dawid10418k
Dołączył/a: lipiec 2011
wola
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda poprzy Messiego
0
Tak tak już widzę te wasze 50 cm bice koksy
0
narty*
0
chyba się na narry wybiorę do Madrytu
0
ide się kąpać 0:0 wracam po 10 min 0:2 :D
0
kolejny autobus
0
@ Piosek
Atletico nam nie grozi, w połowie rozgrywek wysiądzie, nie da rady. Real jest groźny cały sezon
0
piszcie ile do końca
0
1027 cyforwy :D
0
9 goli do Muellera...
0
O konflikt Messi-Villa bym się martwił ale spalonego Alexisa nie było!! Widziałem na powtórce z filmiku 76 goli Messiego w 2012
0
Nie,nie. Messi strzelił 2 gole i Villa nawet do niego nie podszedł.
0
Tak go chwalicie a konflikt z Villą to czyja wina?? Miał pretensje do niego bo mu nie szło. Villa ma swój honor co widać na filmikach
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,12848715,Primera_Division__Konflikt_w_Barcelonie__Villa_nie.html
0
Zastąpi Villę jak ten odejdzie przez Messiego :(
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,12848715,Primera_Division__Konflikt_w_Barcelonie__Villa_nie.html
0
No przyda się jak Villa odejdzie przez Messiego
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,12848715,Primera_Division__Konflikt_w_Barcelonie__Villa_nie.html
0
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,12848715,Primera_Division__Konflikt_w_Barcelonie__Villa_nie.html
Coś w tym jest
0
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,12848715,Primera_Division__Konflikt_w_Barcelonie__Villa_nie.html
0
Co Wy na to Panowie??
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,12848715,Primera_Division__Konflikt_w_Barcelonie__Villa_nie.html
To raczej nie przypadek:(
0
BAN!
0
wkurza mnie ten kolo
0
haha bardzo mu dobrze. mowa o wengerze, nie sprowadzi już maty za 20 mln dlatego że tak to wszystko przeciągał
0
szkoda go zdolny chłopak. zastąpi puyola może nawet
0
już tak będzie odejdzie puyol, xavi niedługo iniesta, pep też pójdzie do innego klubu i barca powoli spadnie na dno. ale obym się mylił. chciałbym żeby guardiola do konca trenował barcę :|
0
jakby grali na camp nou to 4:1 by było ale dla nas!
0
jeżeli ten w tym sezonie villa też tak przestanie strzelać w 2 części to messi,pedro,sanchez. chyba ze pedro też tak zgorszy sie
0
przedłuży konttakt. nie bójta nic;D
0
jeżeli się postara to czemu nie
0
Sanchez będzie grał więcej niż Pedro i za rok Pedro odejdzie za kilka mln :D
0
tak w sportingu na pewno zdobędzie tytuły
0
Marcin niej jestem stuknięty. To nie Real że wydaje się 400 mln na transfery a i tak się g*wno wygrywa. Z tych 420 mln mogliby wydać te 40 mln na Fabregasa. Ot tyle