0

heh Pique to ma szczęsice do takich zdjęć:)

Lepsze było ze Zlatanem;>

0

kanonier4848 ma troche racji. 2 razy w przeciągu 3 lat barca wygrała PD i LM. 40 mln to nic w porównaniu z tym ile zarobiła, więc wydanie tej sumki na Fabsa to nie jest wcale dużo

0

no to za rok jeszcze lewego obrońce albo środkowego kupić. albo z barcy b bartra,muniesa...

Będzie dobrze:)

0

nasza polityka transferowa: za 5 mln sprzedajemy gościa wartego 12. spoko

0

szkoda:(

0

Bardzo dobre wieści ale nie ma co sie oszukiwać. Rok,dwa max i emerytura

0

obniżka formy pedro=alexis,villa,messi

0

przejdzie

0

ale Xavi zdrowy:D

0

jeszcze co?? thiago to jest hiszpan i koniec

0

czekoczekolada-pomyłka to raczej ty sądząc po twojej ortografii;//

0

powiem tyle:

Nazwa tematu jest właściwa :D

0

zamiast obijać się na plaży to od razu chciał trenować:) spoko gość:D

0

drugi keirrison .niech barca go kupi :P

tylko stracą na nim

0

w internecie lepiej chyba że masz polsat sport extra

0

obrońcę trzeba jakiegoś i tyle

0

on jest lepszy niż keirrison. oblukacje YT

0

z takimi umiejętnościami bez problemu

0

Niech dalej marzą:D Za to sie nie płaci:):)

0

On nie jest taki że ma ciuchy po 10 tysięcy jak Ronaldo. Jest skromny i tyle. Tak trzymaj!!

0

Tak to niech trenuje Piasta Gliwice np. i wygra LM:)

Wtedy udowodni??;p

0

Mądre słowa. Ma racje :)

0

nie wiem gdzie ty tu widzisz buty inFamous :)

0

To jest najlepszy transfer Pepa. Jest troche epszy niż Villa

0

jest już 30min w hiszpanii :D

0

Hamsik to sie nawet nie umywa do niego:)

A Javierovi brakuje troszeczkę ale bardzo malutko

0

Z Ronaldo to na pewno:P

Do każdego wolnego,karnego tylko on by się pchał. Dryblowałby sam siebie itp. W ogóle nie mogę go sobie wyobrazić w koszulce Barcy. Sanchez będzie lepszy może nie pod względem goli,ale grą dla druzyny a nie dla siebie

0

Patrząc jaką forme łapie Ronaldo: 2 mecze 6 goli to już tak łatwo może nie być

0

Soriano nawet się pokazał. Ja bym go nie sprzedawał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?