dawid10418k
Dołączył/a: lipiec 2011
wola
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
heh Pique to ma szczęsice do takich zdjęć:)
Lepsze było ze Zlatanem;>
0
kanonier4848 ma troche racji. 2 razy w przeciągu 3 lat barca wygrała PD i LM. 40 mln to nic w porównaniu z tym ile zarobiła, więc wydanie tej sumki na Fabsa to nie jest wcale dużo
0
no to za rok jeszcze lewego obrońce albo środkowego kupić. albo z barcy b bartra,muniesa...
Będzie dobrze:)
0
nasza polityka transferowa: za 5 mln sprzedajemy gościa wartego 12. spoko
0
szkoda:(
0
Bardzo dobre wieści ale nie ma co sie oszukiwać. Rok,dwa max i emerytura
0
obniżka formy pedro=alexis,villa,messi
0
przejdzie
0
ale Xavi zdrowy:D
0
jeszcze co?? thiago to jest hiszpan i koniec
0
czekoczekolada-pomyłka to raczej ty sądząc po twojej ortografii;//
0
powiem tyle:
Nazwa tematu jest właściwa :D
0
zamiast obijać się na plaży to od razu chciał trenować:) spoko gość:D
0
drugi keirrison .niech barca go kupi :P
tylko stracą na nim
0
w internecie lepiej chyba że masz polsat sport extra
0
obrońcę trzeba jakiegoś i tyle
0
on jest lepszy niż keirrison. oblukacje YT
0
z takimi umiejętnościami bez problemu
0
Niech dalej marzą:D Za to sie nie płaci:):)
0
On nie jest taki że ma ciuchy po 10 tysięcy jak Ronaldo. Jest skromny i tyle. Tak trzymaj!!
0
Tak to niech trenuje Piasta Gliwice np. i wygra LM:)
Wtedy udowodni??;p
0
Mądre słowa. Ma racje :)
0
nie wiem gdzie ty tu widzisz buty inFamous :)
0
To jest najlepszy transfer Pepa. Jest troche epszy niż Villa
0
jest już 30min w hiszpanii :D
0
Hamsik to sie nawet nie umywa do niego:)
A Javierovi brakuje troszeczkę ale bardzo malutko
0
Z Ronaldo to na pewno:P
Do każdego wolnego,karnego tylko on by się pchał. Dryblowałby sam siebie itp. W ogóle nie mogę go sobie wyobrazić w koszulce Barcy. Sanchez będzie lepszy może nie pod względem goli,ale grą dla druzyny a nie dla siebie
0
Patrząc jaką forme łapie Ronaldo: 2 mecze 6 goli to już tak łatwo może nie być
0
Soriano nawet się pokazał. Ja bym go nie sprzedawał