, tak niestety muszę powiedzieć dość. Sezon w plecy to pewne. Żal tego, że rozwój zawodników został zatrzymany. Jestem cule od lat 90-tych , bywam na meczach, pozostanę wierny barwom ale to co się dzieje przyprawia o ...ból zębów. Dość. Białe chustki Generale.

0

@Herbert warto przypomnieć sobie o czarnym okresie w Hiszpanii https://lente-magazyn.com/pieklo-kobiet-o-rezimie-generala-franco/

0

@Rioletto Raphinha co? Kolega ogląda mecz tylko od strony całych strzałów na bramkę? Polecam prześledzić statystystyki Raphinhii

5

Partidazo. Z marazmu i bezkształtu rodzi się zespół. Środek pola w końcu działa na kontakt, zmiana tempa gry, zmiana stron w końcu zadziałało. Gündo cofający się do rozegrania i Pedri wchodzący w strefy. To chcę oglądać. Raphinha, zgoda jedna nogą gorsza, ale harował jak wół. Brawo

0

@ZwyklyKibicBarcy04 symetryzm czystej postaci. Winny nie jest ten który rzuca i znieważa tylko dziecko bo miało ,,czelność " założyć biały szalik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?