0


szkoda poprzy Messiego

0

Tak tak już widzę te wasze 50 cm bice koksy

0

narty*

0

chyba się na narry wybiorę do Madrytu

0

ide się kąpać 0:0 wracam po 10 min 0:2 :D

0

kolejny autobus

0

@ Piosek
Atletico nam nie grozi, w połowie rozgrywek wysiądzie, nie da rady. Real jest groźny cały sezon

0

piszcie ile do końca

0

1027 cyforwy :D

0

9 goli do Muellera...

0

O konflikt Messi-Villa bym się martwił ale spalonego Alexisa nie było!! Widziałem na powtórce z filmiku 76 goli Messiego w 2012

0

Nie,nie. Messi strzelił 2 gole i Villa nawet do niego nie podszedł.

0

Tak go chwalicie a konflikt z Villą to czyja wina?? Miał pretensje do niego bo mu nie szło. Villa ma swój honor co widać na filmikach
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,12848715,Primera_Division__Konflikt_w_Barcelonie__Villa_nie.html

0

0

0

0

BAN!

0

wkurza mnie ten kolo

0

haha bardzo mu dobrze. mowa o wengerze, nie sprowadzi już maty za 20 mln dlatego że tak to wszystko przeciągał

0

szkoda go zdolny chłopak. zastąpi puyola może nawet

0

już tak będzie odejdzie puyol, xavi niedługo iniesta, pep też pójdzie do innego klubu i barca powoli spadnie na dno. ale obym się mylił. chciałbym żeby guardiola do konca trenował barcę :|

0

jakby grali na camp nou to 4:1 by było ale dla nas!

0

jeżeli ten w tym sezonie villa też tak przestanie strzelać w 2 części to messi,pedro,sanchez. chyba ze pedro też tak zgorszy sie

0

przedłuży konttakt. nie bójta nic;D

0

jeżeli się postara to czemu nie

0

Sanchez będzie grał więcej niż Pedro i za rok Pedro odejdzie za kilka mln :D

0

tak w sportingu na pewno zdobędzie tytuły

0

Marcin niej jestem stuknięty. To nie Real że wydaje się 400 mln na transfery a i tak się g*wno wygrywa. Z tych 420 mln mogliby wydać te 40 mln na Fabregasa. Ot tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?